Świetne widowisko na The Emirates! Arsenal 1-0 United

Świetne widowisko na The Emirates! Arsenal 1-0 United 01.05.2011, 16:12, Szymon Ortyl 1146 komentarzy

Kanonierzy rozpoczęli dzisiejszy mecz bez Ceska Fabregasa, który nabawił się kontuzji na przedmeczowej rozgrzewce. Zamiast niego w pierwszym składzie pojawił się kapitan reprezentacji Walii - Aaron Ramsey.

Już w 2. minucie Kanonierzy mogli prowadzić 1-0, jednak Jack Wilshere nie zdołał wykorzystać podania od... Nemanji Vidica. 4 minuty później szansę na zdobycie bramki miał Walcott, dośrodkowanie zmierzające do Anglika o Gaela Clichy'ego przeciął Patrice Evra.

W 15. minucie po raz kolejny bramce United zagroził Walcott, jednak po raz kolejny pewnie interweniował Evra. 5 minut później, po błędzie Songa i szybkiej akcji Naniego i Fabio, Bacary Sagna w ostatniej chwili przeciął podanie zmierzające w kierunku świetnie ustawionego Hernandeza.

W 30. minucie po wrzutce Theo Walcotta piłkę lecącą wprost na głowę Van Persiego ręką strącił Nemanja Vidic, jednak sędzia nie zareagował. W przeciągu następnych 15 minut, Chris Foy czterokrotnie przecinał podania zawodników Arsenalu niejednokrotnie uniemożliwiając im skonstruowanie akcji ofensywnych czy też wyprowadzenie piłki ze strefy obronnej.

W 48. minucie po strzale Rooneya z rzutu wolnego, piękną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę wcześniej, na boisku pojawił się Andriej Arszawin, który zmienił Samira Nasriego.

W 56. minucie po dwójkowej akcji Robina van Persiego i Aarona Ramseya, Walijczyk strzałem z 15 metrów pokonał Van Der Saara.

W 68. minucie kontuzjowanego Johanna Djourou zastąpił na boisku Sebastien Squilacci. 8 minut później, po strzale Naniego kolejną świetną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę później, na boisku pojawił się Emmanuel Eboue.

W końcówce spotkania miała miejsce Kontrowersyjna sytuacja, kiedy to Gael Clichy faulował Michaela Owena na linii pola karnego, jednak sędzia nie zauważył interwencji Francuza i nie wskazał na wapno. Ostatnie minuty meczu upłynęły pod znakiem zmasowanych ataków United, jednak przy drobnej pomocy szczęścia, Kanonierom udało się utrzymać prowadzenie do końca spotkania.

Manchester UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
el_Gunner komentarzy: 5601.05.2011, 17:13

lepsze MU niż ****se Abramowitza!

smod3r komentarzy: 108601.05.2011, 17:13

damcioo taaak jest ! hryh, coś nie chce mi się wierzyć w uraz fabregasa. ;]

NiCk23 komentarzy: 21201.05.2011, 17:12

Ramsey jest zaje dobry !!! Fabregasowi juz dziekuje , do widzenia.
Brawo Arsenal !!!

executer1 komentarzy: 260401.05.2011, 17:12

Widac bylo wiekszy spokoj w grze defensywnej jak nie gramy pod presja.Szkoda tych wszystkich zaprzepaszczonych meczy no ale coz mamy nauczke i moze w nastepnym sezonie takie cos nie bedize mialo miejsca.

damian199656 komentarzy: 762601.05.2011, 17:12

Gdyby nie głupi remis z Liverpoolem i Tottenhamem mielibyśmy 2 punkty straty. CHOLERA

damcioo komentarzy: 58501.05.2011, 17:12

1:0 Cesk już może iść w pizdu kupimy OBronce i Napastnika Np: Cahila i Hulklub Falcao i mamy sklad a Ramsey dobzre dzis zagral

darq komentarzy: 143201.05.2011, 17:11

szefu91-noo .

AlanMr komentarzy: 56201.05.2011, 17:11

mój kolega tera się kłóci że united było lepsze i że ta łąpa vidicia była przypadkowa phi śmieszny jest

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1401.05.2011, 17:11

@chaime
Jeśli nie Arsenal ma wygrać ligę to Chelsea. Wolę ich dużo bardziej niż ManU. Co mi niby zrobili niebiescy? Jedyna drużyna której nie lubię tak bardzo jak waszej w PL to Totenham

paulos9 komentarzy: 14401.05.2011, 17:11

to jeszcze nie koniec mamy mecz z Aston Villą ale powinniśmy dać radę

szefu91 komentarzy: 26501.05.2011, 17:11

Wszyscy półfinaliści przegrali swoje mecze. Spisek.

mskafc komentarzy: 579601.05.2011, 17:11

sup manchester?

malyglod komentarzy: 648701.05.2011, 17:11

Gratulacje dla Arsenalu. Teraz dopiero żal tych głupio traconych punktów.
Widzę u niektórych już huraoptymizm. Bez przesady proszę.

XvDodekvX komentarzy: 113601.05.2011, 17:10

w końcu ! możemy się z czegoś cieszyć :))

yatq komentarzy: 146701.05.2011, 17:10

Ramsey krótko przed strzeleniem bramki uniósł ręce, jakby już wiedział, że zaraz strzeli zwycięskiego gola :)

On jest wielki.

cegla5055 komentarzy: 152501.05.2011, 17:10

klinka12---> ja tez chce mistrza MU NIGDY chelsea, jak mozna kibicowac komus z Lonynu ;/ ludzie opamietajcie sie.

mitmichael komentarzy: 4924301.05.2011, 17:10

Juz ten sezon jest przełomowy bo i z Chelsea i z Manchesterem wygralismy.

czesiek_4 komentarzy: 111201.05.2011, 17:10

Ciesze się co najmniej jakby było mistrzostwo. Koledzy w szkole zamkną jadaczki ;)

crisfootball41 komentarzy: 87401.05.2011, 17:10

Brawo! Za tydzień Chelsea wygrywa i wracamy do gry panowie!

