Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal

Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal 24.10.2010, 18:09, Szymon Ortyl 976 komentarzy

Dzisiejsze spotkanie na City of Manchester Stadium, rozpoczął powracający po kontuzji kapitan Arsenalu - Cesc Fabregas.

Już w 1. minucie, Johan Djourou dał się wyprzedzić Carlosowi Tevezowi, który dośrodkował piłkę do wbiegającego Davida Silvy. Na szczęście, z technicznym strzałem mistrza świata poradził sobie Łukasz Fabiański. Minutę później błąd popełnił arbiter, który odgwizdał pozycję spaloną Arszawina mimo iż Rosjanin stał w jeden linii z Richardsem.

W 4. minucie, Boyata będąc ostatnim obrońcą faulował Marouane Chamakha, za co ukarany został czerwoną kartką.

3 minuty później żółtą kartkę za taktyczny faul na Carlosie Tevezie obejrzał Denilson. Po kolejnych 3 minutach Gareth Barry sfaulował Cesca Fabregasa, za co podobnie jak Denilson ukarany został żółtą kartką.

W 16. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Johann Djourou po strzale głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4. minuty później, po pięknej wymianie podań pomiędzy Nasrim a Arszawinem, Francuz strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce Harta.

W 26. minucie, żółtą kartką za taktyczny faul na De Jongu, ukarany został Fabregas. 2 minuty później bliski zdobycia bramki był Richards, jednak Anglik nie zdołał wykorzystać błędu Djourou.

W 32. minucie, żółtą kartkę, za faul na Silvie, ukarany został Song, 3 minuty później to samo przytrafiło się Djourou, którego ofiarą został Tevez.

W 39. minucie Kompany sfaulował Fabregasa we własnym polu karnym. Niestety kapitan Kanonierów nie zdołał umieścić piłki w siatce wspaniale interweniującego Harta.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy kontrolowali grę i starali się utrzymać piłkę daleko od bramki rywali. Kilka minut później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się od wspaniałej okazji Cesca Fabregasa, jednak Hiszpan zdołał trafić jedynie w ręce Harta. 3 minuty później, na boisku w miejsce Carlosa Teveza wszedł Emmanuel Adebayor.

W 55. minucie, wspaniałą szansę na podwyższenie rezultatu mieli Arszawin i Nasri, jednak obydwaj podawali zamiast strzelać, w efekcie uzyskując jedynie źle wykonany rzut wolny. Minutę później świetną interwencją po strzale Silvy popisał się Fabiański.

W 65. minucie po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym i pechowej interwencji Barry'ego, piłkę do siatki The Citizens wpakował Alex Song.

W 69. minucie boisko opuścił Andriej Arszawin, którego zastąpił Tomas Rosicky. Chwilę później Kompany ukarany został żółtą kartką za atak na Alexa Singa, a Gareth Barry został zastąpiony przez Balotelliego.

W 73. minucie, fenomenalną interwencją po strzale Adebayora popisał się Łukasz Fabiański. Wszystko działo się tuż przed gwizdkiem sędziego, który zauważył, iż Togijczyk znajdował się na pozycji spalonej.

W 78. minucie Kanonierzy zmarnowali kolejną wyśmienitą sytuację, Nasri podał piłkę do Denilsona, który mając okazję do strzału podał futbolówkę do mającego jeszcze więcej miejsca Rosicky'ego który... odegrał do Denislona, jednak całą akcję w ostatniej chwili przeciął Micah Richards.

W 83. minucie, Arsene Wenger przeprowadził podwójną zmianę. Na boisku w miejsce Chamakha i Fabregasa pojawili się Walcott oraz Bendtner.

5 minut później po wspaniałym podaniu Nasriego, Nickals Bendtner nie zmarnował sytuacji sam na sam z Hartem i zdobył 3 bramkę dla Kanonierów.

