Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal

Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal 24.10.2010, 18:09, Szymon Ortyl 976 komentarzy

Dzisiejsze spotkanie na City of Manchester Stadium, rozpoczął powracający po kontuzji kapitan Arsenalu - Cesc Fabregas.

Już w 1. minucie, Johan Djourou dał się wyprzedzić Carlosowi Tevezowi, który dośrodkował piłkę do wbiegającego Davida Silvy. Na szczęście, z technicznym strzałem mistrza świata poradził sobie Łukasz Fabiański. Minutę później błąd popełnił arbiter, który odgwizdał pozycję spaloną Arszawina mimo iż Rosjanin stał w jeden linii z Richardsem.

W 4. minucie, Boyata będąc ostatnim obrońcą faulował Marouane Chamakha, za co ukarany został czerwoną kartką.

3 minuty później żółtą kartkę za taktyczny faul na Carlosie Tevezie obejrzał Denilson. Po kolejnych 3 minutach Gareth Barry sfaulował Cesca Fabregasa, za co podobnie jak Denilson ukarany został żółtą kartką.

W 16. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Johann Djourou po strzale głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4. minuty później, po pięknej wymianie podań pomiędzy Nasrim a Arszawinem, Francuz strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce Harta.

W 26. minucie, żółtą kartką za taktyczny faul na De Jongu, ukarany został Fabregas. 2 minuty później bliski zdobycia bramki był Richards, jednak Anglik nie zdołał wykorzystać błędu Djourou.

W 32. minucie, żółtą kartkę, za faul na Silvie, ukarany został Song, 3 minuty później to samo przytrafiło się Djourou, którego ofiarą został Tevez.

W 39. minucie Kompany sfaulował Fabregasa we własnym polu karnym. Niestety kapitan Kanonierów nie zdołał umieścić piłki w siatce wspaniale interweniującego Harta.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy kontrolowali grę i starali się utrzymać piłkę daleko od bramki rywali. Kilka minut później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się od wspaniałej okazji Cesca Fabregasa, jednak Hiszpan zdołał trafić jedynie w ręce Harta. 3 minuty później, na boisku w miejsce Carlosa Teveza wszedł Emmanuel Adebayor.

W 55. minucie, wspaniałą szansę na podwyższenie rezultatu mieli Arszawin i Nasri, jednak obydwaj podawali zamiast strzelać, w efekcie uzyskując jedynie źle wykonany rzut wolny. Minutę później świetną interwencją po strzale Silvy popisał się Fabiański.

W 65. minucie po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym i pechowej interwencji Barry'ego, piłkę do siatki The Citizens wpakował Alex Song.

W 69. minucie boisko opuścił Andriej Arszawin, którego zastąpił Tomas Rosicky. Chwilę później Kompany ukarany został żółtą kartką za atak na Alexa Singa, a Gareth Barry został zastąpiony przez Balotelliego.

W 73. minucie, fenomenalną interwencją po strzale Adebayora popisał się Łukasz Fabiański. Wszystko działo się tuż przed gwizdkiem sędziego, który zauważył, iż Togijczyk znajdował się na pozycji spalonej.

W 78. minucie Kanonierzy zmarnowali kolejną wyśmienitą sytuację, Nasri podał piłkę do Denilsona, który mając okazję do strzału podał futbolówkę do mającego jeszcze więcej miejsca Rosicky'ego który... odegrał do Denislona, jednak całą akcję w ostatniej chwili przeciął Micah Richards.

W 83. minucie, Arsene Wenger przeprowadził podwójną zmianę. Na boisku w miejsce Chamakha i Fabregasa pojawili się Walcott oraz Bendtner.

5 minut później po wspaniałym podaniu Nasriego, Nickals Bendtner nie zmarnował sytuacji sam na sam z Hartem i zdobył 3 bramkę dla Kanonierów.

W 90. minucie piękną robinsonadą po strzale Boatenga popisał się Łukasz Fabiański. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

adamaggio komentarzy: 49624.10.2010, 19:58

ciekawe kto glosował na np. andrzeja? niektórzy chyba po prostu tam wchodzą i klikają na ślepo

arsenal.com/match-menu/3293493/first-team/manchester-city-v-arsenal?tab=motm

Kuba14 komentarzy: 18524.10.2010, 19:58

prosze Barney

KingsofLondon komentarzy: 124024.10.2010, 19:58

Przez ile będziecie miec te avatary więcejniżklubu ?

