Piękne trafienie Odegaarda z rzutu wolnego daje 3 punkty: Burnley 0-1 Arsenal!

Piękne trafienie Odegaarda z rzutu wolnego daje 3 punkty: Burnley 0-1 Arsenal! 18.09.2021, 17:03, Bartek Romanowski 1254 komentarzy

W sobotnie popołudnie Arsenal wyjechał do Burnley, żeby na Turf Moor zmierzyć się z drużyną Seana Dyche'a. Oba zespoły nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych i na wczoraj potrzebowały punktów, aby zmienić swoją sytuację w tabeli. Zarówno Burnley, jak i Arsenal chciały w 5. kolejce spotkań powiększyć swój dorobek punktowy o 3 oczka. Mecz rozpoczął się o 16:00 czasu polskiego.

Oto składy, w jakich grały oba zespoły:

Burnley: Pope, Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor, Gudmundsson (57' Cornet), Brownhill, Westwood, McNeil, Wood (82' Rodriguez), Barnes (57' Vydra).

Arsenal: Ramsdale, Tomiyasu, White, Gabriel, Tierney (78' Tavares), Partey (75' Maitland-Niles), Odegaard, Pepe, Saka, Smith Rowe (61' Lokonga), Aubameyang.

Początek meczu nie przyniósł kibicom obu drużyn większych emocji. Pierwsze 15 minut to wiele niedokładności z obu stron, posiadanie piłki stabilizowało się na zbliżonym poziomie. Arsenal miał trudności z przeprowadzeniem groźnej akcji, jedyne zagrożenie ze strony gości nastąpiło po podaniu Odegaarda do Tierneya za linię obrony na lewym skrzydle. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Zagrożenie z obu stron płynęło głównie z dośrodkowań.

W drugim kwadransie Arsenal dłużej utrzymywał się przy piłce, jednak nie wynikało z tego nic w ofensywie. Brakowało podjęcia ryzyka, większość podań była bezpieczna. Niewiele było ruchu, gry na małej przestrzeni. Około 30 minuty, jak na zaprzeczenie tym słowom, Arsenal przeprowadził szybką wymianę podań, a przed polem karnym sfaulowany został Saka… Wtedy pojawił się Odegaard, cały na żółto. Podszedł do rzutu wolnego i strzałem nad murem, blisko prawego okienka bramkarza, umieścił piłkę w siatce. 1-0 dla Arsenalu!

Po bramce pojawiło się dużo chaosu na boisku, wiele długich piłek nie docierało do swoich adresatów. Obie strony nie potrafiły ustabilizować gry. Arsenal starał utrzymywać się przy piłce, jednak nie można powiedzieć, że całkowicie kontrolował to spotkanie. Obrońcy Arsenalu znakomicie się uzupełniali i nie dopuszczali do groźnych strzałów - mimo kilku niebezpiecznych okazji dla gospodarzy. Chwilę przed przerwą Pepe zagrał groźne podanie do Smith Rowa, jednak młody Anglik przeniósł piłkę nad poprzeczką. Przez 2 minuty doliczonego czasu przy piłce utrzymywali się głównie piłkarze Burnley, Arsenal cofnął się do defensywy. Kanonierzy zdołali w ostatnich minutach pierwszej połowy przeprowadzić groźną kontrę, jednak zabrakło zdecydowania w ostatniej fazie akcji, a Saka niedokładnie przyjął piłkę. Ostatecznie Anthony Taylor zaprosił piłkarzy do szatni.

W drugiej połowie obraz gry zmienił się diametralnie. Arsenal nie potrafił na dłużej utrzymać się przy piłce, a Burnley od pierwszego gwizdka po przerwie ruszyło na bramkę Ramsdale'a. W pierwszych kilkunastu minutach drugiej połowy Burnley kompletnie zdominowało Kanonierów. Ramsdale miał pełne ręce roboty, a obrońcy gości byli pod coraz większą presją. Podopieczni Mikela Artety nie potrafili złożyć jednej składnej akcji i mieli problemy z wyjściem z własnej połowy. Starali się grać z kontry, jednak brakowało dokładności w rozegraniu. Obrońcy Arsenalu pomijali drugą linię, grając długie piłki do napastników, jednak te lądowały albo u przeciwnika, albo na aucie.

