Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal

Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal 24.10.2010, 18:09, Szymon Ortyl 976 komentarzy

Dzisiejsze spotkanie na City of Manchester Stadium, rozpoczął powracający po kontuzji kapitan Arsenalu - Cesc Fabregas.

Już w 1. minucie, Johan Djourou dał się wyprzedzić Carlosowi Tevezowi, który dośrodkował piłkę do wbiegającego Davida Silvy. Na szczęście, z technicznym strzałem mistrza świata poradził sobie Łukasz Fabiański. Minutę później błąd popełnił arbiter, który odgwizdał pozycję spaloną Arszawina mimo iż Rosjanin stał w jeden linii z Richardsem.

W 4. minucie, Boyata będąc ostatnim obrońcą faulował Marouane Chamakha, za co ukarany został czerwoną kartką.

3 minuty później żółtą kartkę za taktyczny faul na Carlosie Tevezie obejrzał Denilson. Po kolejnych 3 minutach Gareth Barry sfaulował Cesca Fabregasa, za co podobnie jak Denilson ukarany został żółtą kartką.

W 16. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Johann Djourou po strzale głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4. minuty później, po pięknej wymianie podań pomiędzy Nasrim a Arszawinem, Francuz strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce Harta.

W 26. minucie, żółtą kartką za taktyczny faul na De Jongu, ukarany został Fabregas. 2 minuty później bliski zdobycia bramki był Richards, jednak Anglik nie zdołał wykorzystać błędu Djourou.

W 32. minucie, żółtą kartkę, za faul na Silvie, ukarany został Song, 3 minuty później to samo przytrafiło się Djourou, którego ofiarą został Tevez.

W 39. minucie Kompany sfaulował Fabregasa we własnym polu karnym. Niestety kapitan Kanonierów nie zdołał umieścić piłki w siatce wspaniale interweniującego Harta.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy kontrolowali grę i starali się utrzymać piłkę daleko od bramki rywali. Kilka minut później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się od wspaniałej okazji Cesca Fabregasa, jednak Hiszpan zdołał trafić jedynie w ręce Harta. 3 minuty później, na boisku w miejsce Carlosa Teveza wszedł Emmanuel Adebayor.

W 55. minucie, wspaniałą szansę na podwyższenie rezultatu mieli Arszawin i Nasri, jednak obydwaj podawali zamiast strzelać, w efekcie uzyskując jedynie źle wykonany rzut wolny. Minutę później świetną interwencją po strzale Silvy popisał się Fabiański.

W 65. minucie po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym i pechowej interwencji Barry'ego, piłkę do siatki The Citizens wpakował Alex Song.

W 69. minucie boisko opuścił Andriej Arszawin, którego zastąpił Tomas Rosicky. Chwilę później Kompany ukarany został żółtą kartką za atak na Alexa Singa, a Gareth Barry został zastąpiony przez Balotelliego.

W 73. minucie, fenomenalną interwencją po strzale Adebayora popisał się Łukasz Fabiański. Wszystko działo się tuż przed gwizdkiem sędziego, który zauważył, iż Togijczyk znajdował się na pozycji spalonej.

W 78. minucie Kanonierzy zmarnowali kolejną wyśmienitą sytuację, Nasri podał piłkę do Denilsona, który mając okazję do strzału podał futbolówkę do mającego jeszcze więcej miejsca Rosicky'ego który... odegrał do Denislona, jednak całą akcję w ostatniej chwili przeciął Micah Richards.

W 83. minucie, Arsene Wenger przeprowadził podwójną zmianę. Na boisku w miejsce Chamakha i Fabregasa pojawili się Walcott oraz Bendtner.

5 minut później po wspaniałym podaniu Nasriego, Nickals Bendtner nie zmarnował sytuacji sam na sam z Hartem i zdobył 3 bramkę dla Kanonierów.

W 90. minucie piękną robinsonadą po strzale Boatenga popisał się Łukasz Fabiański. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Bramki:

Obszerny skrót spotkania:

Manchester CityPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 224.10.2010, 20:38

s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_lat39fshQ21qdrmg9o1_1280.png?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1288031816&Signature=UKYxMKHBPHYWHvknLY5uS6WChfY%3D

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 224.10.2010, 20:36

Gunner_995 -> nie

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:35

Zastanawialiście się kiedyś czy Fabian albo Wojtek ukrywają się pod którymś z Nick-ów? :D

kanonier_89 komentarzy: 93924.10.2010, 20:34

przed meczem odbył się zakład który piłkarz strzeli bramkę. przegrani muszą przez tydzień mieć wstawiony słitaśny avatar z motywem więcejniżklubu:D

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 20:33

@energiser

przegrany zakład. obstawialiśmy piłkarzy, którzy strzelą gola. Ci, co nie trafili muszą przez tydzień nosić owy kompromitujący avek :S

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:33

Gigi ma rację . A w ogóle to na Arsenal.com jest chyba jakieś przeciążenie bo mi się długo ładuje :D

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 624.10.2010, 20:33

maciekbe -> jak zobaczyłem twój avatar to wybuchnąłem śmiechem xDD!

Energiser komentarzy: 1292 newsów: 13024.10.2010, 20:32

WYTŁUMACZCIE MI O CO CHODZI Z BARCĄ!?