W 90. minucie piękną robinsonadą po strzale Boatenga popisał się Łukasz Fabiański. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Bramki:

Obszerny skrót spotkania:

Manchester CityPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56724.10.2010, 21:15

czesiek_4 > Pomyłka Wengera? Chamakh wywalczył nam 5 karnych, 3 czerwone kartki dla przeciwników, strzelił 6 goli, 3 razy asystował. Został sprowadzony za darmo. Niejeden trener chciałby się tak pomylić.

darq komentarzy: 143224.10.2010, 21:15

Vpr - Gratulacje . :PP
Widać , masz formę .;]]

maks20 komentarzy: 44524.10.2010, 21:14

Chyba pierwszy w tym sezonie naprawdę dobry mecz Arsenalu,biorąc pod uwagę klasę przeciwnika i teren.Fabiana wyróżniłbym za obie połowy, za pierwszą Arshavina (asysta , ale raz wrócił i chyba uratował przed kontrą), za drugą połowę Songa.Oczywiście City powie, ze mecz ustawiła kartka, i racja, bo w 10 nie gra się tak dobrze, jak w 11, ale dziś , mam wrażenie, Arsenal był dobrze dysponowany.A minusy? No, cóż, najsłabszy w Arsenalu Fabregas i nie myślę wcale o dwóch "setkach" zmarnowanych.

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 21:14

darq--->Pewnie że lubię :D I też mam nadzieję że żyje. Ale chyba wszystko na to wskazuje...
Ale nie to miejsce żeby o tym rozmawiać ;]

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 224.10.2010, 21:14

ja 664 :D

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56724.10.2010, 21:14

To ja błysnę, jestem w Gunners League 90ty! O! W tej kolejce 53 pkty, bohaterami Nasri i Ridgewell.

czesiek_4 komentarzy: 111224.10.2010, 21:13

Mecz dobry w naszym wykonaniu. Tworzyliśmy dużo dużo okazji do strzelenia bramek. Powinniśmy wygrać troszkę wyżej. Niestety są też minusy dzisiejszego meczu a mianowicie : Po raz kolejny chcieliśmy wejść z piłką do bramki. Na minus zaliczam też występ Chamakha - mam wrażenie że jest on takim "lalusiem". Jest też on surowy Technicznie. Ogólnie moim zdaniem Chamakh to pomyłka Bossa.
Man C
-co
3 - 0!!

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9824.10.2010, 21:12

Ja w Gunners League jestem 611. Trzymam formę ^^

darq komentarzy: 143224.10.2010, 21:09

Gunner_995 - oo . ;d mam taką nadzieję .^^ lubisz 2paca.? a Może znasz z widzenia.? ;PP

neastle komentarzy: 59224.10.2010, 21:07

Świetny mecz całego składu. Brawa dla Fabiana, dzisiaj bardzo dobrze. Wizja finezyjnego futbolu górą!

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 21:07

darq---->Tak przy okazji. 2pac żyje ;]

darq komentarzy: 143224.10.2010, 21:05

Gunner_995 - o dzięki , za info . ;P
Biedny Silva . Jakoś mu nie współczuje . A Cesc pewnie szczęśliwy jak nigdy . ;D

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1124.10.2010, 21:04

Kto mi skoczy 75 pkt :]

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 21:03

darq--->Już z nim rozmawiałem i Cesc powiedział że nie przysłał. Pewnie sie zamknął w sobie :D

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 224.10.2010, 21:02

jak fpl panowie? ja 66pkt

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27324.10.2010, 21:01

afcforever-----> dzięki za info, przy okazji ja się dowiedziałem;) btw. czerwone mi się bardziej podobają.

kanonier91 komentarzy: 457024.10.2010, 21:01

i to jest piękne... mówiłem po porażce WBA ze niedługo wszyscy kibice którzy naskakiwali na Arsenal znów się będą nim zachwycać ;P pozdro panowie dla was i oby Arsenal tak dalej =)

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 21:00

@IceMan dzięki, męczyło mnie to od początku sezonu :D

koszel14 komentarzy: 25524.10.2010, 20:59

dlaczego " Świetny mecz Nasriego " ? Wszyscy grali wspaniale :)
Brawo Fabiański

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27324.10.2010, 20:59

Gunner_995-----> tylko SPYTAJ, nie postąp jak przeciętny Polak i nie ukradnij mu fona;P

pamplemousse komentarzy: 186024.10.2010, 20:56

Jestem strasznie szczęśliwy z tego występu Fabiana, swietny mecz, oby tak dalej.

GO, GO, GUNNERS!