Arteta zareagował na wydarzenia boiskowe i w 61. minucie wprowadził Lokongę za Smith Rowa. Po wejściu na boisko Belga, goście podjęli próbę przejęcia kontroli nad meczem i przeprowadzili parę groźnych akcji, jednak ostatecznie Nick Pope nie miał wiele do roboty. W 68. minucie spotkania, po stracie Parteya w środku boiska, katastrofalne podanie do Ramsdale'a wykonał Ben White. Bramkarz Arsenalu, chcąc ratować sytuacje, wyszedł z bramki i starł się z Vydrą w polu karnym. Sędzia wskazał na rzut karny. Powtórki pokazały jednak, że zanim Anglik trafił w nogi napastnika, trącił piłkę. Po analizie VAR-u, Anthony Taylor podbiegł do ekranu, a po weryfikacji zdarzenia - anulował wskazanie na wapno.

Po tej decyzji sędziego mecz nieco się zaostrzył i otworzył. Obrońcy Arsenalu mieli coraz więcej do roboty, blokując coraz więcej strzałów i walcząc z Woodem o piłki z dośrodkowań. Burnley zdecydowanie dominowało, stwarzając coraz to większe zagrożenie bramki Arsenalu. Goście starali odgryzać się kontratakami, jednak jak w całym meczu, brakowało w nich zdecydowania oraz dokładności. Zawodziło przyjęcie piłki Saki w decydujących momentach, który przy dobrym opanowaniu futbolówki, miał szansę na kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola. Arteta przeprowadził jeszcze dwie zmiany. w 75. minucie za Thomasa wszedł Maitland-Niles, a w 78. Tierneya zmienił Tavares. Arsenalowi nie udało się uspokoić gry w ostatnich minutach i do końca musieli drżeć o wynik.

Ostatecznie po pewnej grze Ramsdale'a oraz walce w defensywie zawodników Arsenalu, Kanonierzy zachowali drugie czyste konto z rzędu w lidze i wracają do Londynu z 3 punktami! Czeka ich też awans w tabeli Premier League.

BurnleyPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Bartek Romanowski źrodło: własne
Garfield_pl komentarzy: 2820918.09.2021, 23:13

@losnumeros napisał: "Czyli nić się nie mieniło w naszej grze, ale niektórzy nie widzą w tym wyniku naszych błędów, tylko narzekają na złą murawę."
Jakbyś czytał że zrozumieniem, to byłoby fajnie, ale do tego musiałbyś oglądać mecz i wtedy się wypowiedzieć. Albo nie oglądałeś i musisz nadrobić, albo palisz Jana, żeby sobie popłakać. Włącz powtórkę i zobacz sobie jak piłka się często zachowywała, i zrozumiesz moje pytanie o murawę. Gra, grą, nie zachwycała, ale jechanie Saki i mówienie o jego upadku, bo źle przyjął, piłka się nie słuchała, jest daremne, bo na Emirates by panował nad nią w pełni. Powiedz mi poza tym, czy ostatnie mecze z Burnley u nich to były łatwe wygrane? Są 3 pkt, gra średnia, ale najważniejsze, że wygrana, tam i najwieksi mogą się męczyć, ale oczywiście teraz zwycięstwo to mało, i muszą być takie po 5 do 0, żeby narzekacze przez 2 kolejki nie płakali :D

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 23:13

@Ups147 napisał: "Wcześniej kontuzje, teraz murawa zła, za tydzień nie ten kolor koszulek.. czym jeszcze będziemy tłumaczyć nasza beznadziejna grę ??"

Sędzia zły z lub zamiast grać w sobotę z gramy w niedzielę lub na odwrót.

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 23:11

@Garfield_pl: Kotek Burnley ma zapewne lepszą murawę, niż większość zespołów z Ekstraklasy. Jeśli zawodnicy nie umią sobie poradzić na takiej trawie, to świadczy o i ich złym wyszkoleniu technicznym.

enrique komentarzy: 1919518.09.2021, 23:10

@Garfield_pl: O ile dobrze pamiętam, dokumenty z FA mówią że murawa jest sprawdzana na kilka godzin przed każdym meczem i potem bezpośrednio przez sędziego przed jego rozpoczęciem.
Skoro stan murawy został zaakceptowany i spełniał minimalne wymagania to o czym chcesz tu dyskutować ?

