Piękne trafienie Odegaarda z rzutu wolnego daje 3 punkty: Burnley 0-1 Arsenal!

Piękne trafienie Odegaarda z rzutu wolnego daje 3 punkty: Burnley 0-1 Arsenal! 18.09.2021, 17:03, Bartek Romanowski 1254 komentarzy

W sobotnie popołudnie Arsenal wyjechał do Burnley, żeby na Turf Moor zmierzyć się z drużyną Seana Dyche'a. Oba zespoły nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych i na wczoraj potrzebowały punktów, aby zmienić swoją sytuację w tabeli. Zarówno Burnley, jak i Arsenal chciały w 5. kolejce spotkań powiększyć swój dorobek punktowy o 3 oczka. Mecz rozpoczął się o 16:00 czasu polskiego.

Oto składy, w jakich grały oba zespoły:

Burnley: Pope, Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor, Gudmundsson (57' Cornet), Brownhill, Westwood, McNeil, Wood (82' Rodriguez), Barnes (57' Vydra).

Arsenal: Ramsdale, Tomiyasu, White, Gabriel, Tierney (78' Tavares), Partey (75' Maitland-Niles), Odegaard, Pepe, Saka, Smith Rowe (61' Lokonga), Aubameyang.

Początek meczu nie przyniósł kibicom obu drużyn większych emocji. Pierwsze 15 minut to wiele niedokładności z obu stron, posiadanie piłki stabilizowało się na zbliżonym poziomie. Arsenal miał trudności z przeprowadzeniem groźnej akcji, jedyne zagrożenie ze strony gości nastąpiło po podaniu Odegaarda do Tierneya za linię obrony na lewym skrzydle. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Zagrożenie z obu stron płynęło głównie z dośrodkowań.

W drugim kwadransie Arsenal dłużej utrzymywał się przy piłce, jednak nie wynikało z tego nic w ofensywie. Brakowało podjęcia ryzyka, większość podań była bezpieczna. Niewiele było ruchu, gry na małej przestrzeni. Około 30 minuty, jak na zaprzeczenie tym słowom, Arsenal przeprowadził szybką wymianę podań, a przed polem karnym sfaulowany został Saka… Wtedy pojawił się Odegaard, cały na żółto. Podszedł do rzutu wolnego i strzałem nad murem, blisko prawego okienka bramkarza, umieścił piłkę w siatce. 1-0 dla Arsenalu!

Po bramce pojawiło się dużo chaosu na boisku, wiele długich piłek nie docierało do swoich adresatów. Obie strony nie potrafiły ustabilizować gry. Arsenal starał utrzymywać się przy piłce, jednak nie można powiedzieć, że całkowicie kontrolował to spotkanie. Obrońcy Arsenalu znakomicie się uzupełniali i nie dopuszczali do groźnych strzałów - mimo kilku niebezpiecznych okazji dla gospodarzy. Chwilę przed przerwą Pepe zagrał groźne podanie do Smith Rowa, jednak młody Anglik przeniósł piłkę nad poprzeczką. Przez 2 minuty doliczonego czasu przy piłce utrzymywali się głównie piłkarze Burnley, Arsenal cofnął się do defensywy. Kanonierzy zdołali w ostatnich minutach pierwszej połowy przeprowadzić groźną kontrę, jednak zabrakło zdecydowania w ostatniej fazie akcji, a Saka niedokładnie przyjął piłkę. Ostatecznie Anthony Taylor zaprosił piłkarzy do szatni.

W drugiej połowie obraz gry zmienił się diametralnie. Arsenal nie potrafił na dłużej utrzymać się przy piłce, a Burnley od pierwszego gwizdka po przerwie ruszyło na bramkę Ramsdale'a. W pierwszych kilkunastu minutach drugiej połowy Burnley kompletnie zdominowało Kanonierów. Ramsdale miał pełne ręce roboty, a obrońcy gości byli pod coraz większą presją. Podopieczni Mikela Artety nie potrafili złożyć jednej składnej akcji i mieli problemy z wyjściem z własnej połowy. Starali się grać z kontry, jednak brakowało dokładności w rozegraniu. Obrońcy Arsenalu pomijali drugą linię, grając długie piłki do napastników, jednak te lądowały albo u przeciwnika, albo na aucie.

