Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal

Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal 24.10.2010, 18:09, Szymon Ortyl 976 komentarzy

Dzisiejsze spotkanie na City of Manchester Stadium, rozpoczął powracający po kontuzji kapitan Arsenalu - Cesc Fabregas.

Już w 1. minucie, Johan Djourou dał się wyprzedzić Carlosowi Tevezowi, który dośrodkował piłkę do wbiegającego Davida Silvy. Na szczęście, z technicznym strzałem mistrza świata poradził sobie Łukasz Fabiański. Minutę później błąd popełnił arbiter, który odgwizdał pozycję spaloną Arszawina mimo iż Rosjanin stał w jeden linii z Richardsem.

W 4. minucie, Boyata będąc ostatnim obrońcą faulował Marouane Chamakha, za co ukarany został czerwoną kartką.

3 minuty później żółtą kartkę za taktyczny faul na Carlosie Tevezie obejrzał Denilson. Po kolejnych 3 minutach Gareth Barry sfaulował Cesca Fabregasa, za co podobnie jak Denilson ukarany został żółtą kartką.

W 16. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Johann Djourou po strzale głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4. minuty później, po pięknej wymianie podań pomiędzy Nasrim a Arszawinem, Francuz strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce Harta.

W 26. minucie, żółtą kartką za taktyczny faul na De Jongu, ukarany został Fabregas. 2 minuty później bliski zdobycia bramki był Richards, jednak Anglik nie zdołał wykorzystać błędu Djourou.

W 32. minucie, żółtą kartkę, za faul na Silvie, ukarany został Song, 3 minuty później to samo przytrafiło się Djourou, którego ofiarą został Tevez.

W 39. minucie Kompany sfaulował Fabregasa we własnym polu karnym. Niestety kapitan Kanonierów nie zdołał umieścić piłki w siatce wspaniale interweniującego Harta.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy kontrolowali grę i starali się utrzymać piłkę daleko od bramki rywali. Kilka minut później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się od wspaniałej okazji Cesca Fabregasa, jednak Hiszpan zdołał trafić jedynie w ręce Harta. 3 minuty później, na boisku w miejsce Carlosa Teveza wszedł Emmanuel Adebayor.

W 55. minucie, wspaniałą szansę na podwyższenie rezultatu mieli Arszawin i Nasri, jednak obydwaj podawali zamiast strzelać, w efekcie uzyskując jedynie źle wykonany rzut wolny. Minutę później świetną interwencją po strzale Silvy popisał się Fabiański.

W 65. minucie po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym i pechowej interwencji Barry'ego, piłkę do siatki The Citizens wpakował Alex Song.

W 69. minucie boisko opuścił Andriej Arszawin, którego zastąpił Tomas Rosicky. Chwilę później Kompany ukarany został żółtą kartką za atak na Alexa Singa, a Gareth Barry został zastąpiony przez Balotelliego.

W 73. minucie, fenomenalną interwencją po strzale Adebayora popisał się Łukasz Fabiański. Wszystko działo się tuż przed gwizdkiem sędziego, który zauważył, iż Togijczyk znajdował się na pozycji spalonej.

W 78. minucie Kanonierzy zmarnowali kolejną wyśmienitą sytuację, Nasri podał piłkę do Denilsona, który mając okazję do strzału podał futbolówkę do mającego jeszcze więcej miejsca Rosicky'ego który... odegrał do Denislona, jednak całą akcję w ostatniej chwili przeciął Micah Richards.

W 83. minucie, Arsene Wenger przeprowadził podwójną zmianę. Na boisku w miejsce Chamakha i Fabregasa pojawili się Walcott oraz Bendtner.

5 minut później po wspaniałym podaniu Nasriego, Nickals Bendtner nie zmarnował sytuacji sam na sam z Hartem i zdobył 3 bramkę dla Kanonierów.

