Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal

Świetny mecz Nasriego! Manchester City 0-3 Arsenal 24.10.2010, 18:09, Szymon Ortyl 976 komentarzy

Dzisiejsze spotkanie na City of Manchester Stadium, rozpoczął powracający po kontuzji kapitan Arsenalu - Cesc Fabregas.

Już w 1. minucie, Johan Djourou dał się wyprzedzić Carlosowi Tevezowi, który dośrodkował piłkę do wbiegającego Davida Silvy. Na szczęście, z technicznym strzałem mistrza świata poradził sobie Łukasz Fabiański. Minutę później błąd popełnił arbiter, który odgwizdał pozycję spaloną Arszawina mimo iż Rosjanin stał w jeden linii z Richardsem.

W 4. minucie, Boyata będąc ostatnim obrońcą faulował Marouane Chamakha, za co ukarany został czerwoną kartką.

3 minuty później żółtą kartkę za taktyczny faul na Carlosie Tevezie obejrzał Denilson. Po kolejnych 3 minutach Gareth Barry sfaulował Cesca Fabregasa, za co podobnie jak Denilson ukarany został żółtą kartką.

W 16. minucie po dośrodkowaniu Sagny, Johann Djourou po strzale głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4. minuty później, po pięknej wymianie podań pomiędzy Nasrim a Arszawinem, Francuz strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce Harta.

W 26. minucie, żółtą kartką za taktyczny faul na De Jongu, ukarany został Fabregas. 2 minuty później bliski zdobycia bramki był Richards, jednak Anglik nie zdołał wykorzystać błędu Djourou.

W 32. minucie, żółtą kartkę, za faul na Silvie, ukarany został Song, 3 minuty później to samo przytrafiło się Djourou, którego ofiarą został Tevez.

W 39. minucie Kompany sfaulował Fabregasa we własnym polu karnym. Niestety kapitan Kanonierów nie zdołał umieścić piłki w siatce wspaniale interweniującego Harta.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy kontrolowali grę i starali się utrzymać piłkę daleko od bramki rywali. Kilka minut później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się od wspaniałej okazji Cesca Fabregasa, jednak Hiszpan zdołał trafić jedynie w ręce Harta. 3 minuty później, na boisku w miejsce Carlosa Teveza wszedł Emmanuel Adebayor.

W 55. minucie, wspaniałą szansę na podwyższenie rezultatu mieli Arszawin i Nasri, jednak obydwaj podawali zamiast strzelać, w efekcie uzyskując jedynie źle wykonany rzut wolny. Minutę później świetną interwencją po strzale Silvy popisał się Fabiański.

W 65. minucie po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym i pechowej interwencji Barry'ego, piłkę do siatki The Citizens wpakował Alex Song.

W 69. minucie boisko opuścił Andriej Arszawin, którego zastąpił Tomas Rosicky. Chwilę później Kompany ukarany został żółtą kartką za atak na Alexa Singa, a Gareth Barry został zastąpiony przez Balotelliego.

W 73. minucie, fenomenalną interwencją po strzale Adebayora popisał się Łukasz Fabiański. Wszystko działo się tuż przed gwizdkiem sędziego, który zauważył, iż Togijczyk znajdował się na pozycji spalonej.

W 78. minucie Kanonierzy zmarnowali kolejną wyśmienitą sytuację, Nasri podał piłkę do Denilsona, który mając okazję do strzału podał futbolówkę do mającego jeszcze więcej miejsca Rosicky'ego który... odegrał do Denislona, jednak całą akcję w ostatniej chwili przeciął Micah Richards.

W 83. minucie, Arsene Wenger przeprowadził podwójną zmianę. Na boisku w miejsce Chamakha i Fabregasa pojawili się Walcott oraz Bendtner.

5 minut później po wspaniałym podaniu Nasriego, Nickals Bendtner nie zmarnował sytuacji sam na sam z Hartem i zdobył 3 bramkę dla Kanonierów.