Arteta zareagował na wydarzenia boiskowe i w 61. minucie wprowadził Lokongę za Smith Rowa. Po wejściu na boisko Belga, goście podjęli próbę przejęcia kontroli nad meczem i przeprowadzili parę groźnych akcji, jednak ostatecznie Nick Pope nie miał wiele do roboty. W 68. minucie spotkania, po stracie Parteya w środku boiska, katastrofalne podanie do Ramsdale'a wykonał Ben White. Bramkarz Arsenalu, chcąc ratować sytuacje, wyszedł z bramki i starł się z Vydrą w polu karnym. Sędzia wskazał na rzut karny. Powtórki pokazały jednak, że zanim Anglik trafił w nogi napastnika, trącił piłkę. Po analizie VAR-u, Anthony Taylor podbiegł do ekranu, a po weryfikacji zdarzenia - anulował wskazanie na wapno.

Po tej decyzji sędziego mecz nieco się zaostrzył i otworzył. Obrońcy Arsenalu mieli coraz więcej do roboty, blokując coraz więcej strzałów i walcząc z Woodem o piłki z dośrodkowań. Burnley zdecydowanie dominowało, stwarzając coraz to większe zagrożenie bramki Arsenalu. Goście starali odgryzać się kontratakami, jednak jak w całym meczu, brakowało w nich zdecydowania oraz dokładności. Zawodziło przyjęcie piłki Saki w decydujących momentach, który przy dobrym opanowaniu futbolówki, miał szansę na kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola. Arteta przeprowadził jeszcze dwie zmiany. w 75. minucie za Thomasa wszedł Maitland-Niles, a w 78. Tierneya zmienił Tavares. Arsenalowi nie udało się uspokoić gry w ostatnich minutach i do końca musieli drżeć o wynik.

Ostatecznie po pewnej grze Ramsdale'a oraz walce w defensywie zawodników Arsenalu, Kanonierzy zachowali drugie czyste konto z rzędu w lidze i wracają do Londynu z 3 punktami! Czeka ich też awans w tabeli Premier League.

BurnleyPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Bartek Romanowski źrodło: własne
AR14 komentarzy: 130619.09.2021, 13:39

@Kowal96

Z Brentford wyglądał jak chłopak z pełnymi gaciami, później bodajże z Chelsea jak wszedł, również.

Jaka wielka szansa? Niech idzie na wypożyczenie do niższych lig, to jego jedyna szansa, żeby opróżnić portki i zrozumieć, że presją gry na najwyższym poziomie jest nieco inna ))

Bukayoforever komentarzy: 353619.09.2021, 13:38

@Chevvy: ps. to ze nie jestesmy skuteczni to tez wina Artety? To tylko i wylacznie wina naszej lini ofensywy ktora nie potrafi konczyc akcji niewiadomo czemu. Arteta nie zrobil nic zlego patrzac na te dwa mecze.
W meczu z Norwich powninismy strzelic okolo 6 bramek jak nie lepiej, a z Burnely okolo 3 nawet jelsi bysmy mieli jakiegos sredniaka typu Brereton na ataku.

Bukayoforever komentarzy: 353619.09.2021, 13:35

@Chevvy: Jesli chodzi o te dominowanie to Burnely zdominowalismy w pierwszej polowie i jakies 15 minut w drugiej, a potem to tylko i wylacznie wina zawodnikow ktorzy nie potrafili wymienic celnego podania.

Norwich nawet 5 minut nas nie dominowalo tylko my ich dominowalismy przez pelne 90 minut. Zreszta 30 do chyba 7 strzalow to raczej wydaje mi sie ze to dominacja.

