Wysoka wygrana Arsenalu z Koeln, dwa gole Podolskiego

Wysoka wygrana Arsenalu z Koeln, dwa gole Podolskiego 12.08.2012, 17:52, Sebastian Czarnecki 1727 komentarzy

Dobiegło końca ostatnie przedsezonowe spotkanie londyńskiego Arsenalu, które Kanonierzy mogą zaliczyć jak najbardziej do udanych. Podopieczni Arsene'a Wengera pewnie pokonali spadkowiczów z Kolonii aż 4-0, a dwie bramki dla The Gunners zdobył Lukas Podolski, który przeszedł do nowego klubu właśnie z drużyny Kozłów. Pozostałe dwie bramki zdobyli Thomas Vermaelen i Gervinho.

Ostatni sparing był decydujący przed wkroczeniem w nowy sezon, a Arsene Wenger mógł w końcu przyjrzeć się w akcji nowym nabytkom, czyli Cazorli, Giroud i Podolskiemu, którzy w Kolonii pokazali się z naprawdę bardzo dobrej strony.

Oto wyjściowa jedenastka Arsenalu:

Mannone (46. Szczęsny) - Yennaris (46. Jenkinson), Mertesacker (46. Koscielny), Vermaelen (46. Djourou), Gibbs (46. Santos) - Coquelin (46. Song), Chamberlain (46. Diaby) - Walcott (46. Gervinho), Cazorla (46. Arszawin), Podolski (68. Van Persie) - Giroud (46. Gnabry) (68. Chamakh)

W 6. minucie Kanonierzy stworzyli sobie pierwszą okazję do zdobycia bramki. Francis Coquelin uruchomił wybiegającego Oliviera Giroud, a ten w sytuacji sam na sam oddał strzał na bramkę, z którym poradził sobie jednak Horn i wybił piłkę na rzut rożny

Do rzutu rożnego podszedł Santi Cazorla, którego dośrodkowanie głową przedłużył Per Mertesacker, a Thomas Vermaelen z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. 1-0 dla Arsenalu po siedmiu minutach gry!

W 14. minucie Kanonierzy ruszyli z kolejną akcją. Prawą stroną pomknął Theo Walcott, który dośrodkował w pole karne, gdzie czekał Olivier Giroud. Francuz świetnie odegrał futbolówkę do Santiego Cazorli, który oddał mocny strzał z pierwszej piłki, który z wielkim trudem obronił Horn.

Minutę później Oxlade-Chamberlain został sfaulowany od tyłu przez jednego z obrońców Kolonii, a arbiter z ogromnym spokojem wskazał na jedenasty metr.

Do wykonania rzutu karnego poszedł Lukas Podolski, który podwyższył rezultat i zdobył bramkę przeciwko swojemu byłemu klubowi. Po 15 minutach Arsenal prowadzi 2-0.

W 18. minucie Kolonia przeprowadziła pierwszą akcję, która mogła zakończyć się bramką. Kacper Przybyłko ograł trzech obrońców Arsenalu i znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej, ale młody Polak minimalnie spudłował.

Trzy minuty później z kolejnym kontratakiem wyszli podopieczni Arsene'a Wengera. Walcott uruchomił na prawym skrzydle Chamberlaina, który posłał piłkę w pole karne, gdzie czekał Olivier Giroud. Francuz oddał strzał z najbliższej odległości, ale fantastyczną interwencją popisał się Horn.

W 25. minucie Olivier Giroud kolejny raz znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej. Santi Cazorla posłał świetne prostopadłe podanie do francuskiego napastnika, a ten strzałem z pierwszej piłki spróbował pokonać Horna. Niemiecki golkiper kolejny raz popisał się jednak fantastyczną interwencją.

W 34. minucie Kanonierzy mogli zdobyć kolejną bramkę ze stałego fragmentu gry. Dobrym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisał się Santi Cazorla, a mocny strzał głową oddał Olivier Giroud. Francuskiego napastnika kolejny raz zatrzymał jednak Horn, który był najjaśniejszą postacią w drużynie Kolonii.

Trzy minuty później Vito Mannone miał pierwszą okazję do wykazania się w bramce Arsenalu. Teoretycznie niegroźny strzał Royera sprawił jednak włoskiemu golkiperowi ogromny problem, ponieważ nie opanował futbolówki, wypuścił ją z rąk a ta wyszła na rzut rożny.

W 43. minucie Kanonierzy podwyższyli rezultat. Z lewego skrzydła w pole karne podawał Kieran Gibbs, a wbiegający Lukas Podolski bez namysłu huknął na bramkę Horna, nie dając mu szans na interwencję. 3-0!

Do końca pierwszej połowy rezultat nie uległ już zmianie, Kanonierzy zeszli na przerwę z zaliczką trzech bramek.

Na drugą połowę Arsene Wenger przygotował aż 10 zmian, na boisku pozostawiając jedynie Lukasa Podolskiego - byłem zawodnika Kolonii.

W 58. minucie Kozły mogły pokonać Wojtka Szczęsnego po mocnym strzale z dystansu. Piłka odbiła się od poprzeczki, potem od linii bramkowej, a na samym końcu znalazł się w rękach Wojtka Szczęsnego.

W 62. minucie Kanonierzy podwyższyli prowadzenie. Świetnie lewym skrzydłem urwał się Gervinho, który zwiódł obrońcę i zbiegł do środka, gdzie poradził sobie z kolejnymi przeciwnikami i strzałem w krótki słupek zaskoczył zarówno bramkarza, jak i całą defensywę Kolonii. 4-0!