W 90. minucie piękną robinsonadą po strzale Boatenga popisał się Łukasz Fabiański. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Bramki:

Obszerny skrót spotkania:

Manchester CityPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
blazejek1989 komentarzy: 44724.10.2010, 23:35

owszem zgadzam się z wami :) w końcu nie wiek a umięjętności się liczą :)

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 23:30

@evel dokładnie, jedziemy teraz tylko na głupiej opinii

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 724.10.2010, 23:29

@blazejek1989
A wiesz dlaczego? Bo "dzieci" Wengera to mit. Czasem nasza jedenastka jest bardzo młoda, ale tylko dlatego, że podstawowi gracze, z nieszczęsnym Van Persim, często Arshavinem, Rosickym czy innymi starszymi piłkarzami - są po prostu w szpitalu albo oglądają mecz z trybun.

@Vpr
Ty chyba na livesports ten mecz oglądałeś! Oni (Barca) jeszcze zostali skazani przez UEFA - meczu nie prowadził Ovrebo, tylko jakiś normalny sędzia, a wcześniej doszło do swoistej egzekucji na biednym Puyolu - Fabregas sam sobie złamał kość, a Tarzan dostał czerwoną kartkę za to, że nawet go nie dotknął!

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 23:29

@colinny

Chyba bardziej Cie cieszy to, że nie przegraliśmy z City, bo w takim wypadku mielibyście tylko 2 pkt. przewagi nad nimi, a tak macie 5 pkt. nad nami, Mułami i właśnie The Citizens. :P

evelred komentarzy: 369124.10.2010, 23:28

nie bardziej doświadczoną, a starszą, poza tym młodzi kanonierzy to jest mit jeśli chodzi o pierwszy skład, policzcie sobie średnią wieku I zespołu

blazejek1989 komentarzy: 44724.10.2010, 23:26

drodzy fani:) pokusiłem się o małe obliczenia, obliczyłem średnią wieku naszej pierwszej jedenastki i jedenastki city. I wyszło że mieliśmy bardziej doświadczoną jedenastkę;p 25.09 -24.27

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 23:23

@kepasnik ja podpisuje się pod tym, co napisał w tej sprawie szwarcekruper, a wcześniej naprawdę nic nie miałem do barcelony. Podobało mi się, jak grał ronaldinho, o.

Ale jak ktoś nie szanuje mojej drużyny, to ja nie szanuje jego, proste.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56724.10.2010, 23:21

kepasnik > jeśli coś mnie wkurza odnośnie tamtego dwumeczu, to standardowa dyskusja z każdym napotkanym kibicem Barcelony:
"Bo wiesz, mieliście łatwiej, nie mieliśmy Vermaelena, Gallasa, Djourou, Cesca, RvP, Ramseya, Arszawina i Songa"
Odpowiedź? "A my graliśmy bez Iniesty!"

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 23:19

Z tym klepaniem to mnie wkurzyła akcja bodaj Arshavina z Chamakhiem, gdy jeden z drugim mieli z 3 razy czystą pozycję do strzału. Maurone poza tym raz strzelił prawą nogą, ale wysoko nad poprzeczką. Benio w formie gra znacznie lepiej nogami i trochę gorzej głową, ale Chamakh chyba więcej pracuje dla zespołu. Ogółem to Ci dwaj zawodnicy powinni walczyć o miejsce na szpicy, bo są stosunkowo równi jeśli chodzi o "level". Z kolei Robin, jeśli w końcu się poskłada powinien imo grać na prawej stronie.. on by się u nas marnował na pozycji najbardziej wysuniętego gracza. Ze skrzydła byłoby z niego więcej pożytku, a jako zmiennika miałby Theo i ew. Samira. No właśnie - Nasri.. z nim to jest ciekawa sprawa. skrzydłowy z niego żaden, ale paradoksalnie, jak ustawiony jest na skrzydle, to wygląda to chwilami, jak byśmy mieli czterech graczy w środku, co tworzy kolosalną wręcz przewagę w centralnej części boiska. Na skrzydle często lata Clichy, ale to z kolei powoduje częste kontry właśnie prawą flanką. Ogółem jak na nas, to sytuacja kadrowa jest niezła, a to daje spore pole manewru. Dzisiejszy skład był całkiem mocny, tak jak nasza kadra na ten mecz, o czym świadczy gol rezerwowego Bendtnera. Moim marzeniem jest, żeby do końca listopada nikt się nie połamał. wtedy nasz alternatywny skład będzie mógł wygrać Carling Cup, no bo zobaczmy.. Zakładając, że nasz optymalny skład grający w lidze, z najsilniejszymi rywalami itp wygląda tak:

Fabiański (!)- Clichy , Verma, Kos, Sagna - Song, Cesc, Nasri - Arshavin, Chamakh, RvP

to nasze alternatywne zestawienie i tak wygląda bardzo, ale to baardzo solidnie! :

Szczęsny - Gibbs, Squilla, Djourou, Eboue - Denilson, Diaby, Wilshere - Rosa, Bendtner, Theo.

