Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal

Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal 24.10.2010, 18:09, Szymon Ortyl 976 komentarzy

Dzisiejsze spotkanie na City of Manchester Stadium, rozpoczął powracający po kontuzji kapitan Arsenalu - Cesc Fabregas.

Już w 1. minucie, Johan Djourou dał się wyprzedzić Carlosowi Tevezowi, który dośrodkował piłkę do wbiegającego Davida Silvy. Na szczęście, z technicznym strzałem mistrza świata poradził sobie Łukasz Fabiański. Minutę później błąd popełnił arbiter, który odgwizdał pozycję spaloną Arszawina mimo iż Rosjanin stał w jeden linii z Richardsem.

W 4. minucie, Boyata będąc ostatnim obrońcą faulował Marouane Chamakha, za co ukarany został czerwoną kartką.

3 minuty później żółtą kartkę za taktyczny faul na Carlosie Tevezie obejrzał Denilson. Po kolejnych 3 minutach Gareth Barry sfaulował Cesca Fabregasa, za co podobnie jak Denilson ukarany został żółtą kartką.

W 16. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Johann Djourou po strzale głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4. minuty później, po pięknej wymianie podań pomiędzy Nasrim a Arszawinem, Francuz strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce Harta.

W 26. minucie, żółtą kartką za taktyczny faul na De Jongu, ukarany został Fabregas. 2 minuty później bliski zdobycia bramki był Richards, jednak Anglik nie zdołał wykorzystać błędu Djourou.

W 32. minucie, żółtą kartkę, za faul na Silvie, ukarany został Song, 3 minuty później to samo przytrafiło się Djourou, którego ofiarą został Tevez.

W 39. minucie Kompany sfaulował Fabregasa we własnym polu karnym. Niestety kapitan Kanonierów nie zdołał umieścić piłki w siatce wspaniale interweniującego Harta.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy kontrolowali grę i starali się utrzymać piłkę daleko od bramki rywali. Kilka minut później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się od wspaniałej okazji Cesca Fabregasa, jednak Hiszpan zdołał trafić jedynie w ręce Harta. 3 minuty później, na boisku w miejsce Carlosa Teveza wszedł Emmanuel Adebayor.

W 55. minucie, wspaniałą szansę na podwyższenie rezultatu mieli Arszawin i Nasri, jednak obydwaj podawali zamiast strzelać, w efekcie uzyskując jedynie źle wykonany rzut wolny. Minutę później świetną interwencją po strzale Silvy popisał się Fabiański.

W 65. minucie po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym i pechowej interwencji Barry'ego, piłkę do siatki The Citizens wpakował Alex Song.

W 69. minucie boisko opuścił Andriej Arszawin, którego zastąpił Tomas Rosicky. Chwilę później Kompany ukarany został żółtą kartką za atak na Alexa Singa, a Gareth Barry został zastąpiony przez Balotelliego.

W 73. minucie, fenomenalną interwencją po strzale Adebayora popisał się Łukasz Fabiański. Wszystko działo się tuż przed gwizdkiem sędziego, który zauważył, iż Togijczyk znajdował się na pozycji spalonej.

W 78. minucie Kanonierzy zmarnowali kolejną wyśmienitą sytuację, Nasri podał piłkę do Denilsona, który mając okazję do strzału podał futbolówkę do mającego jeszcze więcej miejsca Rosicky'ego który... odegrał do Denislona, jednak całą akcję w ostatniej chwili przeciął Micah Richards.

W 83. minucie, Arsene Wenger przeprowadził podwójną zmianę. Na boisku w miejsce Chamakha i Fabregasa pojawili się Walcott oraz Bendtner.

5 minut później po wspaniałym podaniu Nasriego, Nickals Bendtner nie zmarnował sytuacji sam na sam z Hartem i zdobył 3 bramkę dla Kanonierów.

W 90. minucie piękną robinsonadą po strzale Boatenga popisał się Łukasz Fabiański. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Bramki:

Obszerny skrót spotkania:

Manchester CityPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
szwarcekruper komentarzy: 89325.10.2010, 17:25

Widzę ze kumulacja karnych awatarów ;] Ja osobiście konto na stronie mam niecałe 800 dni, a Arsenalowi kibicuje gdzieś tak od odejścia Henry'ego. Nie zbyt długo, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Kocham ten klub :*

arsenal122 komentarzy: 113025.10.2010, 17:25

ej słuchajcie, jutro w PUCHARZE LIGI jeśli mecz zakonczy sie remisem jest dogrywka?? czy powtórzony mecz na innym stadionie?

Arsenal1994 komentarzy: 749725.10.2010, 17:24

I Titi_henry w tym momencie a patrykowi to się upiekło, na kogo stawiałeś, niech zgadnę, Nasri?

