Świetny mecz na Villa Park. Arsenal wygrywa 4-2!

Świetny mecz na Villa Park. Arsenal wygrywa 4-2! 27.11.2010, 14:50, Szymon Ortyl 1662 komentarzy

Dzisiejszy mecz Kanonierzy rozpoczęli z silnym postanowieniem poprawy po meczach z Bragą i Tottenhamem.

Zobacz obszerny skrót tego pojedynku

Już w 1. minucie Marouane Chamakh mógł pokonać bramkarza The Villans, jednak po podaniu od Arszawina nie zdołał przepchnąć piłki pod interweniującym Friedelem. 2 minuty później, piłka po strzale Rosicky'ego minimalnie minęła prawy słupek bramki Aston Villi.

W 10. minucie John Carew uszkodził łokciem nos Laurenta Koscielnego, który cały we krwi opuścił boisko, jednak już po kilku chwilach obrońca Kanonierów wrócił do gry. W 13. minucie po główce Chamakha do piłki dopadł Rosicky, jednak strzał Czecha nie sprawił większego problemu Friedelowi.

W 15. minucie Chamakh miał szansę, by stanąć oko w oko z Friedelem, jednak zaprzepaścił ją prostym błędem technicznym przy przyjęciu piłki. 10 minut później, Ashley Young zmarnował 100% sytuację nie trafiając w 2 metrów w bramkę Łukasza Fabiańskiego.

W 36. minucie po dośrodkowaniu Warnocka, piłkę w ostatniej chwili wybił wracający w pole karne Kościelny. Kilka sekund później Francuz fenomenalnym wślizgiem wyciągnął futbolówkę spod nóg rozpędzonego Johna Carew.

W 38. minucie po pięknym zejściu i strzale z 18 metrów, piłkę w siatce The Villans umieścił Andriej Arszawin.

2 minuty później mogło być 0-2 dla Kanonierów, jednak po podaniu Arszawina, Nasri minął bramkarza po czym... nie potrafił skierować piłki do pustej bramki Aston Villi.

W 43. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Marouane Chamakh wyskoczył najwyżej w polu karnym The Villans. Piłka po strzale Marokańczyka wylądowała jednak na rękawicy Friedela, który wybił ją poza linię końcową boiska. Po chwili z rzutu rożnego dośrodkowywał Arszawin a Samir Nasri wspaniałym wolejem wpakował piłkę do siatki gospodarzy.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę meczu.

W 48. minucie, Bacary Sagna w ekwilibrystyczny sposób zdjął piłkę z głowy Ashleya Younga, ratując tym samym Arsenal przed starą bramki.

W 51. minucie po błędach Clichy'ego, Rosicky'ego i Songa, Clark silnym strzałem umieścił piłkę w siatce Kanonierów.

4 minuty później, po cudownym podaniu Rosicky'ego, Marouane Chamakh końcówką buta umieścił piłkę tuż przy słupku bramki The Villans.

W 67. minucie po dośrodkowaniu Warnocka i główce Dunne'a, dobrą interwencją popisał się Łukasz Fabiański.

3 minuty później, Laurent Koscielny przegrał pojedynek główkowy w polu karnym. Po zagraniu Dunne'a, piłka spadła na głowę Clarka, który trafił futbolówką w poprzeczkę a następnie do siatki Arsenalu.

W 85. minucie, na placu gry pojawili się Denilson i Gibbs, którzy zastąpili Samira Nasriego i Andrieja Arszawina.

W 92. minucie piłka po strzale Denilsona trafiła do Chamakha, który widząc wbiegającego Wilshere'a popisał się cudownym podaniem a Anglik z 3 metrów szczupakiem umieścił piłkę w siatce gospodarzy.

Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie na Villa Park. Kanonierzy ostatecznie zwyciężyli 4-2!

Aston VillaPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:14

@patryk878
To jaki Ty masz pokój jak masz kierwa 29' w pokoju ;O LooooooL...

@how
Zbok ;P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:13

Jak ja sobie strzele ava to wszyscy będziecie mnie czcić, więc poczekajcie.

Nom, jak usunąć - z linka to wszystko trybi. Dziwne...

Charlie -> Mam TV. Niedługo jednak go zmieniam bo to duży 29' kwadratowy kloc co mi kurz i miejsce zbiera. Muszę kupić jakiś maks 32' LCD lub LED i na ścianę dowalić :]

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:12

@Griz
Sorki, nie mogę :D Poza tym jak mogę obgadywać kogoś kogo nie znam? :P

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 728.11.2010, 23:12

A macie jakieś fotki tego Dominika? Jak tak to na pm.

