Kanonada na Emirates! Arsenal 6-0 Blackpool!

Kanonada na Emirates! Arsenal 6-0 Blackpool! 21.08.2010, 16:59, Szymon Ortyl 920 komentarzy

Punktualnie o 16:00 na Emirates Stadium rozpoczął się mecz pomiędzy Arsenalem, a rewelacją pierwszej kolejki Premier League, beniaminkiem Blackpool.

W 7. minucie błąd popełnił bramkarz Blackpool, który wybił piłkę wprost pod nogi bardzo aktywnego od początku meczu Walcotta. Ten odegrał do Chamakha, który zagapił się i nie zdołał celnie zagrać piłki do nadbiegającego Tomasa Rosicky'ego.

W 12. minucie po pięknym podaniu Andrieja Arszawina, Theo Walcott znalazł się w sytuacji sam na sam z Gilksem i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.

2 minuty później po dobrym dośrodkowaniu ze skrzydła, najwyżej w polu karnym Arsenalu wyskoczył Taylor-Flether, jednak piłka po jego strzale głową minęła lewy słupek bramki Almunii.

W 21. minucie po pięknym rajdzie Theo Walcott wyłożył piłkę Andriejowi Arszawinowi, jednak po jego strzale z półwoleja futbolówkę zdołał wybić bramkarz Blackpool.

2 minuty później po kolejnym świetnym podaniu Walcotta, w świetnej sytuacji znalazł się Chamakh, jednak Marokańczyk nie potrafił pokonać Gilksa.

W 26. minucie Arszawin świetnie podał piłkę do stojącego w polu karnym Wilsehre'a, jednak ten nie zdołał odegrać jej do wbiegającego Chamakha.

3 minuty później w sytuacji sam na sam z bramkarzem Blackpool znalazł się Walcott, jednak Anglik mocnym strzałem przeniósł piłkę nad poprzeczką

W 31. minucie czerwoną kartką za wślizg od tyłu w nogi wbiegającego w pole karne Chamakha ukarany został Evatt. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Andriej Arszawin i atomowym strzałem umieścił ją w bramce,

W 36. minucie boisko opuścił Sylwestre. W jego miejsce na placu gry pojawił się Kienan.

Kilka sekund później po podaniu Walcotta kolejną szansę na zdobycie bramki miał Chamakh, jednak tym razem piłkę wybił bramkarz Blackpool.

W 39. minucie po podaniu Jacka Wilshere'a, piłkę w bramce Blackpool po strzale z półobrotu umieścił Theo Walcott.

W 42. minucie po pięknym podaniu Clichy'ego, kolejny strzał na bramkę Blackpool oddał bardzo aktywny dziś Chamakh, jednak Gilks zdołał odbić piłkę w bok.

Kilka sekund później przed szansą na podwyższenie rezultatu mógł stanąć Andriej Arszawin, jednak Theo Walcott nie zdołał dostarczyć Rosjaninowi piłki.

4 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, Bacary Sagna dośrodkował piłkę ze skrzydła przed pole karne, gdzie czekał już Abou Diaby, który mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

W 58. minucie, Kanonierzy podwyższyli na 5-0 za sprawą Theo Walcotta, który tym samym skompletował Hat-tricka.

W 61. minucie po pięknym rajdzie dobrym podaniem popisał się Arszawin, który dograł do wbiegającego Chamakha, jednak ten nie zdołał umieścić piłki w pustej siatce Blackpool.

Minutę później, na boisku pojawili się Robin van Persie oraz Cesc Fabregas, którzy zmienili Andrieja Arszawina i Abou Diaby'ego.

2 minuty później, Carlos Vela zastąpił na boisku bohatera spotkania, Theo Walcotta.

W 83. minucie, po dość niemrawej części gry, Kanonierzy ponownie mogli cieszyć się z bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do siatki Blackpool głową skierował Marouane Chamakh.

Tuż przed końcem spotkania wspaniałą szansę na pokonanie bramkarza rywali miał Wilshere, jednak nie zdołał trafić w piłkę po minięciu 3 rywali.

Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie. Kanonierzy rozegrali świetne spotkanie. Szczególnie aktywnymi zawodnikami byli Maroune Chamakh, Theo Walcott, Andriej Arszawin, Tomas Rosicky, oraz wprowadzony po koniec spotkania na boisko Carlos Vela.

