Co za końcówka na Villa Park! Arsenal wyrywa 3 punkty i wygrywa 4-2!

Co za końcówka na Villa Park! Arsenal wyrywa 3 punkty i wygrywa 4-2! 18.02.2023, 14:26, Dawid Wieczorek 2504 komentarzy

Piłkarze Mikela Artety pokazali dziś ogromną siłę mentalną i dosłownie wyrwali trzy punkty z Villa Park. Kanonierzy rozegrali świetną drugą połowę i zdołali strzelić gospodarzom łącznie cztery gole mimo że aż dwukrotnie przegrywali. Wielu kibiców zapewne zaczęła już powątpiewać w zwycięstwo w dzisiejszym meczu, lecz w stan euforii wprowadził ich Jorginho, którego świetny strzał najpierw odbił się od poprzeczki, a następnie od... głowy Emiliano Martineza i piłka ostatecznie znalazła się w siatce. To był naprawdę dobry mecz na przerwanie złej passy Kanonierów i pokazanie, że Arsenal nie złożył jeszcze broni.

Oto składy, w jakich wybiegły na murawę oba zespoły:

Arsenal: Ramsdale - White, Saliba, Gabriel, Zinczenko - Jorginho, Xhaka, Odegaard - Saka, Nketiah, Trossard.

Ławka rezerwowych: Turner, Tierney, Tomiyasu, Holding, Kiwior, Smith Rowe, Vieira, Nelson, Martinelli.

Aston Villa: Martinez - Cash, Konsa, Mings, Moreno - McGinn, Kamara, Luiz, Buendia - Coutinho, Watkins.

Ławka rezerwowych: Sinisalo, Traore, Chambers, Young, Duran, Digne, Bailey, Dendoncker, Ramsey.

Arsenal fatalnie rozpoczął ten mecz. Już w 5. minucie szybki kontratak gospodarzy wykorzystał Ollie Watkins, który bez problemu ograł Williama Salibę i mocnym strzałem nie dał szans na obronę Ramsdale'owi.

Kanonierzy po stracie bramki wzięli się do roboty. Już 11 minut później genialnym strzałem popisał się niezawodny w tym sezonie Bukayo Saka.

Gdy wydawało się, że Arsenal zacznie już teraz grać swoje, podopieczni Artety otrzymali drugi cios. Po fantastycznej akcji piłkarzy The Villans, gola na 2-1 strzelił Philippe Coutinho, który kompletnie zmylił Aarona Ramsdale'a.

Kanonierom nie udało się doprowadzić do remisu w pierwszej części gry. Mikel Arteta najwidoczniej odbył dość trudną rozmowę ze swoimi piłkarzami, ponieważ ci wyglądali bardzo dobrze po przerwie.

To nie przekładało się jednak na bramki. Mnóstwo dobrej roboty wnosił Bukayo Saka, który od dłuższego czasu jest najlepszym zawodnikiem Kanonierów.

Ale najlepszą okazję do wyprowadzenia Arsenalu na prowadzenie miał Martin Odegaard. Norweg otrzymał świetną piłkę od Eddiego Nketiaha, który wykorzystał fatalny błąd piłkarza gospodarzy. Kapitan Arsenalu mając przed sobą praktycznie całą bramkę, nawet w nią nie trafił. To był tragiczny strzał pomocnika The Gunners.

To był chyba moment, że większość kibiców Arsenalu pomyślała, że tego meczu nie uda się jednak wygrać. W stan euforii w 93. minucie wprowadził jednak wszystkich Jorginho, który oddał świetny strzał zza pola karnego. Piłka trafiła jednak w poprzeczkę i tak niefortunnie się od niej odbiła, że trafiła wprost w głowę Emiliano Martineza i wylądowała w siatce.

Najwidoczniej Argentyńczykowi było mało i chcąc zdobyć drugiego gola głową w tym spotkaniu, w ostatniej akcji tego meczu udał się w pole karne Aarona Ramsdale'a. Kanonierom udało się wybronić ten stały fragment gry i błyskawicznie przejść do kontry, w której udział brali Fabio Vieira oraz Gabriel Martinelli. Portugalczyk posłał genialną piłkę do swojego kolegi z drużyny, a temu zostało tylko popędzić na pustą bramkę i ustalić wynik na 4-2!

Aston VillaPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Dawid Wieczorek źrodło: własne
Dziadyga komentarzy: 830619.02.2023, 16:34

Mułów się nie boje,ale mogą jeszcze zagrozić a dlatego,że mamy morderczy kwiecień który może nas przekreślić,gdyby nie to to bym obaw nie miał.