Bukayoforever komentarzy: 353619.09.2021, 13:33

@Kowal96: z Wimbledonem pewnie wyjdzie

Bukayoforever komentarzy: 353619.09.2021, 13:32

@grzegorz1211: Przecie Partey tydzidn temu wrocil po kontuzji, gdyby sztab postepowal tak jak mowisz to Thomas by juz tego meczu na stojaca nie dokonczyl i by wylecial na kolejny miesiac.

Chevvy komentarzy: 10719.09.2021, 13:31

Może treści że obrona częstochowy są zbyt daleko idące ale trudno uwierzyć w pozytywy kiedy nie jesteśmy w stanie zdominować ani burnley ani norwich które są czerwonym i latarniami premier league. ledwo przeważamy posiadanie piłki w obu meczach kolejno 55-45 i 52-48 % i rozumiem że można oddać pole do grania gdy przeciwnikiem jest city albo liverpool lub topka ale nie na takie zespoły. Pomysłu na zdobycie bramki brak, z norwich babol po 5 odbitkach a z burnley stały fragment, na ile takich możemy liczyć strzałów odegarda w sezonie. Polecam zaczeć drzeć kiedy kibice jako sukces przyjmują ogranie 19 i 20 drużyny w premier league po przeczołganiu się 1-0 do tego nudnej i bez pomysłowej grze. Te zawieszenie jest najgorsze bo ja uważam że Arteta to nie ta półka od końcówki tamtego sezonu, fajnie by było gdyby zaczął pokazywać że jest godzien i został naszym trenerem legendą na lata albo żeby już poleciał i wtedy polecam zatrudnić utytułowanego menadżera z topu typu Conte. Teraz jesteśmy w piłkarskim czyścu w zasadzie logicznie podchodząc do sprawy czekam na zwolnienie które przeciągnie się do meczów ze środkiem tabeli i kolejny sezon zakończony już w październiku ;(, Pozdrawiam i życzę sił dla nas wszystkich

ZielonyLisc komentarzy: 2028319.09.2021, 13:29

Ostry trening + ekwador manieczki = mocna pompa

NaliniAFC komentarzy: 96719.09.2021, 13:27

Balogun 2 bramka vs Chelsea u23

Kowal96 komentarzy: 1758919.09.2021, 13:27

Chelsea U23 - Arsenal U23 po 25 minutach 3-0 dla Arsenalu, Balogun 2 bramki i asysta...

Oby dostał jakąś większą szansę w pierwszym składzie Arsenalu.

jurasmolas44 komentarzy: 184919.09.2021, 13:04

@losnumeros: pewnie by było 0:0 gdyby nie ten wolny w z drugiej zaś gdyby nie błąd techniczny przy ostatnich podaniach to spokojnie jeszcze ze dwie bramki mogliśmy dołożyć a to na tak gorącym stadionie byłoby wyczynem(tym bardziej, że ostatnio nie gramy z polotem)

mruw komentarzy: 413419.09.2021, 12:48

@grzegorz1211: Partey może się najzwyczajniej w świecie bać o swoje zdrowie teraz i być dużo ostrożniejszy biorąc pod uwagę ile czasu spędził w szpitalu przez kontuzje mięśniowe.

grzegorz1211 komentarzy: 1030219.09.2021, 12:44

@mruw: Słyszałem to, ale to trochę dziwne bo jak profesjonalny zawodnik ma skurcze w czasie meczu, to się to rozciąga, rozmasowywuje. Sztab medyczny wkracza i piłkarz gra dalej, a nie prosi o zmianę

mruw komentarzy: 413419.09.2021, 12:36

@grzegorz1211: Arteta w wywiadzie mówił że to skurcze.

mruw komentarzy: 413419.09.2021, 12:35

@Lamoreaux napisał: "Tylko pytanie za kogo?"
Aubama who? Aubama what? Abuamanotinshapeyang!

grzegorz1211 komentarzy: 1030219.09.2021, 12:33

Co z Thomasem, wiadomo coś o jego kontuzji ???