FuzBal komentarzy: 832 newsów: 7924.10.2010, 19:58

glosowanie - arsenal.com/match-menu/3293493/first-team/manchester-city-v-arsenal?tab=motm

Kuba14 komentarzy: 18524.10.2010, 19:57

Ok glos na Fabiana oddany ciagle po 41% :P

Barney (zawieszony) komentarzy: 2102024.10.2010, 19:56

Bardzo dobry mecz teraz.
Hey dajcie linka do głosowania bo nie chcę mi się szukac na oficjalu chyba ślepy jestem. Nigdy do tej pory nie głosowałem. Dam na Fabiana, a niech ma!!!

shimano komentarzy: 49024.10.2010, 19:56

Oddałem głos na Fabiana :D

FuzBal komentarzy: 832 newsów: 7924.10.2010, 19:56

komantarze zagramanicowych kibicow o Bambim

Fabianski ate Buffon's breakfast this morning then broke into Casillas's house and drank his tea.

Fabiasnki also showed what a quality goalkeeping performance can do for you in big games.

Fabianski is our number 1 now.

concrete13 komentarzy: 869824.10.2010, 19:55

kingpersie --> obstawialiśmy kto strzeli dla nas .. Ci co stawiali na songa..bendtnera i samira nie muszą nić robić ..Ci co nie trafili zmieniają avki ..ja stawiałem na Andrzeja i :(

eSSo komentarzy: 38224.10.2010, 19:55

ja bylem obiektywny i zaglosowalem na Samira

jarts komentarzy: 231924.10.2010, 19:54

wiadomo - na Fabiana zaglosowalem ;]

darq komentarzy: 143224.10.2010, 19:54

Gunner_995 - Prawie każdy na Fabiana tu głosuje , wkońcu jest od nas. ! :))

leon31 komentarzy: 125824.10.2010, 19:54

Fakt, wspomóżmy rodaka ;)

wielebnyigor komentarzy: 18824.10.2010, 19:54

Głos odemnie dla Fabianka !!

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 19:53

Właśnie głosujcie na Fabiana! Niech będzie graczem meczu! To doda mu wiary w siebie! Wspomóżcie rodaka!

Mariachi komentarzy: 128524.10.2010, 19:53

concrete13 -> właśnie jaki to zakład przegraliście że musicie avki barcy mieć? :D

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 124.10.2010, 19:53

"Arnold14" No nie raz będzie, to jest pewne :)W to nie watpie.Lecz ostatnio nawet jak strzelał dwie brami to Jack na Arsenal.com bym motm.Mój głos powędrował na Francuza.

Arnold14 komentarzy: 130724.10.2010, 19:51

Panowie na arsenal.com walka wyrównana. Wspomóżcie swojaka Fabiańskiego, podbudujmy go ! Nasri jeszcze nie raz będzie MotM..

kiepa komentarzy: 4024.10.2010, 19:51

Jak to Benio wchodzi i zamiata :D Oby był w formie właśnie że wchodzi strzela i zamiata.

Rudix90 komentarzy: 5524.10.2010, 19:51

Macie zajebiście wielki kompleks Barcelony:D
Poziom podwórka, nawet hala dzieci z rm.pl są chyba mądrzejsi :)

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 19:50

No nie mogę :O Fabian i Samir po 41 % głosów! Do czego to doszło? Nie wierzę po prostu :D

Cesc_AFC komentarzy: 99 newsów: 124.10.2010, 19:50

głos na Fabiana :D

darq komentarzy: 143224.10.2010, 19:50

stefcio15 - Właśnie , ciekawe. ;PP
Ma ktoś do niego numer.? zadzwonimy niech zajrzy . ;d mile widziany jest .:))

Podsumowując:
Fabian-Kolejny fenomenalny mecz Fabiana mam nadzieje że będzie tteraz Numero Uno u nas:)

Sagna-Nawet dobry mecz ratował nam tyłki kilka razy.

