Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 19:18

Kamilo
Legia tak Legia. Na otwarcie nowego stadionu. Ogladalem na zywo i to byl horror.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 19:18

aaa ten towarzyski 5:6

Frankly komentarzy: 76421.01.2016, 19:18

Pauleta

sorry że dopiero teraz ale nie zauważyłem wcześniej Twojego pytania

A dlaczego miałbym? W pierwszej kolejności piszę jako ja-człowiek i potem do tego do chodzi kibicowanie LFC. Nieraz widziałem (jak jeszcze w miarę regularnie się tu odzywałem) że wtrącenia kogoś z mniejszości (w tym wypadku moje) nie tyle prowokowały co fajnie napędzały rozmowy. Poza tym wspólna z wieloma osobami tutaj pasja, a mianowicie Premier League i piłka nożna w ogóle.
Stąpania po kruchym lodzie raczej nie doświadczyłem. Jak się czasami toczyły rozmowy na jakimś tam poziomie to nieważne było kto za kim tylko co kto ma do powiedzenia. Teraz coraz rzadziej zaglądam bo zwyczajnie poziom się troszkę zmienił. Nie chce mówić że na niższy, po prostu inny niż taki który mi odpowiada i skłania do rozmawiania ;]

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 19:17

WilSHARE
Z Anderlechtem kolekcjonowalem potem. Poki co mam tylko oba z Arsenalem. Jednak mecze z Tottenhamem byly super.

Z Club Brugge KV to juz magia.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 19:17

andrew zaraz podeśle transfery, kto z kim będzie w pierwszej miłosci :D prosto z twittera :D

Oczywiście żartuję :P

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 19:16

Pierwsza miłość kiedyś była fajna do póki nie uśmiercono kilku aktorów i kilku nie odeszło.
Brakuje w tym serialu Pawła,Teresy,Patryka Ojca Marysi, rodziców Pawła czy jego brata.
I ogólnie kiedyś było zdecydowanie lepiej jak Bartek mieszkał z Arturem zawsze fajne numery odstawiali jeszcze jak Patryk do nich dołączył.
Albo Emilka mieszkająca we Wrocławiu.

A z tą Luizą to niezły myk zrobili ona w dawnych odcinkach była dziewczyną brata Pawła i miała inne imie.
Za dużo pozmieniali, te nowe odcinki to już nie to samo co było kiedyś i Wadlewo zupełnie inne.
Zobaczcie sobie Wadlewo w odcinkach tak do 800 odcinka a nowe Wadlewo zupełnie nie do porównania.
Ogólnie ten serial zszedł troche na psy teraz dla tych kto ten serial długo ogląda wie o czym mówie.

M jak miłość wiele się nie zmieniła dużo jest starych aktorów i jakoś ich wątki trzymają i jakoś idzie dlatego jest tak popularny bo ludzie zżyli się ze starymi aktorami.
A w Pierwszej Miłości ktoś co chwile umiera gdzieś ucieka i dają nowych. Więc już to nie jest to samo co było kiedyś.

Kanonier204,
myślałem, że dla Ciebie to te z Anderlechtem.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 19:15

WilSHARE
Owszem. Ale niestety trzeba miec takie mecze na dysku.

Ja do dzis zaluje ze nie poszedlem na stsy w meczu Juve Real.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 19:13

Najlepsze mecze to i tak z Reading i Legia. Mam do dzis ;)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 19:12

zamiast ekstraklasowych evergreenów, w trakcie przerwy zimowej mogliby na c+ pokazywać te najlepsze mecze, nawet z innych sezonów.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 19:09

WilSHARE
No wlasnie mam tylko legendarne 4:4 z Twarowskim i Nahornym. Musze sie zaopatrzyc ;)

KanonieR_ST komentarzy: 85421.01.2016, 19:08

1. BEATKA

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 19:08

w ogóle te mecze z The Reds to najbardziej widowiskowa rywalizacja. Coś czuje, że gdzieś tam w swoich magicznych folderach chowasz tenże meczyk i mi go podeślesz:D

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 19:07

kamilo

Kto taki?

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 19:07

Teraz w M jak miłość piękna dziewczyna się pojawiła :P

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 19:06

Ja juz mam pomysl xd zaraz zadzwonię do kolegi i sie dogadam.Ja przyjdę w poniedziałek, a on w niedziele

Rider komentarzy: 242221.01.2016, 19:04

ja już grafik w pracy ustaliłem. Niedziela, pifko, meczyk, derby !

arsenal159,
pamiętam, że Urugwaj-Ghana MŚ2010 na jakimś ślubie oglądałem XD da się?

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 19:02

WilSHARE
Z Liverpoolem super mecz. Ostatnio nic nie ogladalem ale to spotkanie to bylo cos pieknego. Widowisko kapitalne.

Nie bez powodu ludzie uwazaja to za mecz sezonu.

2.jakas Luiza florek - U kuby ja widzialem ostatnio
3.Kinga obecna,choc pamietam jakas dupeczke u Co zajmowala sie jakims projektowaniem ubran czy cos.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190421.01.2016, 19:00

Zawsze boje sie tych meczow z Chelsea

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 18:59

arsenal
Jesli jedziesz niebieskim autobusem to tak jakbys ogladal.

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 18:57

Ja wiem i dlatego dzisiaj w robocie będę myślał co tu w grafiku zamienić, żeby niedziele wolna mieć

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:57

mistique

Noo właśnie to jest masakra. Zawsze mecze z jakimiś West Bromami to mogę obejrzeć, mam kupe czasu. A tutaj mam wyjazd i nie będzie mnie od piątku do niedzieli ;(

thide
Na chwilę ten dzieciak sprawił, że opadła mi szczęka, a potem przeczytałem, że to LB. Phi... Nie przydatne xD Chyba, że Bejlem zostanie.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 18:55

mistique
No to wspolczuje. Ja ze nie zobacze Arsenalu to obejrze ten hit dzisiejszy. Raczej bedzie dostepny bo to nie jest byle jaki mecz. Anderlecht tylko 45 minut wiec musze odrobic ;)

Ogląda ktoś z was serial Gotham?O tym co się działo w tym mieście przed Batmanem :D

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 18:54

Wiem co czujecie chłopaki. Nie obejrzę meczu z Chelsea...