Hull City 1 - 2 Arsenal. Fenomenalna końcówka Bendtnera

Hull City 1 - 2 Arsenal. Fenomenalna końcówka Bendtnera 13.03.2010, 19:38, Szymon Ortyl 1114 komentarzy

Dzisiejszy mecz Kanonierów miał doświadczyć kibicom niezapomnianych wrażeń i tak też się stało.

Od pierwszego gwizdka Andre Marinera obie drużyny grały bardzo ostro, często dochodziło do spięć pomiędzy zawodnikami. Bardzo głośno swoich ulubieńców dopingowali kibice Hull. Momentami można było odnieść wrażenie, że na stadionie znajduje się dwa razy więcej kibiców, niż planowane 25 tysięcy.

Pierwszą dogodną sytuację na zdobycie bramki miał Arsenal i od razu ją wykorzystał. W 13. minucie Andriej Arszawin otrzymał wspaniałe podanie od Nicklasa Bendtnera, przedryblował 2 obrońców i pokonał Myhilla.

5 minut później po dośrodkowaniu Bacary'ego Sagny, Mendy był bliski skierowania piłki do własnej siatki. W 24. minucie Fagan w brzydki sposób sfaulował Sagnę, jednak nie został ukarany żółtą kartką.

W 27. minucie na spalonym znalazł się Jan Vennegoor of Hesselink. Sędzia boczny nie zauważył tego, a sędzia główny odgwizdał faul Campbella na Holendrze. Do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Bullard i pokonał Manuela Almunię.

4 minuty później sędzia powinien podyktować rzut karny dla Arsenalu, gdyż Mouyokolo sfaulował w polu karnym Bendtnera, jednak nie zrobił tego i kazał kontynuować grę. Podobna sytuacja miała miejsce 6 minut później, gdy Mouyokolo zagrał piłkę ręką po strzale Bendtnera, jednak sędzia nie zauważył tego i nie podyktował rzutu karnego.

W 38. minucie żółtą kartkę za brutalny faul na Denilsonie obejrzał Dawson. 2 minuty później Boateng uderzył Bendtnera ręką w twarz, a sędzia z niewiadomych przyczyn ukarał obydwu zawodników żółtymi kartkami.

W 43. minucie sędzia nie podyktował trzeciego już karnego, należącego się Arsenalowi. Gael Clichy był wyraźnie faulowany w polu karnym Hull, jednak jego upadek nie wzbudził reakcji arbitra.

Tuż przed przerwą drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Boateng za brutalny faul na Bacary'm. Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

W 50. minucie groźną akcję piłkarzy Hull przerwał sędzia boczny, który zasygnalizował spalonego. W 62. na boisku pojawił się Theo Walcott, który zmienił zmęczonego Emmanuela Eboue.

W 65. minucie po podaniu Walcotta w świetnej sytuacji znalazł się Andriej Arszawin, jednak podobnie jak w meczu z Porto zamiast dokładnie przymierzyć, Rosjanin strzelił na siłę i nie trafił w bramkę.

6 minut później szansę na strzelenie bramki miał Bendtner, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce.

W 73. minucie Eduardo zastąpił na boisku słabo spisującego się dziś Nasriego. W 79. minucie Nicklas Bendtner znalazł się we wspaniałej sytuacji, lecz za długo przygotowywał sobie piłkę do strzału i został zablokowany.

Przez kolejne 10 minut piłka nie opuszczała połowy Hull, jednak nic z tego nie wynikało.

W 92. minucie silny strzał w środek bramki oddał Denilson. Myhill odbił piłkę przed siebie, gdzie czekał już Nicklas Bendtner, który umieścił piłkę w siatce. Minutę później sędzia zakończył spotkanie.

Kanonierzy rozegrali niezły mecz, ale niestety katastrofalne błędy arbitra w całości wypaczyły wynik spotkania. Gracze Hull grali niezwykle ostro, co najprawdopodobniej zaowocuje kolejnymi urazami zawodników Arsenalu. Bardzo dobry mecz rozegrali Tomas Vermaelen, Gael Clichy, Andriej Arszawin i Bacary Sagna. Dużo strat zanotowali na swoim koncie Denilson i Diaby. Kiepsko spisał się również Samir Nasri, który w niczym nie przypominał świetnie spisującego się zawodnika z meczu przeciwko Porto.