Clichy-Przeciętny mecz ale nie popełniał błędów i wygrywał pojedynki sam na sam

Seba i DJ-Nie widziałem ich prawie w ogóle,to co wyprawiał DJ to nie było lekko mówiąc zadawalające

Song-Dobry mecz dużo interwencji no i strzelił gola:)

Denilson-Niewidzoczny a do tego popełniał bardzo dużo błędów,mam nadzieje że nie zobacze go następnym razem w 1 jedenastce

Fabregas-Oprócz asysty to bardzo przeciętny mecz ale usprawiedliwia go że jest po kontuzji

Nasri-Bardzo dobry mecz strzelił gola,świetnie się kiwał i ogólnie grał bardzo dobrą piłke

Arsha-Średni mecz ale i tak nie najgorzej ale mam nadzieje że wróci do dawnej formy

Chamakh-Niby był widoczny ale marnował dużo sytuacji zamiast strzelać to kiwał a pózniej zamiast kiwać to strzelał

Rosa-Mało go widziałem bo wszedł na chwile więc nie będe komentował jego gry

Benio-Co tu dużo mówić wszedł na 5 minut i strzelił gola:)

karlo komentarzy: 906924.10.2010, 19:47

Chyba poszło łatwiej niż sie spodziewałem. Wynik i gra cieszy, choć mankmentow nam nie brakuje, a zwłaszcza w obronie. Ale zwycięzców się nie sądzi. Oby tak dalej.

concrete13 komentarzy: 869824.10.2010, 19:47

ambri komentarzy: 11624.10.2010, 19:46

sorka arsenal.com/match-menu/3293493/first-team/manchester-city-v-arsenal?tab=motm

evelred komentarzy: 369124.10.2010, 19:46

lol ogarnijcie to:
FT PSV Eindhoven 10 - 0 Feyenoord Rotterdam

darq komentarzy: 143224.10.2010, 19:45

oj 2 komentarze .
Dacie link do tego ,gdzie można glosować.?

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56724.10.2010, 19:45

Pamiętam, że przed sezonem ktoś radził mi zrezygnować z Nasriego w FPL... Cóż to za szczęście, że nie posłuchałem :P

Hart też rozwalił, dostał trzy gole, ale i tak zarobił 7 pkt - dzięki Cesc :P

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 124.10.2010, 19:45

Świetnie było też zobaczyć uśmiech Samira jak podchodził do rzutów rożnych a nasi kibice znowu zaczęli głośno śpiewać youtube.com/watch?v=ePop7cPDf_c
Ciesze się bo powoli staje się to tradycją.

Theo44 komentarzy: 427924.10.2010, 19:45

bo to byl swietny mecz Arsenalu...Osobiscie Song uwazam, ze mial jeszcze wiekszy wplyw na dziesiejsze zwyciestwo...ale ja swoje uczucia wylewam na forum...a nie w relacjach pomeczowych.

G00NER komentarzy: 30824.10.2010, 19:44

nie kombinuje.. po prostu mi sie wstawilo ;P

darq komentarzy: 143224.10.2010, 19:44

stefcio15 - No .. z Vermim powinno być wogóle , świetnie w utrzymywaniu rezulatu . :)) Dobrze,że zachowaliśmy spokój z takim przeciwnikiem jak Man City , uczą się bronić i atakować w przewadze,z tymi lepszymi zespołami i to może zaowocować dobrą grą w Lidze Mistrzów i grą z najlepszymi . Trzeba liczyć na szybki powrot Tomasa i Robina . Tylko , ja nie wiem , kiedy Robin wróci ..

szwarcekruper komentarzy: 89324.10.2010, 19:44

Świetne były reakcje użytkowników tego serwisu po pierwszej połowie, prawie wszyscy lamentowali jaka to tragedia z naszej gry, że przegramy itd. itp. Aż oczy bolały od czytania. No ale to tak na marginesie.

Jestem niesamowicie szczęśliwy z powodu wygranej, niespodziewanym się że uda nam się wygrać aż 3:0. Przed meczem byłem przekonany że czyste konto z naszej strony to coś mało realnego a tu taka niespodzianka ;] Od paru meczy Fabian aż ocieka pewnością siebie, co mnie zaskakuje, ale również bardzo cieszy. Ładnie Song zdobył bramkę, tylko co on tam do cholery robił? ;p Jeszcze trochę i zacznie być naszym najbardziej wysuniętym graczem. Andrzej dzisiaj sporo się nabiegał i swoim pressingiem nie ras wymusił błąd u przeciwnika, rzadko to ostatnio widujemy więc bardzo mnie to cieszyło ;] Ogólnie to wszystko świetnie, chociaż Cesc mógłby strzelić karnego to bym nie musiał teraz się publicznie pokazywać z takim awatarem...

concrete13 komentarzy: 869824.10.2010, 19:43