A w obwodzie gracze pokroju Ramseya, JET-a, Veli, i całej naszej zdolnej młodzieży.

Wygląda to bardzo obiecująco i powiedz mi ktoś, że to nie kontuzje są powodem naszych chwilami gorszych wyników..

kepasnik komentarzy: 1324.10.2010, 23:16

maciekbe- Wiem, że ta cała sytuacja odbiła piętno na waszych stosunkach do Barcelony, ale pamiętam, że pare lat temu też nie przepadaliście za Barcą, w sumie nie wiem dlaczego. A ci co wyzywają Wengera od pedofili itp to zwykli kretyni, których kibicami nazwać nie można

colinny komentarzy: 124.10.2010, 23:14

No musze przyznac ze gra calkiem calkiem. Ciekawe jak mecz by wygladal gdyby City gralo w 11. No ale to nie wazne, bo nawet w PN trzeba miec szczescie. Ciesze sie ze wasza druzyna pokonala City bo moja ma 5pkt przewagi :) Ale nie pisze tu by sie pochwalic lecz by wam pogratulowac :) No i oby tak dalej Arsenal :) Pozdrawiam. Fan Chelsea FC.

Arsenal1994 komentarzy: 749724.10.2010, 23:14

Kepasnik --> uwierz mi, nikt, kompletnie nikt nie pała nienawiścią tak bardzo do tej Barcelony przez to że od was dostaliśmy na CN bo przynajmniej ja, jak miałbym się rozczulać nad jakimś meczem sprzed roku to musiałbym być nieźle porypany.
To wszystko się zaczeło od sagi Cesca - i niczego więcej. Te ciągle gadki waszych piłkarzy że serce Cesca nalezy tylko do Barcelony, ta akcja z koszulką, mówienie, że z Arsenalem Cesc nic nie osiągnie - jeśli wy nadal nie potraficie pojąć dlaczego my tak bardzo was nienawidzimy to ta dyskusja nie ma najmniejsze sensu.

szwarcekruper komentarzy: 89324.10.2010, 23:09

Ostatnimi laty przegrywaliśmy nie tylko z Barceloną, a to właśnie ich darzymy szczególną sympatią, więc nie powiedziałbym że chodzi o rezultaty meczów. Jeżeli jakiś gościu mówi przed rozpoczęciem sezonu, że w styczniu Arsenal nie będzie już się liczył w walce o trofea bo to nie jest konkurencyjna drużyna to dla mnie jest po po prostu chamem i prostakiem i nie zasługuje na szacunek. Incydenty z ubieraniem Cesca w koszulkę wiecejniżklubu czy chociażby z zraszaczami, jak i wypowiedzi innych ludzi związanych z Barceloną osobiście odbieram jak brak szacunku dla jakiegokolwiek rywala. Moim zdaniem niektórzy po prostu są strasznie próżni i uważają siebie za lepszych od innych, a czasem odnoszę wrażenie że uważają się za jakieś bóstwa a swój klub za spełnienie marzeń każdego człowieka, bez wyjątku. Taka postawa nie jest godna wielkiego klubu.

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 23:08

kepasnik, nie kepasz-przepraszam.
btw myślicie, że czeli się kiedyś zmęczy ? za mało bramek dziady puszczają. Nie wiem, czy to wynika z dotychczasowego terminarza czy ki pieron :D

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 23:04

@kepasz ja nie napinam się na dwumecz, barcelona była lepsza i tyle. Nie podoba mi się tylko sposób traktowania arsenalu przez ludzi związanych w jakiś sposób z barceloną. Jeszcze rok czy dwa temu tak nie było. A teraz arsenal to średniak a Wenger(trener dekady) wyzywany jest od pedofili. Coś tu nie tak.