Hull CityPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Gunner_995 komentarzy: 655014.03.2010, 00:31

Komentarz jakiegoś "Onetowca" : "jak widze ten farciarski arsenal który niby gra pięknie to mnie trzepie" Ale jest tam też kilka komentarzy kibiców Che i Man którzy mówią "znając życie to Arsenal zdobędzie mistrzostwo"
Noi niech będą na to przygotowani :) Bo jeszcze się przekonają że tak będzie !
Go!Go!Gunners!!!

JaroAPSC komentarzy: 13914.03.2010, 00:28

Nie zapominajmy, ze Nasri nie jest środkowym pomocnikiem! Gra tam tylko pod nieobecnoc Cesca, wiec nie wymagajmy od niego cudów.

piter1908 komentarzy: 511814.03.2010, 00:28

no cóż szkoda błędu sędziego ( karny - ewidentny spalony) i mecz strasznie nerwowy szczęśliwa bramka w ostatnich minutach i ważne 3 pkt ;]
Dystans do czołówki utrzymany :)
Arszawin z najtrudniejszej sytuacji w meczu strzelił bramke z 2 prostych pińcet metrów nad bramką ;/
Bendi też mógł lepiej zagrać ...
ale ważne zwycięstwo ;] pokazaliśmy ze nawet jak nie idzie możemy wygrać :D

arsen1 komentarzy: 107814.03.2010, 00:12

licza sie tylko te 3 pkt . Bez Cesca ,ta drużyna traci 50 % , także dobrze że Drewno spłaca dług zaufania Wengera ,najwyzszy czas ! COME ON ARSENAL !

Arsenal1994 komentarzy: 749714.03.2010, 00:03

Środek był pusty i to nie przez samą obecność Denilsona a przez słabą postawę Nasriego w kierunku którego każdy miał olbrzymie oczekiwania po wtorkowym meczu.
Nie było tego choć jednego piłkarza w środku który by ciągle parł do przodu i skutecznie zdobywał pole.
2 mecze bez Fabregasa i na tym chyba poprzestańmy ;)

golab666 komentarzy: 7413.03.2010, 23:56

jaka tam fenomenalna koncowka! ludzie dobil pilke i heja jego mecz byl bardzo slaby !!! mial chyba z 2 sety ktore z dupil

pedro61 komentarzy: 219913.03.2010, 23:53

Dzisiaj widać było,ile tak naprawdę wart jest Song.Zastępujący go Denilson miał tyle strat,ile Oluś ma przechwytów.Poza tym po stracie piłki odpuszczał rywalowi,co jest nie do pomyślenia w przypadku Songa.Denilson "odkupił"swoje przewiny strzałem z dystansu,po którym nasz Mikołajek strzelił gola.I tak wszelako mówię-Olek ,wracaj do gry.

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 23:35

Arsenal_1886--->Spoko tapetki ;)

Acolt--> Jak będziesz miał jakieś problemy ze spaniem to policz armaty to ci napewno pomoże :)

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 23:35

Zobaczcie na zdjęcie numer 38. Szczyt głupoty. To dziecko ma oznaczać że Arsenal to dzieciaki tak? To teraz jeszcze bardziej można się śmiać z ich głupoty bo my dalej liczymy się w walce o mistrzostwo :)

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 23:32

Dobra lecę spać. Do jutra! :]
GUNNERS!!

Arsenal_1886 komentarzy: 1952113.03.2010, 23:31

skysports.com/gallery/detail/0,20501,12738_6019262,00.html#photo=30
Parę fotek z dzisiejszego meczu .
Acolt > Napewno Cesc i Rosicky będą gotowi na West Ham ? Mi się wydawało ,że on powiedział ,że mają szanse . Co do Gallasa to się zgadzam . Raczej będzie ,może William gotowy na Birmingham (27.03) .