haczker komentarzy: 135918.09.2021, 23:09

@illpadrino

Pomijając stan psychiczny Saki po ME, to troszkę bawi mnie wiara osób, które chciałyby go szybko sprzedać, wiara w to, że te pieniądze byłyby zainwestowane w klub. Poza tym nie raz zdarzało nam się kupować graczy, których oczekiwano tutaj na k.com, Auba przychodził jako jeden z najlepszych strzelców Bundesligi, wielu chciało Parteya, wcześniej szał robiły transfery Sancheza i Ozila. Auba i Ozil kręcili na początku niezłe liczby, ale mimo wszystko, nic nam to nie dawało w końcowym wyniku.

Jako klub już dawno się pogubiliśmy i niektórzy zapominają, że zaczęło się to już za kadencji Wengera. Jako punkt zwrotny można uznać przeprowadzkę na Emirates, poniekąd stadion klątwę, ale była to też obsesja Wengera, żebyśmy byli klubem samowystarczalnym, stąd też sprowadzanie zawodników z Azji, dla koszulek i wzmacniania marki. Nie było to głupie, ale Arsene nie przewidział, że w piłkę wtrącą się szejki z petrodolarami i całkowicie rozpieprzą system finansowy w piłce nożnej i za byle grajka trzeba będzie bulić miliony. Uważam, że wtedy Arsene Wenger, człowiek który w pewnym stopniu zrewolucjonizował piłkę nożną, zatrzymał się w rozwoju. Podstawowych zawodników sprzedawaliśmy za grosze, z roku na rok graliśmy coraz gorszą piłkę, za czym nie szły wcale wyniki. Ten stan utrzymuje się do dzisiaj, frustracja, podziały w szatni, brak wizji na grę, w dodatku na stanowiska kierownicze zatrudniamy ludzi bez doświadczenia. Liverpool potrafił się ogarnąć, wzięli trenera z doświadczeniem i sukcesami, my wzięliśmy asystenta trenera z sukcesami i na razie wychodzimy na tym kiepsko, nawet jak wygrywamy to gramy źle. Kluby z dawnej TOP4 miewały problemy, ale my zaczęliśmy sezon od szurania po dnie, bliżej nam do Leeds, jednak mam nadzieję, że nigdy tak nie skończymy.

Ups147 komentarzy: 347318.09.2021, 23:08

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 23:07

@enrique: Czyli nić się nie mieniło w naszej grze, ale niektórzy nie widzą w tym wyniku naszych błędów, tylko narzekają na złą murawę.

Garfield_pl komentarzy: 2820918.09.2021, 23:05

@losnumeros napisał: "To ja też w A klasie mam prawo narzekać na zły stan murawy."
I tak i nie, bo grasz na niej co kolejkę, ale na lepszej graloby Ci się łatwiej, chyba że grasz w stylu Burnley i braki techniczne to nie masz co narzekać ;)

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 23:04

@Garfield_pl: To ja też w A klasie mam prawo narzekać na zły stan murawy.

enrique komentarzy: 1919518.09.2021, 23:04

@losnumeros: Seryjnie mam duże obawy jak to będzie wyglądać na tle lepszych zespołów. Dziś mieliśmy na murawie praktycznie podstawową jedenastkę a gra niczym się nie różniła od tej którą grała nasza przerzedzona Covidem i kontuzjami jedenastka z poprzednich spotkań.

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 23:03

@enrique: AFC wygrało fuksem z nowu, a niektórzy mnie wyśmiewają, że lepiej ogląda się Lecha niż AFC i nie ma co porównywać tych drużyn.

Garfield_pl komentarzy: 2820918.09.2021, 23:02

@losnumeros napisał: "Najlepiej narzekać na sędziego, murawę, rywali itp. To oni są winni takich słabych wyników AFC"
Skoro nie oglądałeś, to nie komentuj :) natomiast jeśli chodzi o murawę, obejrzyj powtórkę meczu, bo ewidentnie piłka robiła figle, no ale wiem, nie pasuje do narracji narzekaczy ;) zapytałem ludzi o zdanie, ale nikt się tu nie wypowiedział, bo zapewne skupili się w trakcie meczu na komentowaniu i płaczu tutaj, a nie na samym meczu ;)

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 23:02

@enrique: Na minus z twojego opisu nic mnie nie dziwi: White przepłacony ŚO,, Saka i Auba grają słabo od bardzo dawna.

enrique komentarzy: 1919518.09.2021, 23:01

@losnumeros: No prawdę mówiąc tak. Najważniejsze że są 3 punkty, ale przykro było na to patrzeć. Mi się źle ogląda mecze gdzie z takimi burakami jak Norwich czy Burnley do ostatniej minuty musimy walczyć o pozytywny wynik a ostatnie XX minut to jedna wielka defensywa.