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 17:24

@maq,titi+henry
Ale tak czy siak jesteście gorsi od jednego kibica Tottenhamu, który jest tu zalogowany i wyprzedza was kolejno o 2 dni i o 6 dni.
Nick to snajper, który został Administratorem strony.

zuczek1987 komentarzy: 640325.10.2010, 17:23

przez 5 lat opuściłem 1 sparingowy i 2 ligowe :( ale nie z mojej winy - biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki

aRamsey komentarzy: 948625.10.2010, 17:23

ale też Christian miał czasem dużo racji w swojej bezgranicznej krytyce.... muszę powiedzieć że brakuje mi go tutaj :D

Arsenal1994 komentarzy: 749725.10.2010, 17:23

haha, kapitalnie wygląda teraz pierwsza strona komentarzy :D Tylko jeden mądry rodzynek Iceman dobrze postąpił i nie wszedł w ten głupi zakład :P

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 225.10.2010, 17:23

to ja chyba jestem najkrócej. 294 dni...

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9825.10.2010, 17:22

IceMan -> Nom, Christian potrafił doprowadzić do szału. Chyba nikomu nie udało się jeszcze wszcząć tylu dram i awantur ^^

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 225.10.2010, 17:22

twitpic.com/30rwk2

titi_henry komentarzy: 357025.10.2010, 17:22

maq - no to ja mam zaszczyt byc 4 dni krocej od Ciebie na tej stronie :)

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 225.10.2010, 17:20

obecny :D

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 17:19

Hahaha, a teraz ktoś wraca do domu i siada na kompa po tygodniu wchodzi na stronce dowiedzieć się coś o Arsenalu, wchodzi też przeczytać komentarze i myśli:
"Czy ja na pewno wszedłem na stronkę o Arsenalu, czy mi się już te avatarki Barcelonki same tak w oczach wyświetlają ?" xD

Arsenal1994 komentarzy: 749725.10.2010, 17:17

O! Jest już jeden, ale to maq którego pominąłem :D

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 17:17

@maq
Ja kibicuje Arsenalowi 4 lata i od tej pory nawet 1 meczu nie odpuściłem, nawet sparingowego :P

Arsenal1994 komentarzy: 749725.10.2010, 17:16

najlepiej niech teraz jeszcze wpadnie tutaj kubala5, acolt, howareyou, concrete13 i paru innych z tymi avatarami :D to nazwę strony chyba bedzie trzeba przemianować, jak myślicie kano"fraso"nierzy.com - nie takie złe? :P

maq komentarzy: 996 newsów: 15525.10.2010, 17:15

opusicialem*

maq komentarzy: 996 newsów: 15525.10.2010, 17:13

bacary ---> Ja nie jestem gorszy od adminow :D
Mam 1140 dni na stronie ;P Nie za duzo mam komentarzy ,ale staram sie nie spamowac. Co nie zmienia faktu ,ze od 2 lat oposcialem max 3-4 mecze kanonierow ;>

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 17:11

Arsenal1994 -> No niestety nie ;((

Arsenal1994 komentarzy: 749725.10.2010, 17:10

Bożeeeeeee, już mnie oczy bolą od tego herbu Barcelony :P Czy nie dałoby się tę karę skrócić? :D

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 17:07

@patryk
Ty popatrz, a ja na to nie wpadłem , no, ale wiesz między nami różnica, Ja uczciwy Ty jakby to łagodnie określić, nie jesteś podobny do mojego charakteru xd

Arsenal1994 komentarzy: 749725.10.2010, 17:06

aaah..., christian... to były czasy :)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 17:06

@stefcio
Nie no tak się nie robi.

Już prędzej wchodziłbym w stare newsa i cały czas bym dał "Dodaj Komentarz" to bym was dogonił :P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9825.10.2010, 17:05

bacary -> Też kiedyś byłem blisko bana ale koperta załatwiła sprawę :P

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 17:03

@patryk
Niestety, ale nie te 2 konto miałem wcześniej, ale już zostałem na nim zbanowany :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9825.10.2010, 17:03

BTW, szkoda, że mało jest Christiana ostatnio. Największy hejter Wengera na tej stronie (chyba), dobre dramy z nim były. Stefcio15 też go zna :P

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 17:02

@stefcio
No, a co ! xD

Tylko, że niestety jesteśmy słabsi od Administracja którzy są już na stronie od 1000 do 1150 dni O.o

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9825.10.2010, 17:01

afcforever -> Dzięki za interwencję :) W tym poście zawarłem taką dawkę ironii, że aż s fotela zleciałem podczas pisania ^^

stefcio15 -> Sie wie! High5!

bacary -> Niech zgadnę. Masz drugie konto, na które się przelogowywujesz i piszesz komentarze treści "bacary -> Super jesteś! Zgadzam się w 100%" :]

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223725.10.2010, 17:01

IceMan - to rzeczywiscie nie byloby rozsadne zmieniac Dennisa na Barcelone :)

Bacary - przez przypadek dodaj komentarz ... nie kłam , poprostu chcesz nas dogonic ;D

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223725.10.2010, 17:00

Bacary - nie ma co , jestesmy elita i kazdy nas zna haha :)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 16:58

Miałem jeszcze jedno konto na którym miałem około 7-9 miesięcy.

