Świetny mecz na Villa Park. Arsenal wygrywa 4-2!

Świetny mecz na Villa Park. Arsenal wygrywa 4-2! 27.11.2010, 14:50, Szymon Ortyl 1662 komentarzy

Dzisiejszy mecz Kanonierzy rozpoczęli z silnym postanowieniem poprawy po meczach z Bragą i Tottenhamem.

Zobacz obszerny skrót tego pojedynku

Już w 1. minucie Marouane Chamakh mógł pokonać bramkarza The Villans, jednak po podaniu od Arszawina nie zdołał przepchnąć piłki pod interweniującym Friedelem. 2 minuty później, piłka po strzale Rosicky'ego minimalnie minęła prawy słupek bramki Aston Villi.

W 10. minucie John Carew uszkodził łokciem nos Laurenta Koscielnego, który cały we krwi opuścił boisko, jednak już po kilku chwilach obrońca Kanonierów wrócił do gry. W 13. minucie po główce Chamakha do piłki dopadł Rosicky, jednak strzał Czecha nie sprawił większego problemu Friedelowi.

W 15. minucie Chamakh miał szansę, by stanąć oko w oko z Friedelem, jednak zaprzepaścił ją prostym błędem technicznym przy przyjęciu piłki. 10 minut później, Ashley Young zmarnował 100% sytuację nie trafiając w 2 metrów w bramkę Łukasza Fabiańskiego.

W 36. minucie po dośrodkowaniu Warnocka, piłkę w ostatniej chwili wybił wracający w pole karne Kościelny. Kilka sekund później Francuz fenomenalnym wślizgiem wyciągnął futbolówkę spod nóg rozpędzonego Johna Carew.

W 38. minucie po pięknym zejściu i strzale z 18 metrów, piłkę w siatce The Villans umieścił Andriej Arszawin.

2 minuty później mogło być 0-2 dla Kanonierów, jednak po podaniu Arszawina, Nasri minął bramkarza po czym... nie potrafił skierować piłki do pustej bramki Aston Villi.

W 43. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Marouane Chamakh wyskoczył najwyżej w polu karnym The Villans. Piłka po strzale Marokańczyka wylądowała jednak na rękawicy Friedela, który wybił ją poza linię końcową boiska. Po chwili z rzutu rożnego dośrodkowywał Arszawin a Samir Nasri wspaniałym wolejem wpakował piłkę do siatki gospodarzy.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę meczu.

W 48. minucie, Bacary Sagna w ekwilibrystyczny sposób zdjął piłkę z głowy Ashleya Younga, ratując tym samym Arsenal przed starą bramki.

W 51. minucie po błędach Clichy'ego, Rosicky'ego i Songa, Clark silnym strzałem umieścił piłkę w siatce Kanonierów.

4 minuty później, po cudownym podaniu Rosicky'ego, Marouane Chamakh końcówką buta umieścił piłkę tuż przy słupku bramki The Villans.

W 67. minucie po dośrodkowaniu Warnocka i główce Dunne'a, dobrą interwencją popisał się Łukasz Fabiański.

3 minuty później, Laurent Koscielny przegrał pojedynek główkowy w polu karnym. Po zagraniu Dunne'a, piłka spadła na głowę Clarka, który trafił futbolówką w poprzeczkę a następnie do siatki Arsenalu.

W 85. minucie, na placu gry pojawili się Denilson i Gibbs, którzy zastąpili Samira Nasriego i Andrieja Arszawina.

W 92. minucie piłka po strzale Denilsona trafiła do Chamakha, który widząc wbiegającego Wilshere'a popisał się cudownym podaniem a Anglik z 3 metrów szczupakiem umieścił piłkę w siatce gospodarzy.

Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie na Villa Park. Kanonierzy ostatecznie zwyciężyli 4-2!

Aston VillaPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:54

Erzet -> Padłem, kierwa padłem O_o

evelred komentarzy: 369128.11.2010, 23:54

no ja też lubię taki klimat, muzykę itd na razie oglądałem te dwa "miasta" i parę filmów w tv, szukam czegoś nowego

za 100 lat na sopie będziecie w takiej rozdzielczości mecze oglądać, że dojrzycie pryszcze na twarzach kibiców, ewentualnie lody na ich czołach

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56728.11.2010, 23:50

maq > a więc to ty, nierozważny śmiertelniku, zepchnąłeś mnie na drugie miejsce!

