Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Waskitcz komentarzy: 449221.01.2016, 20:48

Michalm1

Trochę tracisz nie ogladajac Arrowa, co prawda tam epicki jest tylko drugi sezon, a reszta można sie podetrzec, ale oba seriale fajnie sie zazebiaja i łącza, nie mówiąc nic o jutrzejszysch Legendach które bedą wynikać z tych dwóch seriali.

michalm1 komentarzy: 702021.01.2016, 20:44

K204

Żeby tak każdy myślał jak Ty... :)) no ale w piłce muszą być Ci przereklamowani i Ci drudzy ;)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 20:44

West Ham zgarnie znów trójkę z topem i będziemy spokojniej podchodzić do niedzielnego starcia.

michalm1 komentarzy: 702021.01.2016, 20:42

Waskitcz

Ja oglądam The Flash.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52421.01.2016, 20:33

MaciekGoooner
Tak na marginesie 36 rzutów wolnych to trzeci wynik w historii. Rekordzistą jest Dwight Howard, który dwukrotnie w karierze wykonywał ich 39.

Chicken komentarzy: 70421.01.2016, 20:33

Jeśli mowa o serialach to polecam "Breaking Bad" i "Sons Of Anarchy". :)

Waskitcz komentarzy: 449221.01.2016, 20:31

Jak komuś sie podobali Avengersy i inne tego typu to polecam Seriale Arrow i Flash, a jutro jeszcze dochodzi Legends of Tomorrow,

Ja osobiście za za małolata wolałem komiksy DC niz Marvela, wiec te seriale są bliższe memu sercu niz Disneyowskie produkcje.

Ps a jak juzmo komiksach lecę widział ktoś trailery Suicide squad? Film pewnie będzie słaby, ale Margot Robbie w roli mojej ulubionej postaci komiksowej zapowiada sie godnie, ale z nią jak z Jokerem, nie idzie spieprzyc takiej roli.

Mihex komentarzy: 2360421.01.2016, 20:30

Sky Sports News HQ @SkySportsNewsHQ 8 min.8 minut temu Zobacz tłumaczenie
BREAKING: Sky Sources: Chelsea defender Branislav Ivanovic agrees new one-year contract with option of another year.

Jakoś mnie to nie dziwi :P Niby tragiczny początek sezonu, ale jednak już się ogarnął, a solidny jest.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 20:24

Mihex
To fakt. Jaranie sie Hazardem jest nie na miejscu. Owszem posiada on umiejetnosci ale nawet w reprezentacji nie istnieje. Liderem jest De Bruyne.

Malo tego. Eden kiwa i traci. Drybling i ewentualnie poda ale nic wiecej.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 20:24

Brawo Lotos Gdańsk!

Smolek komentarzy: 34021.01.2016, 20:24

Widzę że koledzy się co do NBa rozpędzają :D Curry mistrz :)

Mihex komentarzy: 2360421.01.2016, 20:24

Waskitcz
Mi za pierwszym razem Bayern. Potem City i Juve, ale to nie możliwe, więc jednak Bayern xO

Waskitcz komentarzy: 449221.01.2016, 20:21

Widzieliście tego Gifa na profilu min. Jese Rodrigueza? Mi za każdym razem wychodzi ze LM wygra Barca :(

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 20:20

Ostatnio w najlepszej formie jest Rosłoń.

Mihex komentarzy: 2360421.01.2016, 20:19

Lubię Twarowskiego z Nahornym, ale nie gdy gramy z Chelsea. Znowu będzie lizanie butów Hazarda :CC

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 20:11

Faktycznie, jest retransmisja jutro o 23.

Verminator97 komentarzy: 1490021.01.2016, 20:11

MG > GSW-Bulls już dawno po meczu. :DD

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 20:09

MaciekGoooner,
to dość ważny mecz dla Clippers, zaczyna się seria meczów na wyjeździe, ale depczą Thunder po butach.

Pewnie widziałeś ten mecz z GSW. Blatt rotował nieudolnie składem jakby nie miał koncepcji na ten mecz. Potem jeszcze wykluczenie Smitha.

