Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal

Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal 24.10.2010, 18:09, Szymon Ortyl 976 komentarzy

Dzisiejsze spotkanie na City of Manchester Stadium, rozpoczął powracający po kontuzji kapitan Arsenalu - Cesc Fabregas.

Już w 1. minucie, Johan Djourou dał się wyprzedzić Carlosowi Tevezowi, który dośrodkował piłkę do wbiegającego Davida Silvy. Na szczęście, z technicznym strzałem mistrza świata poradził sobie Łukasz Fabiański. Minutę później błąd popełnił arbiter, który odgwizdał pozycję spaloną Arszawina mimo iż Rosjanin stał w jeden linii z Richardsem.

W 4. minucie, Boyata będąc ostatnim obrońcą faulował Marouane Chamakha, za co ukarany został czerwoną kartką.

3 minuty później żółtą kartkę za taktyczny faul na Carlosie Tevezie obejrzał Denilson. Po kolejnych 3 minutach Gareth Barry sfaulował Cesca Fabregasa, za co podobnie jak Denilson ukarany został żółtą kartką.

W 16. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Johann Djourou po strzale głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4. minuty później, po pięknej wymianie podań pomiędzy Nasrim a Arszawinem, Francuz strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce Harta.

W 26. minucie, żółtą kartką za taktyczny faul na De Jongu, ukarany został Fabregas. 2 minuty później bliski zdobycia bramki był Richards, jednak Anglik nie zdołał wykorzystać błędu Djourou.

W 32. minucie, żółtą kartkę, za faul na Silvie, ukarany został Song, 3 minuty później to samo przytrafiło się Djourou, którego ofiarą został Tevez.

W 39. minucie Kompany sfaulował Fabregasa we własnym polu karnym. Niestety kapitan Kanonierów nie zdołał umieścić piłki w siatce wspaniale interweniującego Harta.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy kontrolowali grę i starali się utrzymać piłkę daleko od bramki rywali. Kilka minut później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się od wspaniałej okazji Cesca Fabregasa, jednak Hiszpan zdołał trafić jedynie w ręce Harta. 3 minuty później, na boisku w miejsce Carlosa Teveza wszedł Emmanuel Adebayor.

W 55. minucie, wspaniałą szansę na podwyższenie rezultatu mieli Arszawin i Nasri, jednak obydwaj podawali zamiast strzelać, w efekcie uzyskując jedynie źle wykonany rzut wolny. Minutę później świetną interwencją po strzale Silvy popisał się Fabiański.

W 65. minucie po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym i pechowej interwencji Barry'ego, piłkę do siatki The Citizens wpakował Alex Song.

W 69. minucie boisko opuścił Andriej Arszawin, którego zastąpił Tomas Rosicky. Chwilę później Kompany ukarany został żółtą kartką za atak na Alexa Singa, a Gareth Barry został zastąpiony przez Balotelliego.

W 73. minucie, fenomenalną interwencją po strzale Adebayora popisał się Łukasz Fabiański. Wszystko działo się tuż przed gwizdkiem sędziego, który zauważył, iż Togijczyk znajdował się na pozycji spalonej.

W 78. minucie Kanonierzy zmarnowali kolejną wyśmienitą sytuację, Nasri podał piłkę do Denilsona, który mając okazję do strzału podał futbolówkę do mającego jeszcze więcej miejsca Rosicky'ego który... odegrał do Denislona, jednak całą akcję w ostatniej chwili przeciął Micah Richards.

W 83. minucie, Arsene Wenger przeprowadził podwójną zmianę. Na boisku w miejsce Chamakha i Fabregasa pojawili się Walcott oraz Bendtner.

5 minut później po wspaniałym podaniu Nasriego, Nickals Bendtner nie zmarnował sytuacji sam na sam z Hartem i zdobył 3 bramkę dla Kanonierów.

W 90. minucie piękną robinsonadą po strzale Boatenga popisał się Łukasz Fabiański. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Bramki:

Obszerny skrót spotkania:

Manchester CityPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
mdr_AFC komentarzy: 305024.10.2010, 22:35

a0r0s0e0n0a0l - ok bd musiał poszukać :) dzieki

maq komentarzy: 996 newsów: 15524.10.2010, 22:35

Tak z innej beczki wiecejnizklub spadl w tym momencie na 3-miejce. Kosztem Villarrealu :D
Tak trzymac! :>

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1724.10.2010, 22:33

Vpr - ok :)

A flag Arsenalu to mam 3 :D

michalnisko komentarzy: 1924.10.2010, 22:33

macie może gdzies linka do obszernych skrotow z tego spotkania? Akurat zawieszalo mi relacje w momentach, kiedy Fabian sie pokazywal a nie chcialbym tego przegapic;)

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1724.10.2010, 22:32

mdr_AFC - a sorry nie przeczytałem nie nie pamiętam mam gdzieś jej adres ale teraz go nie znajdę bo bym musiał dłużej poszukać

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56724.10.2010, 22:31

a0r0s0e0n0a0l > niby już po 22, ale może nie propagujmy nieodpowiednich treści, jeszcze nas hiszpańska inkwizycja dopadnie :P Trzymajmy się tej coli.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 724.10.2010, 22:31

Rvparsen ma chyba dzisiaj jakiś dzień epickiej ironii, tak trzymaj!