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 22:59

@enrique: Czyli beznadzieja jak zawsze. Tak?

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 22:58

@arsenallord: Najlepiej narzekać na sędziego, murawę, rywali itp. To oni są winni takich słabych wyników AFC.

Garfield_pl komentarzy: 2820918.09.2021, 22:57

@arsenallord napisał: "Stan murawy to tłumaczenie słabych i Wengera"
Tak? A ja uważam, że ma wpływ na grę i dziś ewidentnie była przygotowana kiepsko, jeśli chodzi o jej " szybkość " nie sądzę że przypadkiem.

enrique komentarzy: 1919518.09.2021, 22:57

@losnumeros: Jak graliśmy ? Pierwsza połowa jako tako, druga słabo, a ostatnie 20 minut to w zasadzie Obrona Częstochowy była. Gdyby nie ten gol Odegaarda z wolnego to pewnie padłby remis. Ogólnie znowu brakowało jakiegoś pomysłu, sensownych akcji i wykończenia. Parę raz zmarnowaliśmy dobre sytuacje ale Burnley też swoje miało, mieliśmy szczęście z VAR'em że Dean dziś nie sędziował bo pewnie Burnley dostało by karnego z kapelusza.

Na plus Ramsdale i Mitsubishi. Na minus White, Saka i Auba.

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 22:56

@Garfield_pl napisał: "Panowie, ale tak poważnie, czy ktoś zauważył dziś, że te niedokładności, w dużej mierze wynikały ze stanu murawy"

I już tłumaczenie XD. Piłkarze w niższych ligach grają na gorszej murawie i nie narzekają. A takim gwiazdom w AFC, przeszkadza zbyt wysoka murawa.

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11718.09.2021, 22:54

@Garfield_pl: Stan murawy to tłumaczenie słabych i Wengera

Garfield_pl komentarzy: 2820918.09.2021, 22:53

@enrique napisał: "Nie kojarzę by Martinelli się "stoczył", nie słyszałem o jakimkolwiek przypadku braku profesjonalizmu z jego strony - Martinelli potrzebuje minut i rytmu, może dobrym pomysłem będzie wypożyczenie do klubu w którym POGRA i to REGULARNIE, bo znając Artetę jak w kolejnych 10 meczach (pomijając Wimbledon) zaliczy więcej niż 60 minut to będzie cud."
Wypożyczenie do klubu z PL gdzie gralby w podstawie byłoby bardzo dobrym ruchem.

Garfield_pl komentarzy: 2820918.09.2021, 22:51

Panowie, ale tak poważnie, czy ktoś zauważył dziś, że te niedokładności, w dużej mierze wynikały ze stanu murawy ( wspomniał o tym White dziś) i oczywiście, że powinni to wziąć pod uwagę, ale nawyków ot tak nie da się zmienić, a Burnley u siebie tym bardziej liczy na fizyczną grę, górą, do której chciało nas zmusić? Jechany jest Saka, ale cała nasza drużyna robiła gafy, co nie przydarzało się Burnley, bo mieli idealne warunki pod siebie. Czy widzieliście nasze kontry i gdy wydawało się że będzie patelnia, przy podaniu piłka zwalniała, lub podawali za mocno... Ja rozumiem wasza niechęć do Arsenalu i woda na młyn takie błędy, ale chyba każdy wie, że nasi piłkarze, nawet w dramatycznej formie, zjadają drewniaków z Burnley i nawet przy graniu na zwolnienie, takich błędów by nie robili..

Theo10 komentarzy: 829418.09.2021, 22:50

@losnumeros napisał: "Jak wyglądała nasza gra z Burnleu?Jak zawsze czytałem przeczytałem 2 wersje: AFC zagrało dobry mecz i AFC wygrało fuksem. Jak wyglądał mecz z Burnley?"