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 23:31

Arsenal_1886 -> Liczy się bilans bramek. Od strzelonych odejmij stracone i zobaczysz że Chelsea wychodzi na większym plusie. Chelsea ma +42 a my +38.

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 23:31

Acolt--->A to spoko to już czytałem :P :d

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 23:29

Arsenal_1886--->Kolego jaką ci to w tej chwili robi różnicę? Jak i tak mamy tyle samo ptk z Che a poza tym oni mają 1 mecz mniej od nas...

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 23:29

Gunner_995 -> arsenal.com/news/news-archive/-there-is-team-spirit-and-it-is-special-

Wenger po meczu z Hull. Na temat kontuzji powiedział że Rosicky i Fabregas będą dostępni w meczu z West Hamem, natomiast Gallas nie.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952113.03.2010, 23:27

Dlaczego jesteśmy na drugim miejscu ,a nie na pierwszym w tabeli ? Wydaje mi się ,że patrzą na więcej goli ,a nie na straconych goli . Ostatnio chyba tak było ,że mieliśmy o trzy gole więcej od Chelsea i wtedy akurat byliśmy na pierwszym miejscu . Tak było po spotkaniu z Boltonem ( 4 : 2 ) i wtedy musieliśmy wygrać przewagą dwóch goli . Wtedy jednak mieliśmy więcej goli niż o dwa jak teraz .

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 23:24

Acolt---> Możesz jeszcze raz podać link bo coś nie chce działać...

IronHide_AFC komentarzy: 164213.03.2010, 23:20

coraz bardziej oddalamy się od rewocyjnej idei że przychylności sędziów nie można sobie wypracować
apelacja AW nie pomogła

wynik 2-1 zasłużony przeważaliśmy sprawiedliwszymi atutami ...

mecz był taktowny i z tempem do czasu stracenia bramki, graliśmy pewnie szybko ofenswynie ale bez skutecznie jak całym mecz
Arszawin to nasz lis w meczu kiedy wypali to da się zauważyć że robi to z kretesem dając o sobie znak
po za bramką był najgorszym zawodnikiem mecz z nieodpowiedzialnym Campbellem
komentator C+ S określił Nasriego jako przytłoczonego zawodnika ale w tych ciężkich chwilach i mega kontach Hull jedyny pozostawił zimną krew i jako tako rozgrywał
Diaby i Denilson to para która średnio się wyróżniała
mimo tego Franczu uzupełniał Samira i Bedntera dzięki temu gra w środku pola była niezle operowana
za to Denilson miał 3 poważne błędy ale w tych morderczych 20 minutach miał 2 ważne przechwyty i tym strzałem rozpaczy nas uratował

Bendtner to żaden chłop na schwał ale kiedy był słaby i irytujący odbiegając od silnych cech z Porto uratował honor i 3 pkt.
moje uczucia są mieszane znowu zawiodły sądy arbitra tym razem Lucky Arsenal odbij się na statystykach

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 23:20

Mam bardzo miłą wiadomość dla wszystkich:D
Wenger:
On the injuries to key players…

“Rosicky and Fabregas have a good chance to be ready for next week. Gallas, no.”
; - )

bergkamp komentarzy: 111013.03.2010, 23:18

Kocham was! Kocham Bendtnera! Już się pogodziłem z porażką (czytaj: remisem) ale Bendi znowu zabłysnął :)

Miv komentarzy: 6813.03.2010, 23:14

51 minuta - myślałem że sol go zabił ^^

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 23:13

Gunner_995 -> Ja mam pomysł! Niech gra bez koszulki. Napisać mu na plecach farbą Walcott 14 z przodu napisać Fly Emirates ,znaczek nike korektorem xD, natomiast herb Arsenalu wyryć mu cyrklem haha:D

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 23:10

Acolt---> Może mu przeszkadzają albo jest mu tak gorąco :D

david90---> Bo komentatorzy z C+ są najlepsi jak nie na świecie to w Polsce :) Dzisiaj jeszcze nie było tych najlepszych czyli Rafała Nachornego i Andrzeja Twarowskiego bo komentowali Che z West Ham . Oni świetnie znają się na Premiership i wiedzą wszystko doskonale o każdym zespole z osobna :)
Nie to co ci sztywniacy z "N-ki" którzy nie wiedzą jaki jest podstawowy skład Arsenalu ...

