Pogrom na Emirates Stadium: Arsenal 6-2 Blackburn

Pogrom na Emirates Stadium: Arsenal 6-2 Blackburn 04.10.2009, 15:11, Szymon Ortyl 397 komentarzy

Punktualnie o 14:30 sędzia Peter Walton rozpoczął spotkanie Arsenalu z Blackburn. Na ławce rezerwowych Kanonierów po raz pierwszy w tym sezonie usiadł Theo Walcott. Z Kolei na trybunie Vipowskiej Emirates Stadium pojawił się były kapitan Arsenalu a obecnie napastnik Barcelony - Thierry Henry.

Niestety już w 4. minucie spotkania po rzucie wolnym wykonanym przez bramkarza Blackburn do piłki wyskoczył Nzonzi, który strzałem głową przelobował źle ustawionego Mannone.

Kanonierzy rzucili się do odrabiania strat, jednak piłka po strzałach Rosicky'ego i Fabregasa przelatywała obok bramki Blackburn.

W 10. minucie po dośrodkowaniu Arszawina piękny strzał głową oddał Fabregas, jednak Robinson popisał się fenomenalnymi umiejętnościami wybijając piłkę.

W 16. minucie fenomenalnym strzałem z dystansu gola dla Arsenalu zdobył najlepszy strzelec londyńczyków - Thomas Vermaelen. Asystę przy bramce Belga zaliczył Cesc Fabregas.

5 minut później atomowym strzałem zza pola karnego popisał się Fabregas, lecz Robinson z największym trudem złapał piłkę.

W 25. minucie wybiegającego z bramki Vitto Mannone ostro sfaulował Dunne. Na szczęście Włoch zdołał się pozbierać

W 30. minucie po szybkiej kontrze w wykonaniu Blackburn, David Dunne ograł Williama Gallasa i oddał strzał. Piłka odbiła się od Francuza, zmyliła Mannone i wpadła do bramki Arsenalu.

Gracze Rovers cieszyli się z prowadzenia jedynie 2 minuty. W 32. minucie gola po podaniu Fabregasa strzelił Robin van Persie.

Kanonierzy całkowicie panowali w środkowej strefie boiska, co w 38. minucie wykorzystał Arszawin, który po podaniu od Fabregasa pokonał Robinsona dając Arsenalowi prowadzenie.

W 44. minucie po podaniu Rosicky'ego w fenomenalnej sytuacji znalazł się Fabregas, jednak Hiszpan nie zdołał trafić do siatki Robinsona.

Minutę później żółtą kartkę za faul na Chimbondzie obejrzał Robin van Persie. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W 48. minucie sędzia powinien podyktować rzut karny po faulu Vermaelena na Dunnie, jednak szczęście uśmiechnęło się tym razem do Kanonierów. Kilka sekund później po podaniu Arszawina wspaniałą sytuację na strzelenie bramki miał van Persie, jednak nie zdołał przyjąć piłki, która padła łupem Robinsona.

10 minut później po podaniu Rosicky'ego, Cesc Fabregas oddał atomowy strzał z lewej nogi z woleja. Piłka trafiła w prawe okienko bramki strzeżonej przez bezradnego Robinsona.

W 59. minucie silny strzał na bramkę Arsenalu oddał Dunne, jednak Mannone zdołał sparować piłkę w stronę linii bocznej boiska.

3 minuty później fenomenalny strzał na bramkę Robinsona oddał Rosicky, jednak piłka jedynie otarła się o spojenie słupka z poprzeczką po czym wyleciała za bramkę.

W 68. minucie zmęczonego Thomasa Rosicky'ego zastąpił Theo Walcott.

W 72. minucie mnóstwo szczęścia miał Vitto Mannone. Piłka po strzale pomocnika Blackburn trafiła w słupek.

5 minut później było już 5-2. Gola po asyście Fabregasa strzelił Theo Walcott. Tym samym Hiszpan zapisał na swoim koncie 4 asystę w tym meczu.