Zloty komentarzy: 76819.09.2021, 12:30

Wielkie City zremisowało swój mecz a tu na stronie znowu wieje chłodem po wygranym meczu
Wiadomo że w pięknym stylu nie gramy ale wreszcie można wynieść jakieś pozytywy

Lamoreaux komentarzy: 344419.09.2021, 12:27

W składzie na Tottenham wsadziłbm Lacazettea. Z kurkami często strzela to i wierzę, że teraz źle by nie zagrał. Tylko pytanie za kogo?

chicken1990 komentarzy: 120919.09.2021, 12:25

@Rowerinho: Czy ja coś takiego napisałem? Ja go porównałem z Gabonem który był może w światowej czołówce ale od 1,5 roku jest słaby i przechodzi obok spotkań a i tak musimy się męczyć oglądając go. Francuz dużo lepiej się prezentował w okresie przygotowawczym i co z tego jak Auba jest nietykalny? Z dwojga złego wolę Lacazetta z którym nasza gra wyglądała lepiej.

Lamoreaux komentarzy: 344419.09.2021, 12:22

tymczasem wracając do składu a konkretnie do defensywy to moim zdaniem jest naprawdę nieźle.
Podwójne standardy są takie, że Ramsdale 'a wszyscy chwalą a po Benie jadą. Hmm, spokojnie to tylko 3 mecze na razie, Ben wygląda na osranego ale ja wierzę w niego naprawdę mocno.
Gabriel to totalny szef. Ostatnie 7 meczy z nim w skladzie to 100% wygranych i 0,29 straconych goli. 7 ostatnich spotkań Arsenalu w Premier League, w których Gabriel nie zaczął od pierwszych minut: 14% wygranych, 2 bramki stracone na mecz. ---> to statystyka ze Sknerusów.

Boki obrony moim zdnaniem mamy naprawdę kozackie i uzywając ostatnio popularnego w sieci sformułowania powiedziałbym że Tierney i Tamagoczi są charakterni. Japoniec wygląda tak, ze gdyby zawalił bramke to wolałby popełnić Seppuku. A Tierney to wiadomo, że tam gdzie Bellerin by nawet nie spojrzał on wejdzie szczupakiem

Martwi jedynie czekoladowe trio w ataku i to że chłopaki wczoraj wyglądali tak jakby mieli anemię, ale może jeszcze przyjdą lepsze dni dla nich

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 319.09.2021, 12:22

@losnumeros: @arsenallord:

My się broniliśmy przez bite 45 min... xD ?

Weźcie nie zakrzywiajcie rzeczywistości Panowie.

Ech0z komentarzy: 1041619.09.2021, 12:20

Tym których tak bardzo boli nasza gra polecam na uspokojenie oglądać inne mecze w lidze. My wcale nie gramy tak słabo , wystarczy obejrzeć mecz Liverpoolu z CP u siebie grali gorzej niż my z Burnley na wyjeździe to Liverpool a nie dało się na nich patrzeć . W tej lidze na ten moment tylko Chelsea United i West Ham grają atrakcyjny futbol .

Paul77 komentarzy: 980919.09.2021, 12:20

Na szczęście to nie skoki narciarskie i bot za styl się nie daje. Za miesiąc nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu wygrał Arsenal, będą się liczyły punkty i oby było ich jak najwięcej.
Oczywiście jeśli jakość gry się poprawi to jeszcze lepiej. Ale najważniejsze by zwyciężali w jak największej ilości meczów.

Milena_AFC komentarzy: 106 newsów: 219.09.2021, 12:18

@Ech0z: Saka to mentalnie siadł po euro.

Rowerinho komentarzy: 225219.09.2021, 12:17

@chicken1990 napisał: "Auba przechodził obok 80% gier, raz na jakiś czas coś trafił. Laca z kolei walczył z obrońcami, robił miejsce kolegom z drużyny, idealnie pasował do gry kombinacyjnej a jak zaczynał strzelać w 2/3 meczach pod rząd to nagle lądował na ławce z nie wiadomego powodu."

