Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 322.01.2016, 00:48

WilSHARE
To dziwne. Sam kopiuje kilka razy zeby sprawdzic czy link dziala itp a tu takie cos :D

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 00:38

Jestem fanem i Federera i Kyrgiosa, a obu meczów na pewno będę w stanie wytrzymać.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 00:37

Mówisz tak, żebym przespał piątek:D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 322.01.2016, 00:36

WilSHARE
Jakos fan Federera bym wybrac o 4 rano.

arsenal159
No ja jednak bym wybral ten odcinek. No zawsze to czas zleci.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29722.01.2016, 00:35

Ale zdecydowanie Federer!

WilSHARE

O 4 to ja już będę smacznie spał :D :D

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 00:28

Ja tez mam dylemat. O 4 Federer z Dimitrovem czy o 10 Berdych z Kyrgiosem.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29722.01.2016, 00:27

Kanonier

No właśnie tak myślę sobie, że może to obejrzeć. Bo na film to nie mam pomysłu i nie wiem czy nie zasnąłbym w międzyczasie :D

arsenal159
Nie ma za co. Zapisz sobie stronke to bedziesz mial na biezaco. Ostatnio gosc mial przerwe ale znow zaczal wrzucac odcinki. Sa tez i inne seriale oczywiscie ;p

Odcinki poniedzialkowe jesli dobrze pamietam sa w sobote juz na stronie.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40022.01.2016, 00:18

Whiplasha ogladalem rok temu, także polecam.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 23:50

Na reklamy na iplii jest dobry jeden program.

Wojakus
Też poszukaj w linku, który podałem niżej.

K4n0ni3R komentarzy: 97021.01.2016, 23:49

Ten Hutchinson to mały kosmita dryblingiem zawstydził by wszystkich graczy ekstraklapy.

Poszukać tutaj:
eska.pl/news/pilka_reczna_2016_-_muzyka_mistrzostw_europy_polska_2016_plyta_pelna_hitow/126120

Kysio2607 komentarzy: 1336021.01.2016, 23:27

stary, te reklamy na ipli to jakas przesada xd

bobslej22 komentarzy: 830321.01.2016, 23:23

Czy tylko ja oglądałem serial MR ROBOT? Nikt nie poleca a serial niszczy .

michalm1 komentarzy: 702021.01.2016, 23:22

Mówi wam coś nazwisko Omari Hatchinson ? :)

Qarol komentarzy: 1450221.01.2016, 23:16

Czołem. Poszukuję pioseneczki. Uprzedzam, że mam tylko krótki fragment, no ale może ktoś załapie i zna tytuł. Z góry dzięki ; ]

ipla.tv/Dania-wegry/vod-6495800

49m 45s.

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 23:11

Whiplash jeszcze nie oglądałem, a same dobre rzeczy o tym filmie słyszę

Co do seriali to dzisiaj zacząłem oglądać "Gotham".Uniwersum Batmana, a wszystko się dzieję w czasach gdy nietoperz byl jeszcze dzieciakiem.To tak jak ktoś by nie wiedział o czym on jest :p

Novazzy komentarzy: 351021.01.2016, 23:10

Zdelegalizować Tottenham!

michalm1 komentarzy: 702021.01.2016, 23:10

Redzik

My też musimy mieć swojego Fellainiego ;)

sebastix11 komentarzy: 599221.01.2016, 23:09

michalm1

spoko

michalm1 komentarzy: 702021.01.2016, 23:09

sebastix11

Ok dzieki No Escape nie oglądałem więc zapuszcze dzieki ;)

sebastix11 komentarzy: 599221.01.2016, 23:08

James Corden: "If you were Prime Minister for a day, what would you do?"

Aaron Ramsey: "Relegate Tottenham"

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 23:04

Piotrek95,
autoryzacja następuje po zaakceptowaniu dowodu tożsamości, żadnych pism nie będziesz musiał podpisywać. Jak czegoś nie wiesz, sts dysponuje czarem do godziny 23, dam może Ci ktoś na bieżąco wszystko wyjaśnić.

sebastix11 komentarzy: 599221.01.2016, 23:02

michalm1
to jeszcze te :D

No Escape z Owenen Wilsonem i Piercem Brosnanem, Terytorium Wroga, Jennifer 8, Strażnicy Galaktyki, Lęk Pierwotny, Najlepsze najgorsze wakacje, Ostatni skaut, Księga ocalenia, Blitz, Kwiaty Wojny,

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9221.01.2016, 23:02

Teraz tak sobie mysle. Miał być Vidal a jest El-Neny :D

Novazzy komentarzy: 351021.01.2016, 23:00

Jest jakikolwiek film (poza Avatarem) gdzie to ludzie najeżdzają inny świat a nie ktoś nas ;..;

schnor25 komentarzy: 1854621.01.2016, 23:00

michalm1

jeśli interesujesz się szczyptę II WŚ i Hitlerem, to możesz obadać Hunting Hitler, 8 odcinkowy "dokument" emitowany na HistoryTV.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52421.01.2016, 23:00

ThisIsOurSeason
Najśmieszniejsze jest to, że stadion jest już teoretycznie gotowy. Wciąż tylko (i aż) nie ma pozwolenia na użytkowanie.

MaciekGoooner
Wracając jeszcze do Drummonda - był faulowany 36 razy, w tym 21 razy intencjonalnie. I jeszcze ciekawostka: w początkowych 152 sekundach 3. kwarty rzucał... 16 razy (5 celnych). Ma nad czym popracować.

michalm1 komentarzy: 702021.01.2016, 22:57