Teraz powinno być: PG Irving SG Shumpert SF Smith PF James C Love. Mam nadzieję, że zapomnieli juz o pojedynku z GSW. Wczoraj niby pewnie wygrali, ale Nets w fatalnej dyspozycji.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52421.01.2016, 20:02

Skoro o NBA - widziałeś "wyczyn" Drummonda?

Mihex komentarzy: 2360421.01.2016, 20:01

Ciekawe czy prawdziwe, ale w sumie pasuje trochę do Wengera xD

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 19:58

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/12509380_1159766067368710_1576121916498878584_n.png?oh=4b365a5b11b986efc5d18a3f4d4c8dcf&oe=5741BB2E&__gda__=1462779144_fdf8fc520fabbdf284b2ef6cf0582ffb

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 19:57

Verminator97

Ten serial Miodowe Lata tak naprawdę pokazywał o prawdziwej przyjaźni dwóch ludzi. Często się kłócili, rozstawali ale zawsze pozostawali przyjaciółmi to jest fajne w tym.

Verminator97 komentarzy: 1490021.01.2016, 19:54

Miodowe Lata? :) Najlepszy polski serial komediowy ever! :D

ziomek1245 komentarzy: 106721.01.2016, 19:53

burnog10
Breaking Bad nie oglądałem, ale jeśli chodzi o House of Cards to polecam oryginalną wersję brytyjską. Po obejrzeniu oryginału ledwo dałem rade obejrzeć 1 sezon amerykański. Gra o tron mnie się nawet podobała przez pierwsze 2 sezony, niestety im dalej tym gorzej. Ostatni sezon był festiwalem głupoty.

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 19:48

To nie ma Dorocinskiego w nowym Pitbulu?
Bez niego ten serial nie istnieje.

simson16 komentarzy: 461421.01.2016, 19:47

arsenal159
no bez Despera to nie to samo:( takze chetnie bym zniow zobaczyl "Metyla" ;d

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 19:45

andrew1707,
W "Całkiem nowe lata miodowe" zabrakło scenariusza Hartwig-Sosnowskiej, ale ogólnie kiepska produkcja.

simson16,
na szczęście nie mam TV6, bo to juz byłaby przesada:D

burnog10 komentarzy: 59321.01.2016, 19:43

A co myślicie o tych bardziej popularnych jak House of Cards, Breaking Bad czy Gra o Tron?

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29721.01.2016, 19:43

simson

szkoda, że bez Despera :D

simson16 komentarzy: 461421.01.2016, 19:42

andrew1707
Racja:) zwlaszcza jak zaczynal sciemniac Graczykow zeby mu kase pozyczyli na sppotkanie z "kuzynkami";D;D;D;D

simson16 komentarzy: 461421.01.2016, 19:41

arsenal159
ja ide!!!:) bardzo lubie filmy i seriale Vegi sa Mega:)
podobno w nowym Pitbulu wszystkie dialogi sa z Zycia wziete:)

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 19:41

simson16

Tak ale jakoś bardziej podobały mi się zwykli Graczykowie jak buła przychodził do nich w goście. Bo ta nowa seria czyli w domu u Buły to już nie było to samo.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 19:40

transmitują! byłem przekonany, nie.

simson16 komentarzy: 461421.01.2016, 19:39

andrew1707

Paweł Wawrzecki jako Bula w GRaczykach jest Niesamowity, gosc umie mnie rozmieszyc w kazdej sytuacji:):):)

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 19:39

burnog10

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer
Skazany na śmierć

burnog10 komentarzy: 59321.01.2016, 19:39

WilSHARE
Świeże być nie musi, bo seriali mało oglądam, ale szukam czegoś co mnie wciągnie na dłuższy czas.

simson16 komentarzy: 461421.01.2016, 19:38

WilSHARE
Witaj w klubie:) stare odcinki Miodowe Lata ciagle leca na Polsat 2 lub TV6 ;D Norek i Karol wymiataja;D

burnog10

Fala zbrodni! niesamowity Serial był ale szkoda, że go przerwali bez zakończenia wątków bardzo lubiłem tych Policjantów w Akcji.

burnog10 komentarzy: 59321.01.2016, 19:30

Poleci ktoś jakiś dobry, wciągający serial?

andrew1707 komentarzy: 207221.01.2016, 19:29