Nie no, Lacazette to napastnik kompletny, że też nikt tego nie widzi

damianARSENAL komentarzy: 851919.09.2021, 12:15

Teraz moje zdanie, moje.
Gra nie była przekonująca, ale mnie cieszą 3 punkty i kolejne czyste konto. Chłopaki muszą nabierać teraz pewności siebie i zgrywać się, a komplet punktów na pewno im pomoże. Małymi krokami wspinajmy się w górę tabeli, COYG!

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52419.09.2021, 12:14

@illpadrino
Mnie nie interesuje City czy inne United. Kibicuję Arsenalowi i tylko on ma znaczenie.

Narzekanie na wszystko? Oceniłem jedynie wczorajszy mecz, który w wykonaniu Arsenalu był po prostu słaby.

Ech0z komentarzy: 1041619.09.2021, 12:14

Byłem bardzo za Arteta na początku jak wygrywał wszytsko z każdym nawet z City. Potem liczyłem że musi dostać lepszych zawodników . Teraz skład wygląda dobrze a taki Saka zapomniał jak się przyjmuje piłkę Auba stał się średniakiem itd. obawiam się że to jest ta sama sytuacja co z Lampardem . Gramy piach wymęczone wygrane z Burnley a gdy przyjdzie top trener to nagle walczymy o najwyższe cele ...

dolny komentarzy: 265619.09.2021, 12:11

Ale to nie wina Artety, że chłopaki zmarnowali z 3 kontry podając za lekko, niedokładnie czy cokolwiek... Ten mecz powinien się skończyć 3:0 na miękko i nie byłoby powodów do narzekań

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11719.09.2021, 12:03

@illpadrino: Ja to ująłeś 5 minut. Czy zazwyczaj doliczony czas gry. A 45 czy 60 minut to już różnica

losnumeros komentarzy: 1318919.09.2021, 12:03

@illpadrino: Masz rację, jednak co innego zostać zepchnięty do defensywy na ostatnie 5 min, a co innego na prawie 45 min. To chyba jest różnica?

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 319.09.2021, 12:00

@Simpllemann napisał: "Burnley zepchnęło Arsenal do rozpaczliwej defensywy. Burnley. Zawstydzające"

Najfajniejsze w tym czasami Waszym pierdzieleniu na tej stronie jest to, że nawet takie CITY lub UNITED na ostatnie 5 min meczu potrafi zostać stłamszone przez napierających drwali i bronić się przed wrzutkami, ale co tam najlepiej się krytykuje Arsenal i tak.

Serio. Odechciewa się tu wchodzić, przez te wieczne źlamdanie na wszystko co możliwe.

losnumeros komentarzy: 1318919.09.2021, 11:56

@arsenallord: Ja mam takie samo wrażenie. Jakby AFC grało ładną piłkę, dominowali by rywali, to bym tak pisał i bym chwalił Artetę. A teraz za co mam go chwalić? Niech odłożą sympatię na bok i trzeźwo spojrzą na naszą grę.

sickstick komentarzy: 277219.09.2021, 11:54

@losnumeros napisał: "Nie mogłem obejrzeć meczu, to oglądam skróty. Oglądam cały mecz źle, oglądam skrót i też źle. Niektórym pasuje to, że rywale nas dominują i gramy bez żadnego pomysłu, widocznie zostali przesiąknięci przeciętnością Arsenalu i myślą, że Arteta przełoży swoje gadki o stylu gry z konferencji na boisko."
Nie do końca była to że rywale nas zdominowali. Myśmy im po prostu oddali pole (za co wielki karny kutas dla Artety). W pierwszej połowie to myśmy rządzili na boisku, ale na drugą połowę Arteta wyszedł bronić wynik i murować bramkę.