And it's Arsenal,
Arsenal FC,
We're by far the greatest team,
The world has ever seen....

smod3r komentarzy: 108601.05.2011, 17:10

niech chelsea wygra za tydzien a burak ferguson niech pęknie z nerwów.

kalul komentarzy: 53201.05.2011, 17:09

potrzebny*

potrzebny*

potrzebny*

chaime komentarzy: 6401.05.2011, 17:09

ale co tam;) i tak graty za zwyciestwo;) przynajmniej bedzie ciekawsza koncówka sezonu ;) czuje , że Chelsea i tak nie wygra za tydzien na OT ale nie ma co gadac.... zobaczymy. Powiem tylko , że nie rozumiem kibiców Waszej drużyny którzy piszą , że wolą aby Chelsea zdobyła mistrza niż MU :|... troche sie zapominacie chyba co poniektórzy;)

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 101.05.2011, 17:09

mam cicha nadzieje na mistrza ManU a wice Arsenalu, bo Chelsea to chyba nie zniose ;/

mimo wszystko mistrzostwo bedzie bardzo trudne do osiagniecia. jest nam potrzebny cud-straty punktow przez MU z Blackburn i Blackpool.
wiecej takich meczów w przyszlym sezonie a cud nie bedzie poprzedni :)

Festro komentarzy: 3501.05.2011, 17:09

mistrzostwa jeszcze nie mają.

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 201.05.2011, 17:09

Wydaje mi się, że tam gdzie Owen był faulował to spalony był w momencie pchnięcia piłki klatką przez Berbatova

kilerr15 komentarzy: 69801.05.2011, 17:09

przez cały mecz myślałem już ciul tam z mistrzostwem wygrajcie ten mecz bo to walka o honor ! i sie udało ;d

cegla5055 komentarzy: 152501.05.2011, 17:08

powiem to raz jeszcze, gdzie bysmy byli nie gubiac pkty z boltonem, liverpoolem i tottenhamem. Z Kogutami wygrywalismy 3-1 ;/ z Liverpoolem wygrywalismy 1-0, no i z Boltonem nawet remis 1-1. BYłoby wspaniale a tak to trudno sie mowi

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3401.05.2011, 17:08

wronka25

tak

belson14 komentarzy: 14501.05.2011, 17:08

No cieszą 3pkt. ale nie ma się co oszukiwać, mieliśmy mnóstwo okazji na wyprzedzenie ManUtd i wyprzedzenie ich na parę punktów. Gratuluje ManUtd Mistrzostwa. Mam nadzieje ze w następnym sezonie coś ugramy :)

damian199656 komentarzy: 762601.05.2011, 17:08

Ja jestem za Chelsea. Chyba że jeszcze jakiś cud i my wygramy

piter1908 komentarzy: 510301.05.2011, 17:08

no nieźle ;] ale w końcówce za bardzo daliśmy się zepchnąc no i tylko 2 celne strzały ;/ niby stwarzamy sytuację ale mało strzałow ;/
cieszy dobre 90min Ramseya :) no i postawa Wojtak :D
BRAWO :) ONLY AFC ONLY THE GUNNERS!!!!!!!!!

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16401.05.2011, 17:08

chelsea wygra za tydzien i ma 1 miejsce

darq komentarzy: 143201.05.2011, 17:08

Wronka
Jeśli 3-0 wygra Chelsea to tak.

mitmichael komentarzy: 4924301.05.2011, 17:08

I jak tu nie kochac naszego ARSENALU :D Troche wiecej szacunku od kibicow MU moze w koncu bedzie

Arshawin74 komentarzy: 80601.05.2011, 17:08

jak wygrają z chelsea i my się postaramy to mamy vice o mistrzu nie ma dużych sZans

LoPutoCrack komentarzy: 1501.05.2011, 17:08

Brawo Arsenal, w tym roku co prawda mistrza nie zdobędziecie, ale mam nadzieje że za rok wam się uda :)

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 101.05.2011, 17:08

CLEVER - co do Fabsa to masz racje ;]

AlanMr komentarzy: 56201.05.2011, 17:08

pięknie chociaż wiem że nie wygramy nic w tym sezonie to i tak jestem zadwolony brakowało tylko trefa w następnym sezonie zdobędziemy coś napewno te problemy które były keidyś teraz ich nie ma:bramka(szczęsny),wygrywanie z czołówką(wygrana z city,united,chelsea)i na dodatek barca w champions league

fcescf komentarzy: 255401.05.2011, 17:08

Na stronce Chelsea już piszą w komentach że "tytuł jest ich"

chelseatillidie komentarzy: 6601.05.2011, 17:07

punkus- sam jestes taki ****s. Liczysz na nasza wygrana a okazujesz 0 szacunku;/ zal mi cie.

Arshawin74 komentarzy: 80601.05.2011, 17:07

m91aciek komentarzy: 44801.05.2011, 17:07

Kocham Arsenal :) piekny mecz :) dzis chlopaki zagrali bardzo zmotywowani :)

aresek4d komentarzy: 57601.05.2011, 17:07

Zaliczki mamy piękne, wiosenna wygrana z Chelsea, z MU, następny sezon nasz!!

badyl254 komentarzy: 264101.05.2011, 17:07

Po tylu blamażach odwdzięczają się nam pięknym zwycięstwem! :)

darq komentarzy: 143201.05.2011, 17:07