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 23:04

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 23:03

Takie zdjecie widnieje na polskiej stroni Man City. Hehe caly Nasri i jego cieszynka taka sama jak z kurczakami hehe

kepasnik komentarzy: 1324.10.2010, 23:01

To co się działo w lecie, ta cała saga z udziałem Cesca spowodowała w dużej mierze to jak postrzegacie Fc Barcelone, mnie sie też nie podbał sposób w jaki Laporta i niektórzy piłkarze namawiali Cesca do dołączenia do Barcy, było to niestosowne choć i tak wiemy, że Cesc sam dużo namieszał, bo nic nie mówił na temat swojego domniemanego transferu do macierzystego klubu, siedział jak mysz pod miotłą do sierpnia a opera mydlana trwała w najlepsze. A z tą waszą nienawiścia nie jest tak do końca, że rozpoczęła sie ona od tego lata, od tej całej opery mydlanej, bo wiem, że chodzi tu o coś innego. Przyznajcie sie, w dużym stopniu porażki waszej drużyny z katalończykami spowodowały takie a nie inne nastawienie do Barcelony. Nie jest tak?;) A Real to się chyba sam rozjedzie, z przeciętniakami typu Racing to sobie może wygrywać nawet i po 20:0. Pozdrawiam wszystkich kibiców The Gunners; )

kanonier_89 komentarzy: 93924.10.2010, 23:01

przyda się rywalizacja na pozycji środkowego napastnika. Ale nie zapominajcie kto dla nasz wywalczył od początku sezonu sporo karnych oraz na kim były faule w okolicach pola karnego przeciwników:)

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 23:00

@how dobrze prawisz, często jest tak, że oddanie uderzenia na bramkę nie ma sensu. Rosa i gen. Denilson nie mieli po co strzelać. Co nie zmienia faktu, że w innych sytuacjach nasi klepali jeden do drugiego, jakby nie widzieli sensu w strzelaniu. Bo i tak Hart wyjmie :P Potrzebny Robin, on naciera tyłembokiemiprzodem.

Arsenal1994 komentarzy: 749724.10.2010, 22:58

howareyou -- być może to przez Chamakha tak więc liczę że kiedy Bendtner wróci do pełni formy to on będzie grał częściej od pierwszych minut.

kanonier_89 komentarzy: 93924.10.2010, 22:57

Gigi---> z tym karnym to byłem przekonany, że fabs to strzeli i chciałem pluć się w brode, że nie postawiłem na pewniaka jakim dla mnie w dzisiejszym meczu był niewątpliwie cesc lub chamakh. Dla żartów postawiłem na Bendtnera a nawet nie liczyłem na to, że wejdzie w dzisiejszym meczu. Prędzej był stawiał, że w curling cup zagra od początku

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3024.10.2010, 22:56

Fabian prowadzi różnicą 16% w MotM :D Dobry jest :D

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 724.10.2010, 22:54

@Arsenal1994
Jedno ale - akcja Rosickiego z Denim to nie było typowe "klepanie". Akurat w tej akcji nie było po prostu jak uderzyć. Denilson miał przed sobą obrońcę i miał jakąś setną sekundy na ruch nogą, a tego to żaden nasz zawodnik nie potrafi. Tak więc, Brazylijczyk odegrał do Rosy, do którego obrońca też od razu podbiegł i idealnie go zasłonił, strzał z tej pozycji nie miałby po prostu sensu.

To "klepanie", o które wszyscy tak ostatnio płaczą przejawiało się we wszystkich chyba akcjach Chamakha - czy ten gość potrafi uderzyć mocno i celnie na bramkę z dalszej odległości, niż 10 metrów? (dobra, nie licząc główki... :P) Czasem też Arshavin za dużo kombinował, uderzał za to z bezsensownych pozycji.

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 22:53

Ibra dobrze zrobil odchodzac z "więcej", na prezentacji przymusili go nawet aby pocalowal herb jak nie chcial to jego sprawa ale na odczepne zrobil ten gest, to ma byc klub!

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4824.10.2010, 22:52

@howareyou

Kpisz? -.- "Chamakh strzelaj no kurna". A co ja mam powiedzieć ?