Slaviola komentarzy: 1237719.02.2023, 16:34

Dobra

Sie wkurzyłem.

Zapraszam na bitkę wszystkich osłów z debilpage!

Mogę iść sam, a jak Ktoś z k.com by chciał, to może do mnie dołączyć :)

gbn komentarzy: 380019.02.2023, 16:34

Muły idą na mistrzostwo ? Tak ale VARu.

Gunerxxx komentarzy: 236319.02.2023, 16:34

Dziurawe te Leicester, raczej damy radę z nimi.

bizooon komentarzy: 693119.02.2023, 16:33

@danielosik napisał: "Tak jak pisałem Lester obrona z okręgówki"
Poczekaj tydzień... pewnie z nami zagrają ci amatorzy mecz życia

Garfield_pl komentarzy: 2820119.02.2023, 16:33

@enrique napisał: "Są na 3-cim miejscu w tabeli z wyraźną przewagą nad Newcastle, raptem 5 punktów od nas. Jeśli City mające 52 punkty jest w walce o mistrzostwo, to United z 49 punktami również."
No , ja to czytam co kolejkę ;) bo oczywiście kibice AFC tylko widzą możliwość potknięcia własnej drużyny, a innym wieszczą bezbłędne spotkania i 3pkt co mecz :D a to teraz się włączają, ale tydzień temu jeszcze się nie włączali? xD

enrique komentarzy: 1919219.02.2023, 16:33

@Marzag: Dokładnie, normalni kibice United nie przesiadują na debilpage.

executer1 komentarzy: 264519.02.2023, 16:33

Ilu ludzi tutaj płakało o sprowadzenie tego cieniasa Tielemansa. Żaden czołowy klub nie zgłosi się po niego latem, obecny Leicester to i tak za dobry klub dla niego

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 119.02.2023, 16:33

Ale czemu wy się znizacie do ich poziomu i próbujecie z nimi dyskutować? Xd

pyzyk (zawieszony) komentarzy: 11819.02.2023, 16:32

Arsenal ma juz 12 pkt straty do debilowpage, nie ma juz szans na mistrza, logika tych chorągiew XDD

mar12301 komentarzy: 2313919.02.2023, 16:32

@kiko55555: true XD

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698219.02.2023, 16:30

E debilpage dawajcie na ustawkę jakąś pierdoły

kiko55555 komentarzy: 35319.02.2023, 16:30

Logika kibiców mułów. Arsenal nie ma szans na mistrza mimo że przewaga pkt i zaległy mecz. Ale utd idzie na mistrza i tylko City może zagrozić ewentualnie

Ashburton komentarzy: 451419.02.2023, 16:29

@danielosik: Nawet nie wyrównali od linii, tylko pokazali z kamery telewizyjnej i choyy, jest gol XD

Freo98 komentarzy: 643119.02.2023, 16:29

Najzabawniejsze jest to że na devilpage piszą że tu klauni są, a cały internet to z nich cisnie bekę i uważają ze nie ma bardziej nieznośnych ludzi jak oni

Dziadyga komentarzy: 830619.02.2023, 16:28

@Garfield_pl napisał: "xD już się tak włącza od 5 miesięcy;) my dołek a nadal na topie :D"

Mieliśmy bodaj 14 przewagi,teraz tylko 5,więc bywa różnie.Nimi mamy ten zaległy,ale kibice zawsze już lubią dopisywać pkt przed faktem a tu trzeba wyjść i wygrać.

Slaviola komentarzy: 1237719.02.2023, 16:28

Ale bym se dziś oklepał kilka mordek z debilpage ;D

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698219.02.2023, 16:28

Wgl dlaczego jak jest var to kamery nie są jakoś tak położone żeby było widać dokładnie ten ewentualny spalony? Przecież tak można sobie narysować linie i nic nie widać

enrique komentarzy: 1919219.02.2023, 16:27

@Garfield_pl: Są na 3-cim miejscu w tabeli z wyraźną przewagą nad Newcastle, raptem 5 punktów od nas. Jeśli City mające 52 punkty jest w walce o mistrzostwo, to United z 49 punktami również.

pyzyk (zawieszony) komentarzy: 11819.02.2023, 16:27

Debilepage juz podsniesli głowke do gory, szkoda ze w pierwszych 15 minutach mieli spuszczone łby, uwaga chorągiewy idą na mistrza xD

kiko55555 komentarzy: 35319.02.2023, 16:27

Odegard jak tak przy bramce piłkę odebrał na old traford to anulowali. Tutaj jest 3:0 i bez var. Do tego sabitzer wjazd nogą w kolano i też nawet bez var

krzykus1990 komentarzy: 521419.02.2023, 16:26

@darek250s napisał: "United włącza się do gry o mistrzostwo"
Nóż to już pisałem parę minut temu to myślałem, ze mnie zlinczują no ale taka prawda!