Arsenal1994 komentarzy: 749728.11.2010, 23:11

Haha, mi też to działa, Tnx :) Bo mi także znudził się avatar :)

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.11.2010, 23:11

Charlie-----> hmm... jakoś nic mi nie przychodzi do głowy;/ chyba żeby obgadać Dominikę?;D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:09

dt12345 -> WTF?! Jak to możesz? Ten link od ciebie mi też pozwolił wejść w opcje. O co kaman w taki razie? O_o

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:08

@patryk878
Tak, ale ja mam mały problem... nie mam dekodera :P

dt12345 komentarzy: 45628.11.2010, 23:07

Jak to nikt nie może edytować profilu.... ja mogę...
kanonierzy.com/editprofile_edytujprofil.shtml

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:07

@Griz
To o czym dziś dyskusja? Tylko krócej bo jutro studia :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:06

Charlie -> Ja zajumałem dekoder rodzicom z pokoju bo powiedziałem, że będę u nich cały weekend siedział i oglądał mecze i tak o to mam go na własność ;]

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.11.2010, 23:05

Charlie-----> ja na to jak na lato:D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:05

Nikt nie może edytować profil how, więc nie jesteś sam.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:04

@patryk878
Masz farta, ja może za niedługo zakupię dekoder i też będę oglądał Arsenal LIVE :D

@SaGnA
Ha! Ja mam jeszcze Pocahontas :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:03

Też mam młodszą siostrę, ale na szczęście nie muszę oglądać tych jej bajek z Disney Channel, a wiem, że je ogląda ;]

SaGnA komentarzy: 98528.11.2010, 23:02

@partyk878
Hehe też mam Króla Lwa na VHS, nawet 2 części :D Dodatkowo Piotruś Pan, Herkules oraz Bolek i Lolek

@patryk878
Przeniosłem się do innego pokoju, zakupiłem monitor z TV i nie muszę więcej przebywać w pokoju, w którym bezcześci się kolorową skrzynkę ;)

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 728.11.2010, 23:01

@Griz
Musiałbyś spalić kościół i zamordować wszystkich księży, jakby szła do Chrztu/Komunii/Bierzmowania.

@Charlie
Jonas są super, to są prawdziwi rokersi, a Hannah jest super wokalistką, więc się odwal. :/

Btw. dziś też szykujecie jakąś epicką pogawędkę do 4 w nocy? :P

I dlaczego nie mogę wejść w edycję profilu?

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:00

@patryk878
Taki to i ja mam także się wypchaj :D

@Griz
Mam młodszą i starszą... p-r-z-e-s-r-a-n-e...

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 22:59

'Bogu dzięki już mam spokój' - Co zrobiłeś siostrze?! Mów!

Ja Króla Lwa mam na VHS w oryginalnej wersji. Mogę Ci Charlie sprzedać za 3 tysiące jako ściśle limitowany egzemplarz kolekcjonerski ;]

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.11.2010, 22:58

Jak dobrze, że nie mam młodszej siostry...

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 22:57

@how
Wcale, że nie :D Hannah jest prawie tak beznadziejna jak Bimber i ****s Brothers. Moja siostra ogląda w kółko to gówno... rzygać mi się tym chce... Bogu dzięki już mam spokój :D

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 22:55

@Vpr
Beznadziejny argument, zaryzykowałbym stwierdzenie, że wręcz kretyński ;P

@Griz
Robię, robię ;) I od najmłodszych lat będzie miał wpajaną miłość do Arsenalu i nienawiść do Barc(w)elony ;)

@SaGnA
Najbardziej wartościowy jest 0 Rh - ;) ależ jestem boski, w końcu ja mam taką krew hahahah :D

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 728.11.2010, 22:53

@Charlie
Sam jesteś crap, Hannah rządzi, mam z nią piórnik.

@Griz
Ja bym gnoja przez okno wyrzucił chyba. Charlie pewnie też.

@Vpr
Fajna ironia, dokładnie to samo pomyślałem. :)

Arkadius92 komentarzy: 169828.11.2010, 22:52

Vpr
No raczej, ale jak już jest jakiś dobry lewonożny obrońca i przy tym szybki to gra zwykle na boku, bo takich jest mało.

SaGnA komentarzy: 98528.11.2010, 22:52

Arkadius92
Nie ma takich duetów ponieważ zawodnicy lewonożni występują o wiele rzadziej od prawonożnych. To jak z krwią A i B. B występuje rzadziej, ale nie oznacza, że jest gorsza. Nawet jest bardziej wartościowa bo trudniej ją dostać :D

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.11.2010, 22:52

Charlie-----> Ty mu lepiej rób kolekcje pięknych meczy AFC, żebyś kiedyś nie usłyszał: "Tatusiu, Visca el barca";P

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 22:52

@SaGnA
A ja się o to czepiałem? :P

@Asiek69
Wiadomo, że klasyk ;) a Cissokho dostał czerwo ;(

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56728.11.2010, 22:50

Arkadius92 > niełatwo znaleźć informacje o "lepszych nogach" piłkarzy, ale gdyby poszperać, jakieś lewonożne duety stoperów by się znalazły. Ich mniejsza ilość może świadczyć o... nie wiem, może to głupie, ale... na przykład o tym, że prawonożnych zawodników jest więcej?