39 minuta meczu, rzut karny.. "noo, pierwsza połowa się nie skończyła, a ja już na pewno nie będę miał Barcy w avatarze".

40 minuta meczu "...."

@kepasnik

Ja też na to gorąco liczę. Ja bym powiedział, że to bardziej wy się podniecacie, tylko czym? Remisem w wygranym meczu na The Emirates, czy rewanżem, kiedy to Messi ograł nasze rezerwy?

darq komentarzy: 143224.10.2010, 22:51

Dobra Panowie , ja idę . ;p Więc podobnie jak ToMo, życze obfitej i dobrej nocy po takim zwycięstwie. ! Trzymajcie się . :PP Go Go Gunners.!:D

Arsenal1994 komentarzy: 749724.10.2010, 22:50

W końcu, w końcu wygraliśmy mecz który daje nam nie tylko 3 pkt, ale także niesamowitego powera! :P bo charakter głównie buduje się przez zwycięstwa z takimi właśnie drużynami.
Jeśli chodzi o pierwszą połowę - tutaj się nie wypowiem bo niestety nie miałem przyjemności jej oglądania, ale biegłem co sił w nogach :P żeby zdążyć na drugą część meczu i po jej zobaczeniu mogę powiedzieć tyle:
Gra była naprawdę dobra, ale... (no cóż, zawsze musi być jakieś ale), ale wciąż za dużo bezsensownie klepiemy a dobitnym tego ukazaniem była akcja Rosicky'ego z Denilsonem.
Obyło się jednak bez większych konsekwencji gdyż jak wiadomo często jesteśmy za takie coś srogo karceni.
Do pozytywów - na pewno Fabiański, niesamowite zawody, kilka genialnych interwencji jak ta np. po strzale Silvy, ale co najważniejsze, nie puścił żadnego gola a przy tej dość dzisiaj (dzisiaj? a kiedy ona jest dobra? :P :| ) słabej obronie to najlepszy argument dla Wenger jaki mógł Łukasz postawić przed dylematem - kto powinien bronić...
Okropnie :P też cieszy mnie bramka Bendtnera, Chamakh jak już mówiłem, bije Nicka w wielu aspektach, ale czy Marokańczyk ma taki start do piłki, taki ciąg na bramkę? Nie...
I zapomniałbym o Samirze, świetne zawody, ale mówienie że gość jest lepszy niż Cesc jest ostro na wyrost, miedzy nimi polega taka różnica, że Francuz żeby rozegrać takie zawody musi się masakrycznie dużo nabiegać a Cesc to co on robi na "stojąco" czyli jednym podaniem rozklepuje całą obronę więc nie musi palić trampów przez całe boisko by pokazać coś, by ktoś to docenił :P ale i tak szacun dla Nasriego :)

Wygrana jak już powiedziałem, niesamowicie cieszy, ale z tym hurraoptymizmem to trochę ostrożnie. City grało przecież od 5 min w "10" a więc praktycznie cały mecz musieli biegać i łatać dziurę jaką zostawił Boyata.
Ten mecz już pozostawiamy za sobą, teraz czas na Newcastle. Oby młodziki a takich na pewno paru zagra dobrze się spisali bo CC w tym sezonie jest bardzo blisko... i nie można tego zaprzepaścić :)
Go Go The Gunners!!! :P

darq komentarzy: 143224.10.2010, 22:50

Dobra , widze ,ze powoli będą kibice barcy wchodzić tu . Nie ma co się spinać , a wy kibice barcelonki , nie wchodźcie tu , jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia .

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 724.10.2010, 22:48

@kepasnik
Oj tam, nic dziwnego, że nie lubimy Barcelony. Raczej nikt jej nie lubi, oprócz jej kibiców rzecz jasna, ale to tylko zasługa ich wizerunku, który notabene sami sobie kreują - Real np. jakoś nigdy tego nie robił.