Garfield_pl komentarzy: 2820119.02.2023, 16:26

@enrique napisał: "Możecie się nie zgodzić, ale na ten moment United włącza się do walki o mistrzostwo"
xD już się tak włącza od 5 miesięcy;) my dołek a nadal na topie :D

Slaviola komentarzy: 1237719.02.2023, 16:26

KubaUtd

Ty lepiej patrz na tabele i mecz bezpośredni z Arsenalem, bo na razie to możecie Nam buty czyścić!

Freo98 komentarzy: 643119.02.2023, 16:26

Fajnie ze czytacie, spoko nikt się was nie boi, tylko bawi nas brak działania varu. Dalej to wy gonicie

MarcoMalcontent komentarzy: 74019.02.2023, 16:25

Nie od dziś wiadomo, że jedyny dobry VAR jest w Polsce.
Powinni przyjeżdżać do nas na szkolenia.
Szkoda, że odwrotnie proporcjonalny do poziomu ligi.

mar12301 komentarzy: 2313919.02.2023, 16:25

Przestańcie się bawić w devilpage XD

Thoneick komentarzy: 198219.02.2023, 16:25

Co kolejkę włączają i wypadają

enrique komentarzy: 1919219.02.2023, 16:25

Możecie się nie zgodzić, ale na ten moment United włącza się do walki o mistrzostwo - 3 zespoły w topie, 5 punktów różnicy między nimi, Newcastle w tym momencie ma już 8 punktów straty do top3.

darek250s komentarzy: 10307 newsów: 519.02.2023, 16:25

United włącza się do gry o mistrzostwo

kiko55555 komentarzy: 35319.02.2023, 16:24

Utd wygra dlatego że ma de gea a u lester jest ręcznik w bramce. W ogóle tam coś gra tylko de gea i rashofrd. Wypada ta dwójka i po robocie

Gunerxxx komentarzy: 236319.02.2023, 16:24

Śmieszny ten Manchester, nawet taktykę ściągają z rozgrywającym lewym obrońcą.

Thierry77 komentarzy: 340119.02.2023, 16:24

@Slaviola: no właśnie... Tak jak kiedyś słynny Fergie Time.
Chłopaki stwierdzili że Shity są bardziej medialni itp jak spytałem czemu tak sądzą.

Barney komentarzy: 2097719.02.2023, 16:24

Hey orietnuje sie ktos czemu w Doha byla ranga WTA500, a rok temu 1000 ?

Myslalem ,ze zawsze tak sama w danej miejscowosci

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698219.02.2023, 16:24

Ale jaja

Thoneick komentarzy: 198219.02.2023, 16:24

@Freo98 napisał: "Przecież zahaczył mu te nogę xd co tu się wyrabia z varem"
Gdyby to Eriksen był faulowany to byłby odgwizdany faul,a bramka anulowana

Slaviola komentarzy: 1237719.02.2023, 16:23

VARczester

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 119.02.2023, 16:23

Tielemans w obronie kryminał. Na ma co się dziwić że są tak nisko jak pomocnikowi się nie chce bronić po swojej stracie a boczny obrońca zamiast bronić to sie w sędziego bawi.

Thoneick komentarzy: 198219.02.2023, 16:22

Podwójne standardy xd

Freo98 komentarzy: 643119.02.2023, 16:22

Przecież zahaczył mu te nogę xd co tu się wyrabia z varem

krzykus1990 komentarzy: 521419.02.2023, 16:22

@mar12301 napisał: "@krzykus1990 napisał: "MU niestety włącza się do walki o Mistrzostwo."

mocny towar"

Może źle grają ale gole zdobywają i wygrywają mecze. Niestety tak jak ostatnie sezony za Sir Alexa. Także trzeba ich traktować poważnie

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698219.02.2023, 16:22

Tak jak pisałem Lester obrona z okręgówki

Slaviola komentarzy: 1237719.02.2023, 16:22

@Thierry77:

Przyznam Ci rację, bo sam sądzę iż tak właśnie jest.

Nas dymają, a muły sobie strzelają.

Garfield_pl komentarzy: 2820119.02.2023, 16:22

Tu ładna akcja im wyszla

Mickeylo komentarzy: 275619.02.2023, 16:22

Dobra można już wyłączyć, bo i tak o 60 minut za długo oglądam te wstrętne mordy z United.

aaron komentarzy: 336619.02.2023, 16:21