Chwilę później na boisku pojawili się Bendtner i Ramsey zmieniając Fabregasa i Arszawina.

W 79. minucie po podaniu Robina van Persiego w sytuacji sam na sam z Robinsonem znalazł się Nicklas Bendtner. Niestety Duńczyk nie potrafił umieścić piłki w siatce rywali.

Kilka minut później strzał na bramkę Blackburn oddał Walcott. Piłka minęła Robinsona, lecz z linii bramkowej wybił ją jeden z obrońców Blackburn.

W 89. minucie Nicklas Bendtner pokonał Robinsona atomowym strzałem zza pola karnego.

Do końca spotkania Kanonierzy przeprowadzali śmiałe ataki na bramkę Blackburn. Najlepszym graczem spotkania został Zdobywca bramki i 4 asyst - Cesc Fabregas. Kanonierzy pokazali świetny, ultraofensywny futbol gromiąc rywali 6-2.

Blackburn RoversPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1410.10.2009, 18:54

Ale wolny dla spain

ArsenalTheBest komentarzy: 102610.10.2009, 18:54

Akurat Armenia strzelila bramke Hiszpanom w 59 min a Armenia U21 w 58 Austriakom:)

GunnersFan9 komentarzy: 8706 newsów: 810.10.2009, 18:54

ArsenalTheBest;-nie ma sprawy^^ W razie czego jeszcze bramki z tego meczu:D

caughtoffside.com/2009/10/10/cameroon-3-0-togo-world-cup-2010-qualifying-highlights-video/

i jak ktos ma link do bramki Cesca to bardzo bym prosił:D

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1410.10.2009, 18:53

Hiszpania 1:1

ArsenalTheBest komentarzy: 102610.10.2009, 18:51

Song jako ŚO ciekawe jak sobie poradzil??
Dzieki GunnersFan9:)

GunnersFan9 komentarzy: 8706 newsów: 810.10.2009, 18:49

ArsenalTheBest; skład Kamerunu na mecz z Togo:)

ArsenalTheBest komentarzy: 102610.10.2009, 18:45

Dawid ---> Spoko zapewne kanonierzy.com zrobią podsumowanie to sie dowiem:)

ArsenalTheBest komentarzy: 102610.10.2009, 18:44

GunnersFan9--> Racja Dudu na pewno pokaże przez swoja technike jakim wartościowym zawodnikiem jest dla nas:)

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1410.10.2009, 18:43

www. livesport

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1410.10.2009, 18:42

Jak sie dowiem to napisze

GunnersFan9 komentarzy: 8706 newsów: 810.10.2009, 18:42

ArsenalTheBest;-mój mały bład^jesli dzisiaj Ukraina wygra z Anglia i w srode z Andora beda grali w barazach a Chorwacja nie jedzie do RPA-.-
No własnie szkoda bo chciałem zobaczyc jak Dudu sobie poradzi i był moim takim cichym faworytem co do króla strzelców tej imprezy^^

ArsenalTheBest komentarzy: 102610.10.2009, 18:39

GunnersFan9 --> Szkoda bo brak Dudu z Chorwacja na RPA bedzie zaskoczeniem:)

Dawid04111 ---> Wiem ze pokonal ale chodzi mi o Songa czy gral:)

Xavi asystowal jak Cesc w PL:)

adamandium komentarzy: 127710.10.2009, 18:38

niemiecki antyfutbol wygrał ;/

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1410.10.2009, 18:37

Kamerun Pokonał Togo 3:0

GunnersFan9 komentarzy: 8706 newsów: 810.10.2009, 18:36

ArsenalTheBest;-nie wiem jak do konca jest z tymi barażami ale jesli Ukraina wygra dzisiaj z Anglia bodajże Chorwacja moze zapomniec o RPA-.-

ArsenalTheBest komentarzy: 102610.10.2009, 18:35

Blad Cashleya Cola i Terrego a co do bramki Cesca przepiekna:)