A avatary mamy bo zakładaliśmy się o to przed meczem. Fajna zabawa, trochę nam urozmaiciła emocje przy oglądaniu spotkania. (Chamakh, strzelaj to, kurna! :D)

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56724.10.2010, 22:47

kepasnik > nie, nie możemy się pogodzić z tym, że traktują nasz klub jak kupę łajna niegodną jakiegokolwiek szacunku. Naciąganie koszulki na naszego kapitana nie było śmiesznym dowcipem, podobnie jak gadki "Cesc się nam należy" i "Wrócimy po niego w styczniu, jak już odpadniecie z walki o tytuł". Zresztą śmiesznie mała oferta za CF4 sama w sobie była kpiną.

maciekbe komentarzy: 1245824.10.2010, 22:47

kepastnik nie lubimy barcelony, bo ich piłkarze gadają bzdury, zarząd gada bzdury i kibice gadają bzdury.

rvparsen komentarzy: 204124.10.2010, 22:47

kepasnik

Real was w listopadzie rozwali, jestem tego pewien.

maslok komentarzy: 34524.10.2010, 22:46

kepasnik - Tu nie chodzi o te mecze które wymieniłeś, tu chodzi o coś więcej, chodzi o DNA.

maq komentarzy: 996 newsów: 15524.10.2010, 22:45

hahahaha dobre xD

kepasnik ---> ok a teraz wyjdz i nie wracaj :>

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 22:44

pisiora w buzi ! Hahahaha xD knonier_89 spadłem:D

kepasnik komentarzy: 1324.10.2010, 22:43

Ale wy jesteście śmieszni z tą swoją nienawiścią do FCB; ) Dalej nie możecie się pogodzić z tym, że w 2006 roku przegraliście finał Lm i w zeszłorocznym półfinale ligi mistrzów zostaliście rozjechani przez Barcelone, a raczej przez jednego zawodnika?; ) Gratuluje wygranej z Manche$terem City. Mam nadzieje, że nasze drużyny wpadną na siebie w tegorocznej edycji Cl.

maq komentarzy: 996 newsów: 15524.10.2010, 22:43

howareyou ---> Wedlug mnie najlepsza interwencja Fabiana byla ta ,gdy po strzele silvy dotknal palcami pilke i tym samym nie wpadla do naszej bramki ( nie mam pewnosci czy leciala w bramke ale na slupek napewno ) :>

kanonier_89 komentarzy: 93924.10.2010, 22:42

z tymi avatarami chyba za dużo się porobiło:p miały być tylko karne dla ok 20 ludzi a tu obserwuje jakieś nowe z messim który ma pisiora w buzi xD

Gunner_995 komentarzy: 655024.10.2010, 22:42

Nara ToMo! I wzajemnie ! Po takim zwycięstwie to się spać nie chce :)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1524.10.2010, 22:39

dobra lece panowie życzę obfitej nocy po takim zwycięstwie !

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1524.10.2010, 22:38

howareyou---> Wiesz jak to u nas jest ... wystarczy że bramkarz złapie piłkę po dośrodkowaniu ... i jest już dobra interwencja.

Jurekhna komentarzy: 10924.10.2010, 22:36

I oto wraca Stary Dobry ARSENAL!!! Piękna akcja przy bramce na 1:0 !Martwi mnie jedynie dyspozycja Cesca który dziś niestety nie był w najlepszej formie... ale w sumie każdy ma kiedyś gorszy dzień... Myślę że z taką grą stać nas na conajmniej 2 puchary w tym roku :) Pozdrawiam

maslok komentarzy: 34524.10.2010, 22:36

Vpr - Wg Monty Pythona nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji ;D

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 724.10.2010, 22:36

Najlepszą interwencją Fabiana w tym meczu i tak była obrona główki Adebayora po spalonym. Jego oceny są trochę przez niektórych zawyżane, trochę irytująca jest ta subiektywizacja. No dobrze, ja rozumiem, Łukasz ma za sobą fatalny sezon... yy, sezony, ale od bramkarza oczekuje się tego, by bronił strzały. Dziś nie pokazał żadnej nadzwyczajnej interwencji, co nie zmienia oczywiście faktu, żę zagrał poprawnie. Moja ocena dla niego to takie 7.5-8, podczas gdy Nasri miałby 9, Song 8, a Cesc 7.5 (3 naszych najlepszych graczy dzisiaj IMO).

darq komentarzy: 143224.10.2010, 22:36

a0r0s0e0n0a0l - Jakie masz jeszce gadżety Arsenalu .? :)