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 23:08

Gunner_995 -> to pokazuje że Arsenal gra do ostatniej sekundy.
PS: Wy też zauważyliście że Theo zawsze ma podwinięte rękawy w meczu? xD

Theo10 komentarzy: 831613.03.2010, 23:08

fartem wygraliśmy... pechem to mogliśmy zremisować bo tego gola dla Hull wgl nie powinno być.

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 23:06

Nie mówcie że wygraliśmy fartem .Wolę określenie że mieliśmy szczęście . To był chyba 15 mecz w którym strzelamy w ciągu ostatnich 10 min i 4 czy 5 z rzędu w którym strzelamy w 90 min. Pod względem końcówkek jesteśmy chyba najlepsi w Premiership.

david90 komentarzy: 17813.03.2010, 23:04

punkus1994 odniosłem takie same wrażenie co do komentatora

damiano komentarzy: 16513.03.2010, 23:03

fartem wygralismy nie ma co bramkarz nam pomogl ale 3 pkt sa to wazne

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 713.03.2010, 23:01

Słaby mecz... słabiutki...

Niektórzy piłkarze mnie zaskakują. Widać było dziś braki w kadrze, te cholerne kontuzje. Song w środku i ten mecz byłby inny. No, gdyby był inny arbiter, też mógłbym to napisać... Poza tym Cesc i Rosa. Nasrim się podniecaliście po tym golu. Właściwie po 2 dobrych meczach. A wg. mnie znacznie lepszym piłkarzem jest Rosa, chociaż Nasri ciągle się jeszcze rozwija. Bendtner znowu się znalazł w dobrej chwili, i mamy 3 pkt. To jest najważniejsze dzisiaj. Jutro Fulham znowu uspokoi Męczester i będzie pięknie.

buba14 komentarzy: 24913.03.2010, 23:00

Tak jak mówili komentatorzy C+, Kanonierzy za bardzo rozluźnili się po meczu z Porto i sądzili, że mają Hull w garści jednak ci postawili nam swoje warunki i chwała im za to. Na szczęście mamy w drużynie takiego kogoś jak Beniek.

punkus1994 komentarzy: 144813.03.2010, 22:57

Mecz trzymał w nerwach do końca. Jak wielka była moja ulga w 92 minucie, gdy Benio w końcu pokonał bramkarza Hull. Co do całego meczu, liczę, że już więcej nie dostaniemy takiego sędziego głownego jak i liniowych. Nie spisali się zbyt dobrze. Nie wiem czy się nie mylę, ale chyba jeden z komentatorów na C+ chętnie odwiedza naszą stronę, gdyż zna każdą nowinke.
Kończąc, mecz dobry, jednak trzeba grać lepiej, żeby wygrywać z drużyną przeciwną jak i sędziami.

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 22:56

Arsen258---> Sory mój błąd chciałem to ogólnie podkreślić że Robin by nam bardzo pomógł w meczach z Top Four a nie w dzisiejszym z Hull :)

blez88 komentarzy: 13013.03.2010, 22:53

Zgadzam się z redaktorem... RvP ma swoje zalety ale Bendtner też ma swoje. Obaj przyczynią sie do naszego sukcesu końcowego:)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952113.03.2010, 22:53

Teraz na West Ham ( 20 marzec ) powrócą już raczej Rosicky , Fabregas oraz ostatnio zawieszony , Song :) Z West Hamem powinniśmy się postarać o wysoki wynik z naszej strony ,a w dodatku bez straty gola .
Mile widziany wynik 3 : 0 ;p