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 328.11.2010, 23:50

Widzę, że mowa tu o genialnych filmach.
Ale ja w ogóle uwielbiam brazylijskie filmy, choć zbyt optymistyczne to one nie są, np. "W cieniu słońca".

Arsenal1994 komentarzy: 749728.11.2010, 23:49

huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72
Tu będą Grand Derby i ciekawe czy puściliby z tego C+Gol, 3D na monitorze - haha :P

evelred komentarzy: 369128.11.2010, 23:48

czemu masz łysego gimliego obok nicka?

maq komentarzy: 996 newsów: 15528.11.2010, 23:48

Ja stawaim jutro 1-2 :P

P.S Jak tam FPL? Ja dzis wlasnie awansowalem na 1 miejsce w Rąbino League i na 13 w Gunners League :>

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56728.11.2010, 23:47

Też zmieniłem av, jak wszyscy to wszyscy!

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:47

@evelred
No, świetne ;)

@patryk878
To jest kpina, którą wciskają ludziom, za 300-400 zł +.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:45

Znam filmy Charlie, ale żadnego nie widziałem ;]

evelred komentarzy: 369128.11.2010, 23:45

o ja oglądałem Miasto Boga, kapitalny film
oprócz tego jeszcze Cidade dos Homens, w podobnym klimacie z kozackim soundtrackiem

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:43

Derby w kilku miejscach w Polsce będą transmitowane w 3D z C+GOL. Zobaczyłbym jak to wygląda bo w sumie ciekawi mnie efekt 3D z telewizora ;]

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:43

@patryk878
A tak w ogóle to oglądałeś "Requiem dla snu" i "Miasto Boga" ? ;)

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.11.2010, 23:43

Patryk-----> niezłe, ale nie da rady z tego zrobić kwadrata;/

evelred komentarzy: 369128.11.2010, 23:42

o to ekstra, mam nadzieję, że zagra busi, bo zapowiada się sama śmietanka aktorska

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:42

@patryk878
I jeszcze długo nie będzie. Tak samo jak tego komicznego 3D. Skoro w kinach tak na dobrą sprawę nie ma 3D to jakim cudem w telewizorni mieliby zrobić? :)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:40

"Derby" są jutro o 20.50 bodajże.

evelred komentarzy: 369128.11.2010, 23:39

gdy w Polsce wprowadzili kolor na zachodzie było to:
en.wikipedia.org/wiki/Ultra_High_Definition_Television

apropos
kiedy są, że tak zażartuję derby europy?

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:39

how -> Sorry bro, ale bluźnisz. To jest Clint, fakin Clint Eastwood w roli bezimiennego strzelca z Dolarowej Trylogii Sergio Leone więc zjada wszystko.

@patryk878
A twój wygląda jak Pique w wersji prawie-hetero.

Charlie -> HD jest zajebiste, ale na dobrą sprawę w Polsce nie ma prawdziwego HD. Nikt nie puszcza jeszcze sygnału z jakością taką, jaką ma Real Motherfuckin High Definition więc u nas nie jest już tak fajnie ^^

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.11.2010, 23:35

Vpr-----> bez wątpienia są już dumni^^ aczkolwiek, aby ich w pełni usatysfakcjonować, przydałoby się jeszcze jakiś kościół spalić;P

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 328.11.2010, 23:35

A ja coś czuję, że może być 2:1 albo 1:1.

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34128.11.2010, 23:33

O, w przeddzień moich urodzin gramy z Fulham :)

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:32

@Arsenal1994
Jeżeli będzie wygrana to moim zdaniem minimalna. Nie podam wynik, ale stawiam na Real ;) bo się założyłem o pół litra :D

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.11.2010, 23:31

@how
Mówisz, że chciałbyś mnie w avku? Jeszcze większy zboku! Nie dostaniesz mojego zdjęcia!

@patryk878
Właśnie, HD i to nowe 3D to "crap"! Ale i tak jesteś stuknięty :D

Arsenal1994 komentarzy: 749728.11.2010, 23:30

A jaki wynik jutro obstawiacie w Grand Derbach? (tylko proszę o w miare obiektywne odp. nie przesycone nienawiścią do Kataloniarzy:P)
Ja coś czuje, że będzie 4-2, ale dla Barcelony :/

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.11.2010, 23:30

how -> Pomalowałeś murzyna z ava w kolory tęczy i myślisz, że nas zmylisz? Noł fakin łej.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56728.11.2010, 23:29