W 90. minucie piękną robinsonadą po strzale Boatenga popisał się Łukasz Fabiański. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Bramki:

Obszerny skrót spotkania:

Manchester CityPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
titi_henry komentarzy: 357024.10.2010, 20:16

Wszyscy mowia o nas teraz, bo wynik 0-3 i to na wyjezdzie z takim rywalem, mmm palce lizac :D

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 20:15

ivexo123

Sorry czlowieku pomylilem osobe o takim samym avatarze. Ustawcie inne avatary a nie takie same :)

GunnersFan9 komentarzy: 8707 newsów: 824.10.2010, 20:15

Liverpool (A), Chelsea (A), City (A), Sunderland (A). Mamy za sobą kilka cięzkich spotkań.Będzie dobrze:)

ivexo123 komentarzy: 176624.10.2010, 20:15

rvparsen - glosowalem na Fabiana majster ;]
"Iwo Kwapis voted 'Lukasz Fabianski' to 'Manchester City v Arsenal: choose your Man of the Match' on Arsenal.com"

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9824.10.2010, 20:15

Głosowałem na Fabiana. Łukasz musi wygrać, na razie idzie równo z Samirem ^^

KingsofLondon komentarzy: 124024.10.2010, 20:14

Samir wygrywa z Fabianem

marek48 komentarzy: 15024.10.2010, 20:14

Oglądałem ten mecz na żywo i widać, że zostały wyeliminowane te błędy z meczu z Chelsea..! Z " The Blues " była tak nieskuteczność, że po prostu nie można było na to patrzeć... a w tym meczu wszystkie okazje, które mieliśmy zostały wykorzystane ( oprócz rzutu karnego zmarnowanego przez Fabregasa ;P ) i mamy od razu wyniki tej pracy - 0:3 z bardzo dobrym Manchesterem City..! ;D

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27324.10.2010, 20:13

Darq-----> ja się w żadne stawianie nie bawię. Jeśli nie wiesz czemu, spójrz na mój avek;P

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 20:13

ivexo123

Dziwny typ z Ciebie chcialbys zeby wygral Fabian a glosowales na Samira lol

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:12

Dennis---->Tego nie wie nikt :D

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16824.10.2010, 20:11

Obszernego skrótu szukajcie jutro na footytube.com ;)

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 224.10.2010, 20:11

Dobrze, że Arsene postawił dziś na walczaków w środku pola. Inaczej byłoby krucho. Song i Denilson sobie w kasze nie dadzą dmuchać;)

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 20:10

@piafc

To jest kara za przegrany zakład, nikt z nas nie nosiłby z dumą takiego avka.. Aczkolwiek po takim meczu i takim wyniku nic mi nie popsuje humoru ;)

bergkamp komentarzy: 111024.10.2010, 20:10

Czy wie ktoś co się dzieje z Fabianem? Jak to możliwe że nagle zaczął dobrze bronić?

ivexo123 komentarzy: 176624.10.2010, 20:09

idą łeb w łeb, mam nadzieje ze rzutem na taśme wygra Fabian :)

Owenoo komentarzy: 26624.10.2010, 20:09

Świetny mecz, Fabiański, świetny, o Nasrim nawet nie mówie... Song również świetnie, denilson ponadprzeciętnie... Żyć nie umierać : ) GO GO GUNNERS!

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 224.10.2010, 20:09

Ja już głos na Łukasza oddałem. W końcu zaczął pokazywać swój potencjał. Oby tylko nie zaliczył jakiegoś głupiego błędu co Muniek nie wróci do bramki

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 224.10.2010, 20:08

Tydzień? No to konkret;) U mnie panuje RvP i tak będzie:) oby zaczął również panować na boisku i prowadzić zespół do zwycięstw.

darq komentarzy: 143224.10.2010, 20:08

Starcie Roku Fabian vs Nasri . ;DD

Na kogo stawiacie.? ; d

Fabianski ma moj glos, glosujcie wszyscy na Fabianskiego to go na pewno zmotywuje do jeszcze lepszej gry.

arsenal.com/match-menu/3293493/first-team/manchester-city-v-arsenal?tab=motm

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:08

pioafc----->Do derbów z West Hamem :D

Ciawaro komentarzy: 43624.10.2010, 20:07

zajebisty mecz no tak dobrze dysponowanej naszej druzyny żadko ostatnio mozna było ujrzeć
BRAWO !!! a i mam nadzieje ze teraz juz tylko takiego Fabiana bedziemy ogladac Genialnie :D:D

adam3462 komentarzy: 273224.10.2010, 20:06

Nasri - Fenomen !
Jakaż forma.

luq007 komentarzy: 289924.10.2010, 20:06

Jak dla mnie Fabian jest objawieniem miesiąca z racji tego ,że już w niego nie wierzyłem i u mnie był już dawno skreślony, a tu taka niespodzianka.

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 224.10.2010, 20:04

ja rozumiem zakład i w ogóle ale żeby mieć av barcy... mam nadzieję, że nie będziecie mieć ich zbyt długo

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:04

ixexo---->Dokładnie!