"czysty" :D

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 22:30

Flagę mam nawet taką samą jak ty ;)

mdr_AFC komentarzy: 305024.10.2010, 22:30

a0r0s0e0n0a0l - spytam jeszcze raz bo chyba nie przeczytałeś :) pamiętasz nazwę tej firmy która ci to zrobiła?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1524.10.2010, 22:29

jednak to zmienia kolej rzeczy ... to jest szacunek na jaki se barca zasłużyła :D

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 22:29

Co wy wszyscy macie do Barcelony, Messi jest taki świetny, czysty, itp.

Gunner48 komentarzy: 792924.10.2010, 22:29

śmiesznie wyglądacie z tymi avkami ;D
Takie urozmaicenie ;P

mdr_AFC komentarzy: 305024.10.2010, 22:29

Zerkam sobie jednym okiem na meczy interu i nagle słyszę komentarz "Gdzie kucharek sześć tam nie ma komu przyłożyć nogi do piłki" :DD

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9824.10.2010, 22:29

ToMo -> Nie mam pojęcia kto to jest. Jakiś randomowy gość.

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1124.10.2010, 22:28

@howareyou
Chcę być orginalny xD, ale niech Ci będzie ;p

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1724.10.2010, 22:28

bacary - z moim nazwiskiem a numer to 17 :)

Paulina200 (zawieszony) komentarzy: 63924.10.2010, 22:28

W sumie do tej strony Adam Gontier tez mi nie pasuję, ale co tam. :P

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 22:28

Noo ja mam w pokoju kilka obrazów z piłkarzami i flagę na całą ściąnę. Ale to jest istna świątyynia! Zazdroszczę:)

@bacary
Nie wywiązałeś się z zakładu, straciłeś mój szacunek w tym momencie. Masz kochać Barcelonę, a nie wyzywać ich od gejów. :|

@a0r0s0e0n0a0l
A tak spytam z jakim nazwiskiem i numerkiem ?

howareyou---> Haha Bomba
tak nie na temat ... wie ktoś co się dzieje z Freddim Ljungbergiem ? Bo nie mogę go znaleść ... zakończył kariere?

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1724.10.2010, 22:24

koszulkę mi koledzy dali na urodziny :) chyba najlepszy prezent :)

DanteZZ komentarzy: 116924.10.2010, 22:23

Chłopie, to jest dopiero pokój. :PP Ja mam podobny herb na ścianie, tylko trochę mniejszy ale w porównaniu do Twojego pokoju... mój wymięka. :d

darq komentarzy: 143224.10.2010, 22:21

350 zł , to nie tak dużo , myślalem ze więcej.;d

Paulina200 (zawieszony) komentarzy: 63924.10.2010, 22:20

A gdzie zniknął Shizuo? :P

mdr_AFC komentarzy: 305024.10.2010, 22:20

a0r0s0e0n0a0l - no to trochę bd zbierać :D pamiętasz może nazwę tej firmy która Ci to zrobiła?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1524.10.2010, 22:18

Na wstępie ... Patryk878 ... ale ten avek co mam jest zarobisty ... sorry ze ukradłem ... no ale nie mogłem xD

Ciekawi mię to co mówili sobie gracze city po porażce;D

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1724.10.2010, 22:18

mdr_AFC - herb 350 zł zamierzam jeszcze zrobić ten wcześniejszy herb Arsenalu

mdr_AFC komentarzy: 305024.10.2010, 22:17

a0r0s0e0n0a0l - no napisz ile żebym się chociaż orientował ile bd musiał zbierać :D

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1724.10.2010, 22:17

bacary - powiem ze trochę więcej tych ''zielonych'' :) a co do Arsenal TV nie mam ale mam cyfrę i N i jeszcze będę z laptopa oglądał :)

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 22:15

Pamiętajcie że Fabiański to jeszcze nie klasa Cecha czy Casilasa więc jak mu sie przydarzy zly mecz to nie jezdzijcie odrazu po nim jak po Barcelonie

mdr_AFC komentarzy: 305024.10.2010, 22:15

a0r0s0e0n0a0l - a jeśli mogę spytać, to ile mniej więcej za to zapłaciłeś, mówię np. o takim herbie. :)

darq komentarzy: 143224.10.2010, 22:14

a0r0s0e0n0a0l - a ile takie zamówienia kosztują .?

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1724.10.2010, 22:14

mdr_AFC - taka firma mi to zrobiła na zamówienie która zajmuje się właśnie podobnymi rzeczami (ale bardziej to robi dla dużych firm np. napisy a zewnątrz firmy czy jakieś loga )

darq komentarzy: 143224.10.2010, 22:12

ToMo_18 - No to gratulacje za pomysł .:PP
Przy następnej okazji wstawie to na avek . :D

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1124.10.2010, 22:12

Trochę zielonych musiałeś w to włożyć, ale jak dla mnie się opłacało pięknie wygląda ten pokój, masz Arsenal TV ??

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 224.10.2010, 22:12

może sebasz ma rację?

Dominika93 komentarzy: 293724.10.2010, 22:11

ToMo_18 --> dobre ; D Ty chyba lubisz tego Misia ;)

a0r0s0e0n0a0l-->> świetny pokój ..!! :)

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56724.10.2010, 22:11

a0r0s0e0n0a0l > jesteś wielki :D Gdybym miał taką świątynię, przestałbym wychodzić na zewnątrz... chyba, że by się cola skończyła :P

fabregas444 komentarzy: 169624.10.2010, 22:10