Hiszpania 0 - 1 Armenia
18'C.Marchena

33' C.Fabregas

lamberciak komentarzy: 52710.10.2009, 18:31

Sędzie nie dał Rosjanom dwóch ewidentnych karnych w końcówce... Farciarscy germanie. :)

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1410.10.2009, 18:30

Cesc ładny gol

ArsenalTheBest komentarzy: 102610.10.2009, 18:26

Theo nie ma i Anglia przegrywa z Ukraina:)

ArsenalTheBest komentarzy: 102610.10.2009, 18:21

Eboue i Ramsey rozegrali po 90 min
Arsha, Cesc(1 bramka), Sendi(2 bramki) graja teraz tylko niewiem co z Songiem jezeli ktos wie czy gral z Togo to niech napisze:)
Dzieki!!

Topek komentarzy: 13953 newsów: 12610.10.2009, 18:13

Cesc brama dla Hiszpanii ;)

Smola komentarzy: 17810.10.2009, 17:40

noooo EkEl też to chciałem napisać ... i dobrze, nabierze pewności siebie i w razie kontuzji ktoregoś z naszych podstawowych obrońców Senderos ich (mam nadzieje) godnie zastąpi :D

DawidAFC komentarzy: 155810.10.2009, 17:38

hoho Senderos się rozstrzelał xD arsenal122 - nic nie jest pewne z tych meczy co napisałeś...

EkEl komentarzy: 298910.10.2009, 17:35

Senderos strzelił 2 bramki!!!!!!!!!

maniek56 komentarzy: 300710.10.2009, 16:36

arsenal122>zgadzam się ze wszystkimi wynikami obstawionymi przez ciebie jedynie w meczu Irlandia Włochy stawiam na remis. Nie mogę się doczekać meczu Polaków, nie wiem czego się spodziewać w tym meczu, można powiedzieć że Majewski zrobił rewolucje a co z tego wyjdzie?? Rozsądek podpowiada mi że nic z tego nie wyjdzie jednak gdzieś tam w środku jest nadzieja że w końcu zagramy pięknie i wygramy tylko że ja przed każdym meczem Polaków tak mam a jak to się kończy to już wszyscy wiedzą.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56710.10.2009, 14:29

howareyou ma rację, Guerrero to średniak, Bendtner jest lepszy, o reszcie naszego ataku nie wspominając. Nie jest godzien zajmowania miejsca Veli na ławce.

IronHide_AFC komentarzy: 164210.10.2009, 12:50

Arsenal ?
howareyou nie rozumiesz powagi sytuacji o AFC mówi się raczej częściej że brak mu klasowych piłkarzy a klub określa się mianem, sentymentem historycznym (mówiąc 5 lecie bo złośliwcy określają że klub pozostawił tylko nazwę i Bossa)
moim zdaniem Guerrero jest w sam raz i na pewno wyrasta ponad przeciętność ! wystarczy było spojrzeć na P.UEFA 08/09

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 710.10.2009, 09:52

Nie rozumiesz. Chodziło mi o to, że ten Guerrero... to średniak :D Nawet mniej. Żaden dobry piłkarz, który byłby w ogóle wstanie powalczyć o miejsce w takim klubie jak Arsenal. W sam raz na ławkę jakiegoś tam Boltonu czy czegoś.

IronHide_AFC komentarzy: 164209.10.2009, 22:35

e... ?
wystarczy że by grał na poziomie u nas

Wkocin komentarzy: 79909.10.2009, 22:32

mam pytanie: kiedy na stronie pojawi się skrót meczu Arsenal - Blackburn?

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 709.10.2009, 22:24

Tak! Guerrero jest kapitalny! Cudowny! Weźmy go! Nie dał rady w Bayernie, w HSV grał, jak grał... Na pewno wygryzie Bendtnera, Arshavina, Van Persiego lub Eduardo...