Głosuuuujcieee na Łuuukaasza :D

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 724.10.2010, 20:04

Ja tam głosuję na Nasriego. Fabian zagrał dobry mecz, jak na bramkarza przystało (tak, VdS, Cech, Gomes, Reina i Hart niekoniecznie zagrali by gorzej), Nasri natomiast wybijał się totalnie ponad przeciętność. Był niesamowity. Mój głos na Francuza.

Barney komentarzy: 2100624.10.2010, 20:04

Gunnner_995 dzięki poszło na Fabiana.

ambri komentarzy: 11624.10.2010, 20:03

SaGnA
na obzserny skrót nie masz co liczyć dzisiaj

mdr_AFC komentarzy: 305124.10.2010, 20:03

concrete13 - spoko, następnym razem jak się trafi to też zagłosuję :> Fabian ma już tylko 40%, dalej głosować ;)

maq komentarzy: 996 newsów: 15524.10.2010, 20:03

Nie mam pytan swietny mecz!
Szkoda karnego :P
Optymizmem nie napawa tez postawa Djouroue ,ale jakos sie udalo :>

Jeszcze raz BRAWA :D

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3024.10.2010, 20:02

FT Stats Man City v Arsenal Shots 10-15 On Target 4-7 Fouls 11-12 Possession 35%-65% Passing accuracy 77%-90% Territory 40%-60%

Macie statystyki :D A ja mam takie jedno ale do całego meczu... co prawda Pan Sędzia był ewidentnie po Naszej stronie, ale czemu do cholery De Jong kartki nie obejrzał!? :(

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 20:02

@adamaggio myślisz, że arsha nie ma iPhone'a ? :D

kanonier_89 komentarzy: 93924.10.2010, 20:01

andrzej może i zawodzi, ale to on asystował przy bramce sami. Jednak podawać potrafi może dlatego Wenger ciągle na niego stawia

Theo44 komentarzy: 427824.10.2010, 20:01

caly mecz, gdyby ktos chcial..

mysoccerplace.net/forum/topics/manchester-city-vs-arsenal

concrete13 komentarzy: 869824.10.2010, 20:01

mdr_afc --> to było spontaniczne..nie wiem czy się powtórzy

ivexo123 komentarzy: 176624.10.2010, 20:01

Fabianowi tylko tego MOTM trzeba zeby został numerem 1 w tym momencie. Wenger zobaczy ze kibice idą za Fabianem i Almunia do naszej bramki juz nie wróci a i samemu Fabianowi doda zwyciestwo z Nasrim otuchy i motywacji ;)

Arnold14 komentarzy: 130724.10.2010, 20:01

Arnold14 komentarzy: 130724.10.2010, 20:00

polandblood tak to już jest , oczywiście wtedy Jack zagrał wyśmienicie, do tego Anglik więc nie dziwi mnie wynik głosowania.

Francuskich kibiców Arsenalu jest zapewne więcej od nas, lecz może dziś się nam uda :) Nasri jest wspaniały , Nasri jest nowym Zizou, lecz dzisiaj moim zdaniem Łukasz Fabiański zasłużył bardziej.

Głosować na swojego ! ;)

KingsofLondon komentarzy: 124024.10.2010, 20:00

Gunner_995 Te wasze avatary są słit :* żałuje ze nie głosowałem

concrete13 komentarzy: 869824.10.2010, 20:00

ja głosowałem na Fabiana.. i mam nadzieję że wygra ...

Stochu komentarzy: 78624.10.2010, 20:00

No wiec, w ankiecie na zawodnika paxdziernika głosuje na FAbiana, bo to co robi teraz to jest boskie, poprawił sie znacznie, jak dzis powiedział komentator, to teraz napastnicy obawiaja sie FAbiana, a nie odwrotnie :) Co do meczu bardzo dobrze zagralismy, gra przy polu karnym gdzie klepali zamiast strzelic była irytujaca, jednak dobrze ze wygrali. Fabian bardzo dobry mecz, Nick powrót i w wielkim stylu, choc juz grał ostatnio to teraz pokazał ze to wielki powrót. 3 pkt dla nas...:)

mdr_AFC komentarzy: 305124.10.2010, 19:59

concrete13 - kiedy obstawiacie? umawiacie się wcześniej czy kiedy się trafi?;)

SaGnA komentarzy: 98524.10.2010, 19:59