Świetny mecz na Villa Park. Arsenal wygrywa 4-2!

Świetny mecz na Villa Park. Arsenal wygrywa 4-2! 27.11.2010, 14:50, Szymon Ortyl 1662 komentarzy

Dzisiejszy mecz Kanonierzy rozpoczęli z silnym postanowieniem poprawy po meczach z Bragą i Tottenhamem.

Zobacz obszerny skrót tego pojedynku

Już w 1. minucie Marouane Chamakh mógł pokonać bramkarza The Villans, jednak po podaniu od Arszawina nie zdołał przepchnąć piłki pod interweniującym Friedelem. 2 minuty później, piłka po strzale Rosicky'ego minimalnie minęła prawy słupek bramki Aston Villi.

W 10. minucie John Carew uszkodził łokciem nos Laurenta Koscielnego, który cały we krwi opuścił boisko, jednak już po kilku chwilach obrońca Kanonierów wrócił do gry. W 13. minucie po główce Chamakha do piłki dopadł Rosicky, jednak strzał Czecha nie sprawił większego problemu Friedelowi.

W 15. minucie Chamakh miał szansę, by stanąć oko w oko z Friedelem, jednak zaprzepaścił ją prostym błędem technicznym przy przyjęciu piłki. 10 minut później, Ashley Young zmarnował 100% sytuację nie trafiając w 2 metrów w bramkę Łukasza Fabiańskiego.

W 36. minucie po dośrodkowaniu Warnocka, piłkę w ostatniej chwili wybił wracający w pole karne Kościelny. Kilka sekund później Francuz fenomenalnym wślizgiem wyciągnął futbolówkę spod nóg rozpędzonego Johna Carew.

W 38. minucie po pięknym zejściu i strzale z 18 metrów, piłkę w siatce The Villans umieścił Andriej Arszawin.

2 minuty później mogło być 0-2 dla Kanonierów, jednak po podaniu Arszawina, Nasri minął bramkarza po czym... nie potrafił skierować piłki do pustej bramki Aston Villi.

W 43. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Marouane Chamakh wyskoczył najwyżej w polu karnym The Villans. Piłka po strzale Marokańczyka wylądowała jednak na rękawicy Friedela, który wybił ją poza linię końcową boiska. Po chwili z rzutu rożnego dośrodkowywał Arszawin a Samir Nasri wspaniałym wolejem wpakował piłkę do siatki gospodarzy.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę meczu.

W 48. minucie, Bacary Sagna w ekwilibrystyczny sposób zdjął piłkę z głowy Ashleya Younga, ratując tym samym Arsenal przed starą bramki.

W 51. minucie po błędach Clichy'ego, Rosicky'ego i Songa, Clark silnym strzałem umieścił piłkę w siatce Kanonierów.

4 minuty później, po cudownym podaniu Rosicky'ego, Marouane Chamakh końcówką buta umieścił piłkę tuż przy słupku bramki The Villans.

W 67. minucie po dośrodkowaniu Warnocka i główce Dunne'a, dobrą interwencją popisał się Łukasz Fabiański.

3 minuty później, Laurent Koscielny przegrał pojedynek główkowy w polu karnym. Po zagraniu Dunne'a, piłka spadła na głowę Clarka, który trafił futbolówką w poprzeczkę a następnie do siatki Arsenalu.

W 85. minucie, na placu gry pojawili się Denilson i Gibbs, którzy zastąpili Samira Nasriego i Andrieja Arszawina.

W 92. minucie piłka po strzale Denilsona trafiła do Chamakha, który widząc wbiegającego Wilshere'a popisał się cudownym podaniem a Anglik z 3 metrów szczupakiem umieścił piłkę w siatce gospodarzy.

Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie na Villa Park. Kanonierzy ostatecznie zwyciężyli 4-2!

Aston VillaPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
lamberciak komentarzy: 52729.11.2010, 09:26

Sunderland - 2pkty
West Brom - 3 pkty
Newcastle - 3 pkty
Tottenham - 3 pkty

Już pal licho Sunderland, ale gdybyśmy wygrali te 3 mecze u siebie, mielibyśmy 1. miejsce i 7 punktów przewagi nad United. :/

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27329.11.2010, 00:45

Racja, trzeba dziś jakoś wstać, a poprzednia nocka już była zarwana. Dobranoc;)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9829.11.2010, 00:24

Ta, fake. Zdjęcie jest prawdziwe i takie SOM fakty!

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 729.11.2010, 00:21

@patryk878
Fake.

ale jakbyś miał fotkę, to serio chętnie zobaczę. :)

zapytaj.com.pl/Category/029,001/2,7451637,czy_w_the_sims_3_po_zmroku_morzna_robic_dzieci_wampiry.html

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9829.11.2010, 00:20

Świetny blog: polaczkybiedaczky.blogspot.com/

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 729.11.2010, 00:18

@Vpr
Co do niewiast - kolejność działania dowolna.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 329.11.2010, 00:17

Charlie-> tego bym nie powiedziała. :P

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3029.11.2010, 00:15

@Wiola04
Kobiety częściej myślą o seksie? :D

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 329.11.2010, 00:14

evelred-> Ot, jaki przypadek. :D Ciekawe tylko dlaczego...

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27329.11.2010, 00:14

how-----> podaj adres na pm, to wyślę ci poczta wywar z krwi dziewicy, na pewno pomoże^^

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56729.11.2010, 00:13

howareyou > mogę pomóc Grizowi, ale - w sprawie tych niewiast - jesteś pewien, że musimy je od razu mordować? :P

gdzieś czytałem, że kobiety mają mniejsze problemy z zobaczeniem tego obrazka niż mężczyźni więc może nie jest z tobą aż tak źle :p

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 329.11.2010, 00:12

Na pierwszy rzut oka niestety widać co to jest. :(

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9829.11.2010, 00:11

Czyli to jednak wina moich oczu.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 729.11.2010, 00:11

Nie ma co się bać Pedobeara, on jest spoko.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9829.11.2010, 00:08

evelred -> Świetne. Najpierw oślepłem na 3 minuty, a i tak nic nie zobaczyłem :|

evelred komentarzy: 369129.11.2010, 00:06

ten jest straszniejszy

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9829.11.2010, 00:05

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 729.11.2010, 00:05

Haha, fucktycznie. Teraz nie zasnę. :P

Smak na posolone maliny trochę mnie naszedł.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3029.11.2010, 00:05

@patryk878
Pieprzenie głupot ;)

evelred komentarzy: 369129.11.2010, 00:05

przecież napisałem, że devil chce laysa :p

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9829.11.2010, 00:04

evelred -> Zobacz co mały chłopak ma pod prawą pachą. Się zdziwisz.

Arsenal1994 komentarzy: 749729.11.2010, 00:02

charlie... --> jeden lepszy od drugiego...
Szkoda że ten O'Neil wcześniej się nie zwolnił z Villi, tylko on raczej byłby w stanie ogarnąć ten burdel choć jest szansa, że Martin ich obejmie jeśli władze LFC w końcu zdecydują się zwolnić Hodgsona.
Ja także mykam. nara panowie.

evelred komentarzy: 369129.11.2010, 00:02

devil chce laysa, a matka soli maliny
a na tablicy od kosza jest ufok

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9829.11.2010, 00:01

Charlie -> Single elimination. W przypadku remisu rewanż na boisku rywala. Chyba...

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56729.11.2010, 00:01

Griz > to bijąca od niego boska poświata!

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9829.11.2010, 00:00

Na dobranoc mała zagadka: 9gag.com/gag/51296/

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3029.11.2010, 00:00