Premier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
WojO komentarzy: 225221.08.2010, 18:07

Mecz po prostu cud miód i orzeszki

Uszu komentarzy: 51221.08.2010, 18:07

gunAdamers >> haha ciekawe jakie ty masz, na pewno nie większe ode mnie jak tak mówisz...

kasiacesc komentarzy: 187821.08.2010, 18:06

Mecz napawa optymizmem. Co prawda to tylko Blackpool ale graliśmy narawdę inteligentnie i co najwazniejsze do końca. Walcott ustrzelił hat-tricka i pokazał, że zaczyna myślec na boisku. Ogólnie wszyscy rozegrali dobre spotkanie. Same pozytywy dzisiaj ;) Oby tak dalej!

GO GO GUNNERS!!!

Igor77 komentarzy: 31921.08.2010, 18:06

Rosa dzieli i rzadzi w srodku pola na dzien dzisiejszy, dobry mecz Walcotta, Sagny, Songa. Wilshere lepszy niz poprzednio, ciesza bramki, ale powinno ich byc wiecej. Chamakh za bardzo chcial strzelic i byl zbyt spiety. Dobrze, ze sie przelamal w koncowce, mam nadzieje, ze bedzie pewniejszy. Cesc i Robin za mało czasu, chodz widac, ze do Cesca zawodnicy maja ogromne zaufanie.

pajdi komentarzy: 378021.08.2010, 18:06

ToMo_18
O ile dobrze się orientuję to klasyczny Hat-Trick jest wtedy, gdy jak napisałeś zawodnik trafia 3 bramki pod rząd i w między czasie nikt nie strzeli innej bramki, ale te 3 bramki muszą paść w 1 połowie.

MarcinKanonier komentarzy: 133121.08.2010, 18:05

moze chamakh nie wykorzystal paru sytuacji (jedna szczegolnie zapadnie nam w pamieci) ale i tak zagral przyzwoicie, swietnie plecami do bramki, ladnie odgrywal i brawa dla niego :) jeszcze sie przebudzi i nastrzela:)

smod3r komentarzy: 108621.08.2010, 18:05

Theo44 nie zachwycił grą "nogami" ? a widziałeś jak pięknie klepał z resztą drużyny ? zmarnował setę ... cóż zdarza się ...

vanpersie13 komentarzy: 5321.08.2010, 18:04

Prosiłbym o dołączenie składu łacznie ze zmianami do tego tematu bo kolekcjonuje podsumowania pomeczowe a lepiej żeby było w jednym temacie takie coś :P

gunADAMners (redaktor) komentarzy: 378 newsów: 641721.08.2010, 18:04

uszu

widać, że masz zero pojęcia o piłce...

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2010, 18:04

klasyczny HAT TRICK jest wtedy kiedy gracz strzeli 3 bramki pod rząd między czasie nikt nie strzeli gola. np tak jak dziś 12 minuta theo a potem arsha przerwał ;]

Walcott_FAN komentarzy: 29621.08.2010, 18:04

sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/reprezentant-francji-z-wada-serca-nie-zagra-dopoki,1,3535567,wiadomosc.html

Maciekkk10 komentarzy: 258321.08.2010, 18:04

Szkoda, powinna być dwucyfrówka i tyle.. ; >

Uszu komentarzy: 51221.08.2010, 18:03

Walcott nie zagrał fenomenalnie, zagrał dobrze ! To, że ktoś strzela hat-tricka to nie znaczy, że gra fenomenalnie. Walcott niestety nie myślał dziś za każdym razem co poskutkowało mniejszą liczbą goli jak możemy przypuszczać. Zagrał dobrze, ale poza strzelaniem bramek musi wciąż myśleć.

maciekbe komentarzy: 1245821.08.2010, 18:03

Chamakh zagrał dobrze, ściągał na siebie obrońców, widać, że wie o co chodzi w Arsenalu. Zobaczycie za tydzień. No i Rosa najlepiej.

napkin komentarzy: 75821.08.2010, 18:03

Rosicki - to będzie siła...wraca dawny rosa

kwiatinho komentarzy: 1313221.08.2010, 18:03

Kurcze miałem dobry kupon trudne mecze mi weszły a jak zwykle coś łatwego nie.Everton po porażce w pierwszej kolejce teraz tylko zremisowało 1-1 z Wolverhampton
prawie 900 zł było do zgarnięcia...ale pech

Zawader komentarzy: 135921.08.2010, 18:02

i vpr zgadl ze czamak jeszcze trafi z baniacza :D tylko z asystentem nie zgadl mowil ze rosa :DD

barto32 komentarzy: 164721.08.2010, 18:02

Porządna strzelanina i o to chodzi chłopaki! ;) Walcott to Twój sezon!