I początek z trzymaniem się PRAWIE 3 lata nie ponad mój błąd :D

Sorry za 2 komentarz dopełniający wcześniejszy, ale przez przypadek dałem "Dodaj Komentarz".

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1125.10.2010, 16:56

@stefcio
No ja też, nie z komentarzami, ale z trzymaniem się ponad 3 lata na stronie.

Tak wiem teraz mam prawie dwa lata na tym koncie na stronie, ale kto wam powiedział, że jest to moje jedyne konto na stronce ?:]

Miałem jeszcze jedno na którym byłem

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16825.10.2010, 16:53

IceMan -> Wydaje mi się, że ty też powinieneś ustawić karny avatar za ten typ 2-2. :P

arsenal22 komentarzy: 64225.10.2010, 16:51

jedynego zawodnika ktorego mi szkoda i ktorego daze szacunkiekm w mancity. to joe hart chlopak co mogl to bronil ...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223725.10.2010, 16:15

Patryk ucieszyles mnie , tez naleze do elity ! Ha !

Arsenal1994 komentarzy: 749725.10.2010, 16:00

Dobra, spoko już znalazłem :)

nik321 komentarzy: 3225.10.2010, 15:58

patryk878- nie czaje tego nie trzeba dodawać komentarzy eby bys fanem a pozatym są jeszcze inne strony więc może tam ktoś się więcej udziela
a co do was wy z Barcelony nara wam chcecie kibicowac tym lalusią to ok ale nie tu

Arsenal1994 komentarzy: 749725.10.2010, 15:55

acot podaj tytuł newsa bo szukam ale nie wiem gdzie to jest :D

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 625.10.2010, 15:52

Widzieliscie co sie dzieje na stronie kanonierzy.com oni nas tak nie nawidza, wiekszac ma jakies glupie avatary o temacie Barcelony"
Zobaczcie ten komentarz na fcbarca.com:D

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 225.10.2010, 15:49

aggbot.com/docs/link.php?id=11234623&r=tw&c=35

moze ktoś w skrócie napisać o czym mówił Wojtek?

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11525.10.2010, 15:46

Nie róbcie sobie większych nadziei na występ Szczęsnego z Newcastle. Również chciałbym zobaczyć go w bramce na mecz ze Srokami, ale nasz menadżer da kolejną szanse Almunii. Jeśli Hiszpan nie wróci na czas dopiero wtedy zobaczymy w grze Wojtka lub Shea

It would all depend on Almunia. He's very close, so maybe a fitness test? if not, Szczęsny and Shea on bench - tak to ujął Wenger

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1425.10.2010, 15:38

Niestety pechowo w trakcie meczu musiałem siedzieć w pracy :P ale mocno trzymałem kciuki. Liczyłem na jakieś 2:1 dla naszych a tu taka miła niespodzianka spotkała. Miło widzieć, że nasi w końcu radzą sobie z zespołami ze szczytu tabeli. Brawo

davis komentarzy: 5825.10.2010, 15:24

W tym sezonie chelsea bedzie ciężko wyprzedzić, jak na razie nie traci w ogóle bramek, a co dopiero punkty... jednak sądze, że gdy bedziemy częściej grać tak jak z city to damy rade.

laskowski19051995 komentarzy: 494525.10.2010, 15:13

Jedno z najlepszych spotkań Arsenalu w tym sezonie, Kanonierzy pokazali na co ich stać :)

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 225.10.2010, 15:13

younggunsblog.co.uk/2010/10/szczesny-will-deliver-prove-wenger-right/

niech ktoś zrobi niusa z tego bo ja nie ogarniam angielskiego

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9825.10.2010, 14:52

A kto tak w ogóle pisał, że jak ktoś ma mało komentarzy/jest od nie dawna zarejestrowany to sezonowiec czy coś?

concrete13 komentarzy: 869825.10.2010, 14:48

davis --> nie wiem jak innym ale Mnie nie chodziło o udzielanie się na tej stronie bo to na pewno nie jest wyznacznikiem siły kibicowania The Gunners ..ale o te nagłe pojawienie się ponad 2000 użytkowników pod koniec spotkania gdy już było pewne zwycięstwo a po meczu opisywanie w superlatywach jaki to Arsenal dobry nie jest a jaki to ja nie jestem wielkim i wiernym fanem .. jakoś wcześniej nie zauważyłem tego na tej stronie .. choć o tym lepiej wie patryk878 bo jest dłużej zarejestrowany a ja dopiero od niedawana choć tą stronę odwiedzam od prawie 3 lat ...

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9825.10.2010, 14:40

To oczywiste, że tacy elitarni użytkownicy jak ja (ponad 5k postów! i 3 lata na stronie!!) należą do Elity. Do grona najlepszych kibiców Arsenalu ever!!

A reszta to sezonowcy i słabiaki, hihihi.

davis komentarzy: 5825.10.2010, 14:31