Oldgunner3 komentarzy: 982213.03.2010, 22:52

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem iż Arsenal rozegrał niezły mecz - conajwyżej średnio-słaby.Dobrze grali tylko Vermaelen,Eboue,Sagna,Clichy,średnio Arszawin[świetny gol,ale i wielkie pudło],Bendtner i Sol,słabo Nasri, Diaby i Denilson chociaż paradoksalnie dzięki uderzeniu tego ostatniego mamy najpradopodobniej 3 pkt.;jednak Brazylijczyk notował wiele strat i co robi często odpuszczał[nawet zauważyli to komentatorzy],parę razy dał się łatwo ogrywać i padał jak dziecko po walce bark w bark.Mecz ten pokazał,że niestety brak Songa i Cesca na dłuższą metę jest b. odczuwalny.Cieszę sie,że w następnym meczu zagra już Kameruńczyk;Diaby mając go za plecami gra dużo lepiej.Dzisiaj niezwykle irytująca była gra w przewadze - grając 45 min. z przewagą piłkarza z zespołem gdzie grają tacy tytani futbolu jak Dawson[?],Fagan czy Marney[?] przez 25 min. nie potrafiliśmy narzucić rywalom swojego stylu gry i zepchnąć ich do głębokiej obrony.Po za tym gdy jest nas więcej nie powinien Almunia non stop wykopywać piłki gdzieś przed siebie bo jest to niepotrzebna strata w 70/80% - to jakiś styl rodem z championship.Chcąc marzyć o mistrzostwie nie można grać tak chaotycznie i bez ikry.Najlepszy jest wynik - teraz musimy czekać na powrót do drużyny Cesca i Songa i powinno być dobrze.

R4d3k99 komentarzy: 169013.03.2010, 22:52

Dzięki za info, Arsen258. Zapytałem o to, ponieważ wchodzimy w decydującą fazę sezonu, więc pomyślałem, że może lepiej tę aktualizacje przełożyć i zrobić to w przerwie, między sezonami. Teraz będziemy grać co 3 dni i jeśli zaczniecie prace nad aktualizacją, zapewne trzeba będzie wyłączyć stronke, co nie jest dobrą wiadomością ;p

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 22:50

Arsenal U18 wygrał 4-0 z MK Dons po bramkach 2x Afobe , Aneke i Rees.

Ciekawe co Wenger powie na konferencji pomeczowej. Nie mogę się doczekać :D

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97913.03.2010, 22:50

Gunner_995 - nie był bym taki pewny niestety. Nie chcę tutaj bronić Bendtnera, ale jest o wiele silniejszy od RvP. Robin świetnie spisuje się w meczach z drużynami, których obrońcy są silni, ale mało zwrotni, a niestety obrońcy Hull nie są ułomkami

aleksander14 komentarzy: 12313.03.2010, 22:47

mecz bardzo wyrównany ale wygranie tego meczu było zasłużone

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 22:47

Acolt--->Co ty??? Sory ale gdzie Benek a gdzie Robin nie ta liga . Dam sobie rękę uciąć że gdyby dzisaj był Robin to wszystko było by jeszcze piękniejsze :)

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97913.03.2010, 22:45

A co do ocen to już pojawił się o nich news, więc nie ma potrzeby wpisywania ich tutaj:

kanonierzy.com/shownews_id-15544_Oceny-po-meczu-z-Hull-City.shtml

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97913.03.2010, 22:44

R4d3k99 - aktualizacja nadal aktualna. Niestety straciliśmy mnóstwo czasu przez niekompetencję programistów, ale staramy się,aby wszystko szło maksymalnie szybko

blez88 komentarzy: 13013.03.2010, 22:44

Damy rade!!!! Czuję to w kościach że zdobędziemy mistrzostwo:D Bendter jeszcze pokarze na co go stać:) Wierzę w niego jak i w cała drużynę:) Jeden za wszystkich!!! Wszyscy za jednego!!!