Kanonier8 komentarzy: 198321.08.2010, 18:02

IceMan--> nie dasz sie pocieszyc 3 bramkami Walcotta ? :P

Theo44 komentarzy: 427921.08.2010, 18:02

marnie widze szanse RvP na pelny sezon...ieszy brama Chamakha choc nie zachwycil gra nogami....z meczu na mecz Wilshare staje sie coraz lepszym pomocnikiem

kaszub komentarzy: 3021.08.2010, 18:01

i tak trzymać!! po tej kanonadzie liczyłem żeby chamak coś ustrzelił i udało się.Bardzo licze na niego w tym sezonie!

napkin komentarzy: 75821.08.2010, 18:01

Przebudzenie Wallcotta - brawo - mam nadzieje na taką formę przez cały sezon.
Kolejny świetny mecz Rosy - brawo.
Song...brawo!!
Chamakh - uratowała go ta bramka - generalnie prawie płakał ze złości i średnio raczej zagrał ale czas pokaze

krzysk90 komentarzy: 47721.08.2010, 18:00

krzykus1990 to nie byl klasyczny hat-trick

Aaarsenal komentarzy: 305721.08.2010, 18:00

Zgadzam sie. Rosicky był najlepszy w tym meczu.

Szogun komentarzy: 28850 newsów: 321.08.2010, 18:00

Perfekcyjnie w obronie świetnie w ataku mimo,że przeciwnik nie był wymagający i powinniśmy jeszcze z dwie strzelić.Słowa uznania za dzisiejszy mecz bo był perfekcyjny.Miło patrzeć.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36221.08.2010, 18:00

Jeżeli Walcott będzie tak grał przez większość sezonu, to jestem pewny, że za jakieś 2 lata będzie on wart tyle samo co Fabregas.

Theo44 komentarzy: 427921.08.2010, 18:00

cichy man of the match is Rosa...no ale wiadomo 3 bramki Theo

arsenalGT komentarzy: 17021.08.2010, 18:00

przynajmniej był czysty mecz. w miare ;d oprócz tej czerwonej.

kilerr15 komentarzy: 69821.08.2010, 17:59

ciekaw jestem co powiedzą ci co tydzień temu tak jechali ostro Walcotta. Dzisiaj zagrał fenomenalnie. Mówiłem, że się chłopak rozegra.

krzykus1990 komentarzy: 525221.08.2010, 17:59

Theo Walcott bohaterem meczu po zdobyciu klasycznego hat-tricka ;)

Nenic komentarzy: 3221.08.2010, 17:58

A i Almunia zagrał bezbłędny mecz!

Bartosz5 komentarzy: 21621.08.2010, 17:58

pięknie panowie pięknie... jak w zeszłym sezonie na początku z Evertonem ;)
tfu tfu... byle nie było kontuzji (zwłaszcza w obronie.)

Uszu komentarzy: 51221.08.2010, 17:58

No 6-0 i reszta dnia na pewno już będzie znakomita z takim humorem ;] !

Co zrobił Jack?

maciekbe komentarzy: 1245821.08.2010, 17:58

Rosa MVP

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4821.08.2010, 17:58

Brawo. bardzo dobry mecz, szkoda, że potem trochę tempo siadło, ale trudno, żeby chłopaki gryzły trawę, jak mają 3-4 bramki do przodu ;)

A na gracza meczu wybrałbym tak od czapy Almunię - chyba jedynego kibica na murawie w tym meczu :D

Swoją drogą ciekaw jestem ocen skysports :>

krzykus1990 komentarzy: 525221.08.2010, 17:57

Koniec meczu wygrywamy 6:0 po niezłym widowisku ;)

Filiparsenal komentarzy: 65721.08.2010, 17:57

dobrze było ;p

mitmichael komentarzy: 4924321.08.2010, 17:57

I pieknie jest :)

KwaZI14 komentarzy: 29521.08.2010, 17:57

DZięki za link a tak przy okazji dla mnie najleposzy był chyba Song jak onłuskał te piłki

Kanonier8 komentarzy: 198321.08.2010, 17:57