To tak jest, że jak nie wygrywamy 5-0 tylko 1-0, to się zawsze okazuje, że „fuksem”. Ale jak przegramy 0-1, to już nikt nie mówi o „pechu”, tylko o zmianie trenera. :)

Ziebka komentarzy: 265918.09.2021, 22:47

@Theo10 napisał: "A skąd wiesz, że nikt się nie zorientował? Może po prostu informacja o psychologu dla Saki nie została przekazana do mediów?"

Nikt się nie zorientował bo enrique o tym nie słyszał ;)

Ziebka komentarzy: 265918.09.2021, 22:46

@losnumeros:

Męczenie buły z 2 stron. Ciężki mecz, ważne 3pkt

Theo10 komentarzy: 829418.09.2021, 22:45

@enrique napisał: "przecież są specjaliści od takich przypadków, to dziwne że nikt w klubie jeszcze się zorientował"

losnumeros komentarzy: 1318918.09.2021, 22:44

Garfield_pl komentarzy: 2820918.09.2021, 22:43

@arsenallord napisał: "White to nie wiem czy z 20 mln jest wart"
A to wciąż dużo więcej, niż warta jest twoja opinia ;) bez spiny, taki żarcik przy sobocie, aczkolwiek za wcześnie na jakiekolwiek opinie o którymkolwiek z transferów ( może poza Odegaardem, bo pół roku już tutaj był), bo jest to po prostu bez sensu na tą chwilę

enrique komentarzy: 1919518.09.2021, 22:42

@darek250s: A co w tym śmiesznego ?

enrique komentarzy: 1919518.09.2021, 22:41

Ziebka komentarzy: 265918.09.2021, 22:41

@enrique napisał: "Ze sprzedażą Saki to Wam chyba odbiło."

Jeżeli ktoś chce go sprzedać to jest poprostu nie poważny… ale pare meczy na ławce ewentualnie na przełamanie z Wimbledonem dobrze mu zrobi

darek250s komentarzy: 10310 newsów: 518.09.2021, 22:40

Saka potrzebuje psychologa XDDDDD

Ziebka komentarzy: 265918.09.2021, 22:39

Powiem tak, na totki bym chciał przód Auba-Laca-Pepe. Saka niestety słabszy czas, problemu z prostym przyjęciem. Przy piłce moglibyśmy grać cofniętym tomiyasu do 3 z tylu i wysoko tierneyem wtedy Auba z lewej mógłby grać generalnie na szpicy razem z Laca

Simao12 komentarzy: 775218.09.2021, 22:39

Stoczył się to może Martinelli, Saka potrzebuje momentu przełamania i będzie kot

Theo10 komentarzy: 829418.09.2021, 22:39

@illpadrino napisał: "Wróci do Arsenalu i będzie cieniował to przyznasz Artecie racje czy Ci będzie głupio się odezwać?"

To jeszcze nie są takie złe opcje. Raczej obstawiam że się okaże, że Saliba jest świetny, tylko PRZEZ Artetę gra tak słabo. :P Bo przecież wiadomo, że jak ktoś świetnie sobie radzi we Francji, to z miejsca jest gotowy na podbój PL. Żeby dlatego nie szukać, to podam przykłady: Giroud, Gervinho, Pepe.

enrique komentarzy: 1919518.09.2021, 22:39

Ze sprzedażą Saki to Wam chyba odbiło.

Chłopak potrzebuje psychologa a nie nowego pracodawcy. Bukayo cały czas ma głowę w tamtym finale na Wembley i widać że w klubie nie ma póki co nikogo kto pomógłby mu się z tym uporać. Już po tamtym finale byłem wściekły i pisałem że Southgate to DEBIL przed duże D że wyznaczył do wykonywania ostatniego karnego w finale mistrzostw Europy dzieciaka który nawet w klubie nigdy karnych nie wykonywał i że to będzie miało swoje konsekwencje.