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 22:49

@how
To nie jest bajka Walt'a ;P poza tym Hannah to crap i shit. A ja nie jestem mało oryginalny tylko prawdziwy ;)

@Griz
Nie, nie spieszy mi się do tego ;) ale faktycznie, robię kolekcję z myślą o bachorze :D

Asiek69 komentarzy: 236628.11.2010, 22:49

al;e bramkarz PSG dał dupy na sam koniec z Lyonem ;P

co do Króla Lwa = klasyk :D

SaGnA komentarzy: 98528.11.2010, 22:49

@Charlie
napisałem dobrze, nie świetnie. Dobra gra lewą i prawą nogą nie jest czymś niemożliwym.
@howareyou
2 ostatnie litery też :D

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.11.2010, 22:47

Charlie-----> czy to miała być próba pochwalenia się, ze zostaniesz ojcem?;D

Arkadius92 komentarzy: 169828.11.2010, 22:47

SaGna
Różnicy nie ma, ale dlaczego tak nikt nie gra??? Powinni a nawet muszą, ale wg Bossa najlepiej by było gdyby jeden stoper był lewonożny i grał bliżej lewej strony, a drugi odwrotnie. Nie przeszkadza mu natomiast jeśli obaj są prawonożni, bo to raczej typowe.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 728.11.2010, 22:47

@Charlie
Wiadomo. A z tym Mufasą to mało oryginalny jesteś, podobno każdy tak robi. :|

A co do klasyków - zacznij od Hannah Montana Forever.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 22:46

@how
To jest bez wątpienia najlepszy film jaki kiedykolwiek oglądałem ;) i pomyśleć, że to bajka ;) zawsze płaczę na tym fragmencie co Mufasa ginie ;P

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 22:44

@SaGnA
Pardon ale nie mogę się powstrzymać ;P

"obiema" :D

A tak w ogóle to mam prośbę do tych, którzy również lubią bajki (:D) oraz znają ich trochę ;)

Moglibyście napisać mi tutaj klasyki Walt'a Disney'a? Bo zamierzam sobie zrobić małą kolekcję :D

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 728.11.2010, 22:42

Czarli, oglądałeś "Króla Lwa"? Cudny, nie? Aż mi się przypomniało, kiedy ja ostatni raz to oglądałem... :)

A argumenty "za" Vertonghenem takie trochę płytkie. Może dorzućmy jeszcze, że pierwsze trzy litery nazwiska ma takie same jak Vermaelen?

SaGnA komentarzy: 98528.11.2010, 22:42

@Arskadius92
Ja nie widzę wielkiej różnicy między 2 lewonożnymi i 2 prawonożnymi. Poza tym zawodnicy na takim poziomie powinni umieć grać dobrze obydwoma nogami :D

Arkadius92 komentarzy: 169828.11.2010, 22:39

Vpr
A widziałeś w jakimś klubie PL 2 lewonożnych stoperów? 2 prawo, owszem tak jak i u Nas. Boss go na pewno nie kupi, to musi byś ktoś doświadczony. Taki Lucio byłby zayebisty, wystarczy zobaczyć jak grał w tamtym sezonie i jak dobry transfer zrobił Inter. Potrzeba nam stopera takiego pokroju

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 22:37

@Vpr
Co do duetu Toure-Campbell to na 100% się mylisz ;P chociaż trzeba by spytać naczelnego krytyka maksa20, w końcu to jest spec! ;P

I nie mówię tutaj o jakichś szalonych kwotach, to nie Arsza. Na normalne Nas i Boss'a stać :D

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56728.11.2010, 22:34

Charlie > pisałem - wywali tyle jak zaczniemy wpuszczać po piątce na mecz :P Coś jak Arszawin A.D. 2009 - graliśmy bez polotu i nieskutecznie, straciliśmy Cesca, byliśmy na piątym miejscu i ogólnie wszystko było do dupy, więc Boss spanikował i ściągnął Rosjanina za rekordową kwotę. Dopóki trzymamy się Top 4 i nie spadamy za Sp*rsów, szalał nie będzie :P

A propos Vertonghena i jego "lewonożności" - całe to "grają tą samą nogą, nie będą grać razem" to totalny bullshit. Pewnie, fajnie jak RCB gra prawą nogą, a LCB lewą, przy naszej grze to zawsze ułatwia sprawę i zawsze marzeniem Wengera był taki zestaw, ale czy któryś z duetu Toure-Campbell był lewonożny? Chyba nie, a wydaje mi się, że grali razem parę spotkań, chyba nawet z niezłym skutkiem :P

SaGnA komentarzy: 98528.11.2010, 22:32