Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese

Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese 16.08.2011, 21:39, Szymon Ortyl 2179 komentarzy

Kibice Kanonierów z pewnością podeszli do tego meczu z mieszanymi uczuciami, z powodu transferów Cesca Fabregasa i Emmanuela Eboue oraz niepewnej sytuacji Samira Nasriego, jednak The Gunners pokazali, iż potrafią radzić sobie z silnymi przeciwnikami nawet bez swoich największych gwiazd:

Już w pierwszej minucie Szwed Ekstrand ukarany został żółtą kartką za faul na Tomasie Rosicky'm.

2 minuty później Arsenal wyszedł na prowadzenie za sprawą pięknej asysty Aarona Ramseya i bramki Theo Walcotta..

W 9. minucie po dośrodkowaniu z boku boiska Vermaelen nieznacznie musnął piłkę głową, co uniemożliwiło Gervinho oddanie strzału.

W 15. minucie, jedynie ekwilibrystyczna interwencja Vermaelena uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

10 minut później Alex Song popełnił fatalny błąd tracąc piłkę po rzucie rożnym, jednak Armero nie zdołał w 100% sytuacji pokonać Wojtka Szczęsnego.

W 35. minucie groźny strzał oddał Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese zdołał ustawić się na drodze piłki do bramki.

Od początku drugiej połowy na boisku oglądaliśmy Djourou, który zastąpił Gibbsa. Szwajcar już kilka chwil po wejściu na boisko popisał się świetnym ofiarnym wślizgiem blokując strzał Di Natale.

W 56. minucie boisko opuścił.... Johan Djourou. Zastąpił go Carl Jenkinson.

W 66. minucie po błędzie Jenkinsona groźny strzał oddał skrzydłowy Udinese, jedak piłka minęła bramkę Szczęsnego.3 minuty później, w sytuacji sam na sam z Handanovicem, Theo Walcott nie trafił w światło bramki przeciwnika. 3 minuty później, Emmanuel Frimpong zmienił utykającego Tomasa Rosicky'ego.

W 73. minucie Wojtek Szczęsny popisał się piękną paradą po strzale Di Natale z rzutu wolnego. 10 minut później na dobrą pozycję wyszedł Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese w ostatniej chwili wybił mu piłkę. 20 minut później, w sytuacji sam na sam z Handanowicem, Theo Walcott strzelił wprost w bramkarza popularnych Zebr. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie, które wydatnie obrazowało potrzebę transferów i zmian w drużynie z Emirates Stadium.

Liga MistrzówTheo WalcottUdinese autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
arsenallord komentarzy: 29750 newsów: 11717.08.2011, 23:37

meisterek----> Wejdź na meczyki.pl tam jest na pewno parę linków

tradusio komentarzy: 458 newsów: 117.08.2011, 23:37

W sumie dobrze, że nie masz. Bo obiektywizm tam powala... Messi jest "nadludzki", a Real to gówno.

Szogun komentarzy: 28847 newsów: 317.08.2011, 23:36

"W Barcelonie umieszczają Cesca na każdej pozycji z wyjątkiem bramkarza". Ja pierdziele widzę mieliśmy człowieka orkiestrę w składzie.

meisterek komentarzy: 228917.08.2011, 23:35

Nie mam TVP1

MateuszK4nonier komentarzy: 440417.08.2011, 23:33

Swoją droga Cesc szybko wyzdrowiał. U nas był "nieprzygotowany do sezonu" i nie było mowy o jego grze, a w Farsie już na ławce siedzi.

tradusio komentarzy: 458 newsów: 117.08.2011, 23:33

meisterek

TVP1 nie masz?:D

meisterek komentarzy: 228917.08.2011, 23:32

Da ktoś linka do transmisji?

Szogun komentarzy: 28847 newsów: 317.08.2011, 23:29

Khedira nawet gościa nie dotknął. Poszybował obok.

tradusio komentarzy: 458 newsów: 117.08.2011, 23:29

Busquets teatralizacja x100.

pumeks komentarzy: 2080817.08.2011, 23:28

jak to nie wiadomo kiedy 28 minut upłynęło??? :-) dokładnie 28 minut temu panie Szpakowski :D

pumeks komentarzy: 2080817.08.2011, 23:26

znowu spalony i bez gwizdka ehhhh

Arsenal_1886 komentarzy: 1952117.08.2011, 23:26

Theo Walcott has called on Arsene Wenger to splash the cash & give the Arsenal squad a vital boost. (Times)

pumeks komentarzy: 2080817.08.2011, 23:25

a Szpakowski swoje..Real ciśnie a ten o farsie cały czas

david90 komentarzy: 17817.08.2011, 23:25

szpakowaki malo sie nie posikal przy bramce iniesty a jak real strzelil to zero emocji :(

MateuszK4nonier komentarzy: 440417.08.2011, 23:24

Czy wy też macie komentarz szybszy od obrazu ? O ułamki sekundy, ale ja mam tak.

arsenallord komentarzy: 29750 newsów: 11717.08.2011, 23:24

Trzeciak to porażka

Arsenal_1886 komentarzy: 1952117.08.2011, 23:24

29m*

Arsenal_1886 komentarzy: 1952117.08.2011, 23:23

According to French reporter @mikamartinhaim, Samir Nasty's transfer to City is complete. Worth €29m to Arsenal.

pumeks komentarzy: 2080817.08.2011, 23:23

hoho farsa się gubi jak dziecko we mgle ale real na spalone nie ma co liczyć...sędziowie nie gwizdna

berni33 komentarzy: 138917.08.2011, 23:22

slaby casias nie powinien wychodzic tak wysoko do iniesty wiadmo ze to techniczny zawodnik i bedzie lobowal a mocne uderzenia z bliska dalo by mozliwosc przestelenia

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97917.08.2011, 23:16

Wlasnie ja nic nie robiłem. Wziąłem FMRTE i przerzuciłem go do Barcy i dodałęm 35 milionów Arsenalowi. Pograłem 2 FM-owe tygodnie a tu.... :D

mitmichael komentarzy: 4924317.08.2011, 23:15

Cesc na lawie w GD

pumeks komentarzy: 2080817.08.2011, 23:15

aaa no i zapomniałbym Wyrzykowski, Jaroński z Eurosport..najlepsi komentatorzy Tour de France na świecie....dzięki nim moja żonka ogląda ze mną eurosport :D

arsenallord komentarzy: 29750 newsów: 11717.08.2011, 23:13

magmat---> No i co się dziwisz? Dopiero przeszedł do nowego klubu i na dodatek jest po długiej kontuzji

Sanchoo komentarzy: 153717.08.2011, 23:13

vP7 sądzę , że bramki nie liczą się , tzn tak nie liczyły się przynajmniej kilka lat temu gdy o trofeum grała Barcelona z Sevilla

pumeks komentarzy: 2080817.08.2011, 23:13