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11719.09.2021, 11:52

@losnumeros: Ja mam wrażenie że ludzie lubią Artete bo to były piłkarz nasz i obniżył zarobki z Everronu żeby przejść na Emirates. I przez tę sympatię do niego klapki na oczach.

chicken1990 komentarzy: 120919.09.2021, 11:51

@lordpat: Miałeś kiedyś do czynienia z piłką nawet na niższych poziomach rozgrywkowych ale będąc na boisku? To, że posiadasz dłużej piłkę, wymieniasz więcej podań w końcowym rezultacie nic nie daje. To jest złudna kontrola spotkania. Sam nie raz miałem mecze, że oddawaliśmy pole gry rywalowi bo wiedzieliśmy o jego przewadze jakościowej. Ale koniec końców to my wychodziliśmy z tych spotkań górą. Co z tego, że oni "niby" mieli przewagę jak nie nie zagrozili realnie naszej bramce a dostali sztukę albo dwie. I to własnie takie skróty pokazują. Bo w tym sporcie końcowego znaczenia nie ma to rozgrywanie piłki ale to co dzieje się pod bramką i co wpada do sieci.

@lordpat napisał: "Ja się nie dziwię, że tyle jest zwolenników Lacy tutaj, skoro ludzie oglądają urywki i jego zwycięskie uga buga po strzeleniu gola West Bromowi."
To uważasz, że Auba jest obecnie lepszy? On ma skład za darmo. Może być w tragicznej formie i tak wyjdzie w pierwszym składzie. Czy na szpicy czy na lewym skrzydle. Ile oglądałeś spotkań z tamtego sezonu? Auba przechodził obok 80% gier, raz na jakiś czas coś trafił. Laca z kolei walczył z obrońcami, robił miejsce kolegom z drużyny, idealnie pasował do gry kombinacyjnej a jak zaczynał strzelać w 2/3 meczach pod rząd to nagle lądował na ławce z nie wiadomego powodu.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 319.09.2021, 11:50

@arsenallord napisał: "Za Unaia takie zwycięstwo byłoby krytykowane bo po bezbarwnej grze. Za Artety jest super wygrana."

xD

Aha. Już czytam jak każdy jechał po Emerym jak miał serię 22 meczy bez porażki, a tam co drugi mecz 1-0. Ludzie pisali o potężnym Arsenalu wtedy.

losnumeros komentarzy: 1318919.09.2021, 11:49

kamil47 komentarzy: 268519.09.2021, 11:49

Haha nie no zaraz się okaże że Emery to był gość. Do wieczora będą znowu pisali o Wengerze. Czy wy ogarniacie rzeczywistość?
Jak to możliwe że w tamtym okresie jednego jak i drugiego wszyscy zwalniali a teraz tęsknicie? A niektórzy jeszcze bezczelnie piszą, ja nie byłem za zwolnieniem tego trenera..Co to za porównania?

losnumeros komentarzy: 1318919.09.2021, 11:46

@lordpat: Nasze akcje które widziałem w skrócie:

1 połowa: Tierney podaje do Pepe, gol Ode z wolnego, Pepe podaje do ESR i ten strzela nad poprzeczką, Saka źle przyjmuje piłkę na 16 metrze.
2 połowa: Saka podaje do Auby, a ten do ESR który oddaje strzał na bramkę, Auba podaje do Pepe który wywalczył rzut rożny

Tylko to było pokazane i nic więcej, gdyby nie błysk Odee to zapewne mecz skończyłby się wynikiem 0-0.

kamil47 komentarzy: 268519.09.2021, 11:46

@losnumeros: nie wyciągaj zbyt wiele wniosków z samych skrótów meczowych. Arsenal to nie City. Oceniaj takie sytuacje przez pryzmat naszej aktualnej sytuacji w klubie a nie tego co było x lat temu.

Zwalniasz trenera to podaj przykład trenera który ma papiery na naszą aktualne drużynę. Nie chodzi o sławne nazwisko tylko gościa który swoim CV może przekonać do objęcia naszej ekipy.