Asiek69 komentarzy: 236624.10.2010, 20:54

Cesc i Fabian powinni przekazać wyrazy współczucia Silvie ;PP

darq komentarzy: 143224.10.2010, 20:54

rvparsen - hm , co tu dużo mówić .. skromniś ten nasz Łukasz...;p
Gunner_995 , spytaj się Cesca . przecież daleko do niego nie masz , Łukaszku . ; d

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 20:54

pytam się tutaj chyba czwarty raz:
czemu nasi raz mają białe getry a raz czerwone ? w LM są białe a PL czerwone? nie wiem czy to taka zasada, czy tylko mi się wydaje.

napkin komentarzy: 75824.10.2010, 20:53

Silva przysłał Cescowi swoje łzy w woreczku

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:52

No właśnie! Ciekawe czy Silva wysłał esa do Cesca :D

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 20:52

darq

Zobacz jak Fabiański chwali się na tej stronie że wygrali z "wielkim" przeciwnikiem! Ten to ma tupet

Mariusz2285 komentarzy: 109124.10.2010, 20:51

Gdzie jest teraz David Silva?? Może czas na komentarz z jego strony po tym meczu ?? Pewnie będzie siedział cicho

darq komentarzy: 143224.10.2010, 20:49

rvparsen -
to juz wiemy skąd taka forma Fabiana . Wenger wkońcu trener dekady toż to i pomysły dla graczy ma dobre. ^^

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 20:47

darq

Fabian prawą kieszonkę ma na zamek, Wenger mu takie spodenki wykombinował w zamian za dobrą grę.

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:46

Wreszcie wygraliśmy wysoko z "wielkim" przeciwnikiem! Teraz już trzeba nabrać więcej pewności siebie i wygrywać z Mułami i Chelsea!
A pod choinkę jako prezent od Świętego Mikołaja chcę zwycięstwo z Chelsea w drugi dzień Świąt :)

adamaggio komentarzy: 49624.10.2010, 20:46

G00NER - ja mam wersje avka z domalowanym siusiakiem, ale nie moge go teraz wstawic bo nie tak sie zakładaliśmy

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 224.10.2010, 20:45

ncba > nie zarejestrowany

darq komentarzy: 143224.10.2010, 20:45

sorki , znów dwa te same komenty ..
niektórzy , fajnie urozmaicają , te śliczne avki . ;PP

darq komentarzy: 143224.10.2010, 20:44

rvparsen - dobre. ; DD tylko jak to mozliwe ,ze mu nie wypadł w czasie interwencji .? ;]

gunner_995 - Takie własnie przeczucie mialem , no ale sory,ze Cię zdemaskowałem... ; d

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 224.10.2010, 20:43

G00NER doprawdy piękną siekierkę wstawiłeś w ava;d

G00NER komentarzy: 30824.10.2010, 20:43

gigi -> i wszystko jasne... teraz mam to cos...

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 224.10.2010, 20:42

Mnie to cieszy najbardziej fakt, że w końcu udało się zagrać na "0" w obronie

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 20:42

darq

Mozliwe, wydawalo mi sie ze Fabian mial Iphona w kieszeni i pisal w czasie meczu komentarze na tej stronie :)

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 20:42

darq---->No dobra odkryłeś prawdę... Już nie będę się dłużej ukrywał...

ncba komentarzy: 55524.10.2010, 20:41

@kubala5

jestes na tumblr? ;>

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 20:40

jest i Vpr ze swoimi medżik statystykami :D
co to bocznych obrońców - jak nasi wrzucają piłkę to nikt nie musi jej blokować bo i tak przeleci :D

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 20:38

Ilu z Was głosowało w zakładzie na Fabregasa? On specjalnie tego karnego nie strzelił, żebyśmy mieli jego barce w avatarze.. Pewnie Wojtek, albo Fabian byli kretami, którzy weszli na forum i przekazali Cescowi info, że jak nie strzeli gola, to kilku forumowiczów będzie miało Barce w avatarze..:P

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56724.10.2010, 20:38

Uważacie, że nasi boczni obrońcy są bezproduktywni? Co powiecie na to? Z ostatnich 49 dośrodkowań Wayne'a Bridge'a żadne nie trafiło do celu :P

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 20:38