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 613.03.2010, 22:44

Coś czuję że Wenger nie da szans Van Persiemu gdy ten wróci po kontuzji jak Bendtner tak wali bramy.Może będzie go wpuszczał na ostatnie 10-20 minut. Ale mam nadzieję że to tylko mój głupi wymysł ;p

pedro61 komentarzy: 219913.03.2010, 22:43

emirates_boy to chyba przedstawiciel jakiejś nowej cywilizacji na naszym forum.Przeto-witamy i czym prędzej żegnamy gościa z innej planety.Gorąca prośba do Administratora o przesłanie Dostojnemu Gościowi biletu powrotnego.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952113.03.2010, 22:43

teamtalk.com/football/story/0,16368,1766_6024046,00.html

skysports.com/story/0,19528,11670_6024095,00.html
Newsy warte przetłumaczenia ;p

szalen komentarzy: 198213.03.2010, 22:43

Do 90 minuty jechałem na Wengera, Bendtnera, Denilsona. Na pierwszego bo Denilson wywalał się i powodował zagrożenie większe niż drużyna przeciwna, na Benka bo takich sytuacji jakich zmarnował nie mogłem przeboleć. Ale w doliczonym czasie gry poprawiło się wszystko. Ale Benek musi ostro pracować na treningach, Denilson też musi pracować. Ma niezły talent ale musi go szlifować.

clash123 komentarzy: 189013.03.2010, 22:42

bacary...
1. Almunia, zgodze sie. Niewiele do roboty mial, nie zawiodl, nie blysnal bo i nie mial przy czym
2.Sagna, b.dobry mecz, w koncu wraca do wielkiej formy, podobal sie w ofensywie
3.Campbell, bez przesady, to nie byl jego wielki mecz ale zagubiony jak dziecko w mgle? wedlug mnie przesadziles...:)
4.Vermaelen, w pelni sie zgadzam , przyzwyczail nas do swietnej gry i nie schodzi z wysokiego poziomu
5.Clichy, znowu sie z Toba zgodze,b. dobry mecz w jego wykonaniu
6.Denilson, napisales ze mial pare strat i niekiedy gral niepewnie ale to dobry mecz w jego wykonaniu, ja napisze tak: mial pare strat i niekiedy gral niepewnie i dlatego uwazam ze to nie byl dobry mecz w jego wykonaniu. Dales mu taka sama note jak Bendtnerowi ktory gola strzelil a przy drugim asystowal. Tego nie rozumiem, tu sie wiec z Toba w 100% nie zgadzam.
7.Diaby, dalbym mu 6 , niby przyzwoicie ale bez polotu.
8.Nasri, to prawda ze zagral slabszy mecz niz przeciwko porto czy tez burnley ale nota 4,5 ??? Przy Denilsona 6,5? Przesadziles, dalbym mu 6 , z komentarzem podobnym jak u Diabiego
9.Eboue, hmmmm, ponownie za nisko wedlug mnie, to ze slabiej niz w poprzednich spotkaniach to nie znaczy ze az tak zle.....rzadko kto ocenia tak nisko zawodnikow druzyny zwycieskiej , grajacej do tego na wyjezdzie.
10. Dla mnie conajmniej 7,5. Facet asystowal i strzelil jakze wazna bramke. Cholera, zrobil to co do niego nalezalo. Kolejny dobry wystep najbardziej niedocenianego zaqwodnika Arsenalu, wedlug mnie. Jest w gazie i tak trzymac.
11. Arschawin, piekna bramka , bardzo waleczny, faktycznie jednak mial kilka okazji w ktorych mogl zachowac sie lepiej.
Poza tym skutecznosc prysla??? Cholera, strzelilismy dwie bramki na wyjezdzie, gdzie tu brak skutecznosci??? Nie kazdego dnia strzela sie 5 bramek, dwie bramki w wygranym meczu na wyjezdzie nie nazwalbym brakiem skutecznosci. Pozdrawiam

stanyal komentarzy: 138713.03.2010, 22:40

MEcz ogladalem w pubie ale musialem wyjsc w 70 min i jak dzwonilem do znajomego o wynik i sie dowiedzialem o ze 1-2 w 93 ( dzwonilem jak byla 91 min za pierwszym razem) to caly bus wiedzial jakim wynikiem sie skonczyl mecz i komu kibicuje :D Radosc ogromna ale sa caly czas ale w naszej grze. Benio robi to co ma robic. Henry to on nie jest ale ostatnio jest tam gdzie ma byc i mam gdzies czy tylkiem czy reka strzeli ale ma strzelac gole. Bravo Bendi :D Juz za tydz nasi kochani rywale zaczynaja grac mecze o wszystko.