Z kim ja z resztą dyskutuję> Z panem od powtórek? To tj ocenić film na podstawie reklamy.

lordpat komentarzy: 336619.09.2021, 11:42

@losnumeros: XD

MCX018 komentarzy: 138819.09.2021, 11:41

Za Artety każda wygrana to cud :D

losnumeros komentarzy: 1318919.09.2021, 11:40

@lordpat: Jeśli przez 80% czasu skrótu pokazują akcje Burnley a przez 20% czasu tylko nas, to nie trzeba być żadnym orłem żeby wiedzieć, że to Burnley grało lepiej. Jakbyśmy grali dobrze i mieli groźne sytuacje, to by je pokazali w skrócie.

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11719.09.2021, 11:38

losnumeros komentarzy: 1318919.09.2021, 11:36

@kamil47: Ja nic nie piszę o lekceważeniu rywala, to my powinniśmy być faworytem w tym meczu i tak niestety nie jest. Jak gra City vs Burnley, to kto jest faworytem? Wiadomo, że City i na 99% wygrają ten mecz, a dla nas każdy rywal jest niewygodny bo nie mamy żadnego stylu gry.

darek250s komentarzy: 10300 newsów: 519.09.2021, 11:35

Przecież Arteta prócz początku w Arsenalu i paru meczach, które mu wyszły to zalicza spory regres. Poprawy żadnej nie widać. Ofensywa kuleje. Stylu jako takiego nie widać. Przyjdą mecze z lepszymi i zderzymy się znowu z bolesna prawda. Prawda, z która większość kibicow nie może się zgodzić.

lordpat komentarzy: 336619.09.2021, 11:33

@losnumeros:
W 11-minutowym skrócie jesteś w stanie ocenić grę Arsenalu?

Przygotowanie taktyczne do tego meczu zajęło Artecie i jego ludziom minimum 11 godzin i drugie tyle, żeby esencję informacji przekazać w przystępny sposób graczom.

Guardiola o 2 w nocy myśli, jak ustawić drużynę na kolejne spotkanie i wydzwania po kumplach bo tym żyjesz.

Albo jako geniusz jesteś w stanie obiektywnie ocenić każdy aspekt naszej gry w 11 minutowych urywkach, albo najprawdopodobniej zwracasz uwagę na to, czy bramka była ładna, czy ktoś zrobił przewrotkę, ile kiwek zrobił Pepe i jaką głupią zwycięską minę zrobił Lacazette.

Nie dziwię się również, że jest tylu krytyków Xhaki, skoro pomimo świetnego wkładu w naszą grę, raz na jakiś czas walnie babola, który zwraca uwagę każdego.
Jak Xhace skończy się kara, to od razu wróci do naszego składu (na mecz ze Spurs).
Nie ma opcji, że Lacazette zagra.

kamil47 komentarzy: 268519.09.2021, 11:30

@losnumeros: a z jakim trenerem w PL każda drużyna nie będzie groźna? O czym ty piszesz? To nie PL z przed 8-10 lat. Teraz każda ekipa jest groźna o czym przekonywali się najlepsi bez odpowiedniego podejścia do meczu.

Tylko nie wyskakuj z Conte bo wiadomo że On tu nie przyjdzie i też nie wiadomo co by z tego wyszło biorąc pod uwagę że Włoch takiego bajzlu jeszcze nie sprzątał w swojej karierze.

Spejsik komentarzy: 341819.09.2021, 11:29

Jak tam?
Arteta dostał już kontrakt na kolejne 5 lat bo wygrał dwa mecze?

losnumeros komentarzy: 1318919.09.2021, 11:27

White beznadziejny występ, nic nie ogarniał. Za taką cenę ja oczekuje gracza który potrafi grać w piłkę, a nie popełnia same błędy. Ramsdale MOTM u nas, minimalnie i byłby karny, ale trafił w piłkę. Ja mam wrażenie, że Pepe zrobił rękę w 49 minucie.