IronHide_AFC komentarzy: 164209.10.2009, 22:21

futbol.pl/artykul/65246.html
tym zawodnikiem trzeba się zainteresować

Cesc_Fan komentarzy: 452409.10.2009, 21:41

Gibbs samobój ;/ Co się go pochwaliło to odrazu samobój :D

maciekbe komentarzy: 1245809.10.2009, 21:41

theo asystował przy bramce gibbsa. wilshere świetnie gra zewnętrzą częścią stopy O_O

Cesc_Fan komentarzy: 452409.10.2009, 21:37

Gibbs nie dość ,że strzelił gola , to teraz zaliczył asystę przy golu Carrola :P Anglia vs Macedonia jak narazie 3 : 2 .
PS.Theo rozegrał jedną połowę .

R4d3k99 komentarzy: 169009.10.2009, 21:23

Kieran Gibbs strzelił gola dla Anglii U-21.

maciekbe komentarzy: 1245809.10.2009, 20:38

iraqgoals.net/ch1.html

walcott gibbs i wilshere vs macedonia :)

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 709.10.2009, 20:04

Co do trudniejszych meczów to IMO zgnieciemy LFC, ale z Chelsea będzie bardzo trudno. Ancelotti to kapitalny trener, a Chelsea potknęła się tylko praktycznie raz póki co. Obyśmy utrzymali skuteczność (wciąż mam nadzieję na więcej goli RvP i Bendtnera...) i wykorzystywali więcej sytuacji, a jak wtedy dołożą troszkę pewnośći w obronie to może być na prawdę bardzo bardzo dobrze.

adamaggio komentarzy: 49609.10.2009, 19:48

nie wiem co wy chcecie od tego songa. że richardsowi dał sie minąć to tylko o richardsie dobrze świadczy. song przecina podania, umie się utrzymać przy piłce a później ją dokładnie dograć. zobaczcie jakie zrobił postępy w stosunku do poprzednich lat. uważam że jest b. wartościowym zawodnikiem.

ArsenalTheBest komentarzy: 102609.10.2009, 19:29

GunnersFan9 --> Gramy z Boltonem a kiedy to jeszcze niewiadomo:)

GunnersFan9 komentarzy: 8706 newsów: 809.10.2009, 17:41

mam pytanko^^kiedy gramy ten zaległy mecz i z kim?:D

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223709.10.2009, 16:00

A ja nie mam takich przeczuc , jak dla mnie Arsenal jest na tyle silny ze da rade wygrac z najlepszymi. Przypomne wam , ze w dwoch meczach z druzynami z Manchesteru zostali oszukani (ManU karny dla nic) (ManC , spalony przy pierwszej bramce , reka barrego , brak czerwonej dla Adebayora) Wydaje mi sie ze mimo brakow w obronie jestesmy na tyle silni w ataku zeby kazda strate jak najszybciej odrabiac , wystarczy byc dobrej mysli i wierzyc , musimy tylko utrzymac forme!

milosz1984 komentarzy: 13409.10.2009, 15:52

Wszystko mozliwe Christian tez mam takie przeczucia niestety. Chyba, ze bedzie pelny sklad. Ja mysle, ze brak nam defensywnego pomocnika . bo Song daje sie kiwac jak tyczka - zenada , On dal sie ograc Richardsowi ktory zaliczyl asyste po minieciu Songa w wygranym meczu z blackburn tez bylo podobnie tylko nikt o tym nie pamieta jak sie wygrywa , ale druzyna zwycieska jak ma wygrywac nie moze miec slabego punktu a my niestety mamy defensywnego pomocnika Songa i przy wyrownanym meczu na rownym poziomie wystarczy ze ten Song bedzie w pojedynku jeden na jeden np z lampardem ten go minie poda do drogby i gol i przegrywamy a jak np byl dobry nieustepliwy defensywny pomocnik to odbierze pilke wyprowadzimy kontre i strzelimy byc- moze wygramy- tym charakteryzuje sie defensywny pomocnik a Song jest w destrukcji beznadziejny i bez ambicji