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 20:32

Fabian z Samirem idą łeb w łeb. Głosować na Fabiana. a niech chłopak poczuje, że kibice go doceniają.. ;)

DARKING komentarzy: 33124.10.2010, 20:30

I co I co mowilem ze bedzie 3-0 dla nas. Ale poza tym wszystko ok poza prostopadlymi pilkami takimi jak przy 3 golu. Jak to swietnie komentator powiedzial "szukamy kwadratowych jaj"

piotrecom komentarzy: 11824.10.2010, 20:28

Ma ktoś jakiś obszerny skrót meczu z City?

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 20:26

Ja nie rozumiem Polaków którzy w tej sytuacji nie głosują na Fabiańskiego. Fabian może i nie wygrasz ale i tak jesteś świetny. Messi też jest fajny :)

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27324.10.2010, 20:26

kubala5-----> ja tez glosowałem na "Wookasha" w MOTH. W zakładzie na Ceska, który nie strzelił karnego, bo moja kobieta wykrakała ze nie strzeli;P

kyryl15 komentarzy: 87524.10.2010, 20:25

Hahaha dać się ograć 0:3 na własnym stadionie :D Brawo Arsenal ;) Widać, że pieniądze to nie wszytko. ;p

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:25

Ewa24---->Zbieg okoliczności. W meczu Spurs vs Everton grali bo zmarł jakiś dawny trener Spursów.
A dzisiaj grali bo też zmarł dawny trener The Citizens

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 20:24

W sumie powinniśmy głosować na Fabiana. Jego morale jeszcze bardziej wzrosną, jeśli docenią go kibice, aczkolwiek to co zagrał dzisiaj Nasri, to poezja.. Szkoda przeciętnego meczu Cesca, ale chyba tak musiało być.. Gdyby Cesc miał swój dzień, to byłoby z 5-0 :P Dobrze, że mamy na tyle wyrównaną ekipę, że inni potrafią brać na siebie ciężar gry/zdobywania bramek. Aż mi teraz głupio, że gnoiłem Songa za zbytnią grę do przodu ;)

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 224.10.2010, 20:23

GrizAFCfun -> w MotM. w zakładzie na Chamakha ;)

Arnold14 komentarzy: 130724.10.2010, 20:23

arsenal.com/match-menu/3293493/first-team/manchester-city-v-arsenal?tab=motm

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52024.10.2010, 20:23

sport.interia.pl/tylko-u-nas/ankiety/kto-byl-najlepszym-pilkarzem-3-kolejki-ligi-mistrzow/wyniki,19147

Jack potrzebuje głosów.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

concrete13 komentarzy: 869824.10.2010, 20:23

Głosujcie , ustawiajcie na opisy na gg twiterze i gdzie się da, to jakaś obsesja ;d

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27324.10.2010, 20:22

kubala5-----> glosowałeś na niego w MOTM, czy w naszym zakładzie, bo widzę, że masz bardzo słłłłitaśny avek;P

Ewa24 komentarzy: 124.10.2010, 20:22

Mam pytanie... moze troche glupie ale coz:) kto pyta nie błądzi- dlaczego caly weekend pilkarze grali z czrnymi opaskami?

adamaggio komentarzy: 49624.10.2010, 20:22

ivexo123 - nie mogą wszyscy wstawić sobie karnego avatara, bo jest KARNY! czyli "noszenie" go jest niejako wymuszone przez przegrany zakład, a noszący chce się go jak najszybciej pozbyć, bo kluje go w oczy. swoją drogą jak dla mnie te zakłady to świetny pomysl, jego autor powinien dostać jakiś profit od adminów

KingsofLondon komentarzy: 124024.10.2010, 20:22

maq komentarzy: 996 newsów: 15524.10.2010, 20:21

Jeden z komentatorow na c+ ( nie pamietam nazwiska ;P ) slyszenie zauwazyl ,ze Bendtner zrobil to niczym Henry.
Szczegolnie w pamieci zapadlo mi tez zachowanie Samira i Alexa po strzeleniu 2-giej bramki. Podziekowania dla kibicow ktorych jak nigdy bylo slychac chyba przez caly mecz. Czemu tu sie dziwic skoro wygrywamy praktycznie przez caly mecz. Brakowalo mi jedynie glosnego OLE OLE... :D
Mysle ze kazdy z nas chcialby byc w trakcie tego spotkania na trybunach w sektorze goscie.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 20:21

Śmiejcie się, ale.. czy mógłby mi ktoś podać linka, gdzie można głosowa na MOtM-a. dawno tego nie robiłem i teraz nie mogę znaleźć ! :P

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:21

ivexo----->No ja też apeluję! Szkoda że żaden z nas nie wpadł na tak genialny pomysł podczas letniej sagi z Fabregasem :D

mdr_AFC komentarzy: 305124.10.2010, 20:19

ivexo - nie wiem czy z własnej woli by się odważył ustawić taki avek ;)

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 224.10.2010, 20:18

ja głosowałem na naszego Wookasha :D

aguero10 komentarzy: 859524.10.2010, 20:18

Jesteśmy 2 .
Powinno być 6:0.

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 224.10.2010, 20:18

ja się przyłączam z avem ale w troszkę w innej formie;)

adamaggio komentarzy: 49624.10.2010, 20:18

wiele osob pisało, że nie chce aby song zapędzał się pod bramke przeciwnika, ja rowniez nie chciałem. ale jednak wenger wiedzial co robi, song juz drugą brame dzieki temu strzelił, a jego chwilowa nieobecność w destrukcji nie odbija sie negatywnie na grze w obronie

pazdzioh komentarzy: 30224.10.2010, 20:17