Tutaj chyba jest potrzebna jakaś pomoc z zewnątrz, przecież są specjaliści od takich przypadków, to dziwne że nikt w klubie jeszcze się zorientował - chociaż przy takich nieogarach jak Arteta cholera ich wie, może jeszcze nie zajarzyli. Przecież Bukako przez 5 tygodni nagle nie zapomniał jak się gra w piłkę nożną !

dando1234 komentarzy: 43418.09.2021, 22:38

Co wy chcecie od SAKI Xd może i nie gra jakoś wybitnie ale jakiś wkład ma, z Norwich to on zaczął akcje bramkowa, tak samo jak i dzisiaj został sfaulowany. Bardziej boli mizerny Auba który nic nie daje z przodu, kompletnie nic. I White który miał być ostoją obrony.. Bardzo słabo póki co wygląda, mam nadzieję że się ogarnie bo jak nie to będzie poziom holdinga

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 318.09.2021, 22:19

Ja po prostu nie rozumiem narzekania na chłopaka, któremu głowę zniszczył trener repki na Mistrzostwach.

Dobrze wiemy na co go stać więc hasła nawołujące do sprzedaży są o kant dupy rozbić.

sickstick komentarzy: 277518.09.2021, 22:11

@Kiepomen napisał: "Saka miał dobrą tylko rundę jesienną, na wiosnę to on powinien ławę grzać bo grał źle. Nie naciągajcie aż tak rzeczywistości, błagam."
Przecież chłopak na wiosnę ciągnął nam całą ofensywę, to że przestał wykręcać cyferki jest bardzo mylące.

EroLDN (redaktor) komentarzy: 521 newsów: 1718.09.2021, 22:10

Ajax dzis znow skromnie, 9:0. 22 gole strzelone w 5 meczach w tym sezonie. Brakuje dokladnie 100 goli w lidze zeby wyrownac rekord ligi, ktory ustanowili w sezonie 66/67.

PS: Kolejnego kota Holendrzy wyciagneli. Kupili z Kopenhagi Daramy'ego, gosc robi niesamowity wiatr na skrzydle, wjezdza pod bramke jak chce. Ciekawe za ile ciezkich milionow go sprzedadza;)

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11718.09.2021, 22:09

White to nie wiem czy z 20 mln jest wart

Kiepomen komentarzy: 433018.09.2021, 22:08

@illpadrino napisał: "Których dwóch sezonów bo w zeszłym ten 18 latek ciągnął pół arsenalu za sobą razem naszym Kapitanen Aubą."

darek250s komentarzy: 10310 newsów: 518.09.2021, 22:08

@malyglod napisał: "Przypomnijcie mi kiedy ostatnio wygraliśmy z Burnley u nich po dobrym meczu z naszej strony?"

Nigdy nie wygraliśmy z nimi po dobrym meczu z naszej strony. Dzisiaj było podobnie.

sickstick komentarzy: 277518.09.2021, 22:06

W bodaj 2016 wygraliśmy z nimi 1:0 po golu Koscielnego ręką ze spalonego w 93 minucie meczu. Tak jak sędziowie głównie nas krzywdzą, tak wtedy po prostu wydrukowali nam wygraną :D

darek250s komentarzy: 10310 newsów: 518.09.2021, 22:02

@illpadrino:

No ciągnął, nawet wiedziałem, ze to napiszesz. Super dla niego, oby tak dalej - jak w każdym sezonie zachowa podobna albo zbliżona regularność to będę się cieszył.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 318.09.2021, 21:59

@darek250s:

Matelko komentarzy: 320518.09.2021, 21:56

(1)Odegard >Maddison(0)

darek250s komentarzy: 10310 newsów: 518.09.2021, 21:53

Czemu dwubiegunowki? Nie oceniam przez pryzmat ostatniego meczu, tylko dwóch sezonów. Bezjajeczny zawodnik jak dla mnie. Na szczęście nie musisz się martwić to nie ja zarządzam Arsenalem, wiec nikt go nie sprzeda.

Ziebka komentarzy: 265918.09.2021, 21:53

Bardzo nie podobał mi się w naszym meczu Saka. Wywalczył wolnego z którego padła bramka, ale mógł skończyć jeszcze z 2 golami lub golem i asysta. Przyjęcie szwankuje

metjuAFC komentarzy: 5704 newsów: 118.09.2021, 21:52

@kamil47: wiem, to tylko moje pobożne życzenie. Niestety przestałem wierzyć w ten projekt już pod koniec ubieglego sezonu. Arteta nic nam nie da, chyba, że dostanie jeszcze możliwość wymiany napastników.