W 68. minucie na boisku pojawił się Robin van Persie. Zajął on miejsce Lukasa Podolskiego, który owacją na stojąco został pożegnany przez miejscowych kibiców. Co ciekawe, Holender przejął od Laurenta Koscielnego opaskę kapitańską. W tej samej minucie nastąpiła jeszcze jedna zmiana, a mianowicie Chamakh wszedł za Gnabry'ego.

Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu Kanonierzy mieli okazję jeszcze podwyższyć wysokie prowadzenie. Świetnym rajdem środkiem boiska popisał się Arszawin, który chwilę później dobrze dograł do wybiegającego Gervinho. Iworyjczyk za długo zwlekał jednak z oddaniem strzału i został zablokowany.

Kilka chwil później sędzia zakończył spotkanie, które zakończyło się wysokim zwycięstwem Arsenalu, bowiem aż 4-0!

FC KoelnMecze TowarzyskieRaport pomeczowy autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
pronik komentarzy: 517913.08.2012, 10:47

realowi jest na reke rozliczenie sahina za modrica ale gosc ma ambicje i chce grac w LM

KeefAFC komentarzy: 51213.08.2012, 10:46

chociaz i tak to prawda bo hazard dobry jest , ale takie cos w meczu z man.city ? :D

ArseneAl komentarzy: 2341713.08.2012, 10:46

@Kysio2607
Cazorla będzie wracał z drugiego końca świata więc nie zagra od pierwszej minuty.
Giroud też dostał powołanie na kadrę.
Na napadzie z Sunderlandem zagra Poldi bo tak już to testował Wenger w drugiej połowie meczu z Koeln.

LoveTheGunners komentarzy: 914013.08.2012, 10:44

kee

kazdemu sie cos takiego moze zdarzyc nawet wielkiemu messiemu , ja nie widze w tym nic smiesznego i uwazam ze hazard bdzie postrachem ligi

ArseneAl komentarzy: 2341713.08.2012, 10:44

@LoveTheGunners
Mówił coś, że w drugiej połowie może wpuścić Giroud lub RvP (zależy który będzie w lepszej dyspozycji) za Podolskiego i Cazorlę za AOC'a.
Arteta ponoć ma lekką kontuzję i nie zagra :(

kanonier12212 komentarzy: 183313.08.2012, 10:44

Robizg1

Ja chciałem sobie te kupić,ale by mnie z taką podeszwą na hale nie wpuścili;)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952113.08.2012, 10:43

Raphael Honigstein said on ESPN Press Pass Spurs are trying to get Sahin as part of the Modric deal but Sahin doesn't want to go there.
Sahin's had three offers one is Arsenal, another is Liverpool. He wants to play in the CL.

Kysio2607 komentarzy: 1336013.08.2012, 10:43

Arsene.. Ja dzwoniłem dziś rano, dałem mu się wyspać, i mówił mi, że myśli nad takim zestawieniem..

Szczesny - Carl Kosa Verma Santos - Song Diaby Cazorla - Theo Poldi Giroud.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952113.08.2012, 10:42

as.com/futbol/articulo/cesion-sahin-cerrara-semana/20120813dasdaiftb_26/Tes

Wypożyczenie Sahina do Anglii ma się odbyć do końca tygodnia . Turek powędruje do Arsenalu lub LFC ,jednak wszystko na to wskazuje ,że to będzie Arsenal .

KeefAFC komentarzy: 51213.08.2012, 10:42

huehuehue

youtube.com/watch?v=YwN1gzbdexQ

EDEN HAZARD - FAIL :D

ArseneAl komentarzy: 2341713.08.2012, 10:42

Na wf to wystarczą tenisówki za 10 zł z supermarketu...

ArseneAl komentarzy: 2341713.08.2012, 10:33

Dobra dzwoniłem wczoraj do Wengera i powiedział, że jeśli nic się nie stanie to wystawi prawdopodobnie taki skład na Sunderland:

----------------Szczęsny----------------
Jenki------Kosa-------Verma----Gibbs
----------Song----------Diaby----------
Walcott----------AOC---------Gervinho
----------------Podolski-----------------

ArjenRobben komentarzy: 159813.08.2012, 10:32

koledzy wiecie moze kiedy jest superpuchar hiszpanii ?

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 113.08.2012, 10:24

Oj błąd wpisz sobie kanonier12212
Nike kobe vii lakers home system :P

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 113.08.2012, 10:23

kanonier12212
Ja bym kupił trampki z tesco za 10 zł :D
google.pl/imgres?q=nike+kobe+vii&start=146&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1152&bih=745&tbm=isch&tbnid=PpLW9uqprrateM:&imgrefurl=http://www.sneakerfiles.com/2012/02/13/nike-kobe-vii-7-home/&docid=XRWmO40DrTXaGM&imgurl=http://www.sneakerfiles.com/wp-content/uploads/2012/02/nike-kobe-vii-7-home-2-600x450.jpg&w=600&h=450&ei=SLkoUO3QC8rhtQas8YGABQ&zoom=1&iact=rc&dur=358&sig=108664377206759382647&page=9&tbnh=164&tbnw=240&ndsp=16&ved=1t:429,r:15,s:146,i:234&tx=131&ty=103

pajdi komentarzy: 378013.08.2012, 10:18

Pato w lidze angielskiej ? Porażka roku. IMO chłop nie jest wart 15 baniek, potencjał ma, lecz to wszystko. Nie gra nic, cały czas spędza w szpitalach etc, szkoda chłopa, bo mógłby być jednym z lepszych, a tak cichutko o nim.
Jeśli to była prawda, że PSG dawało 30 baniek za Pato, to Milan zrobił mega błąd , że go nie puścił.
Z Milanu to jedynie Boateng.

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17213.08.2012, 10:15

LTG

I to Ciebie będziemy hejtować! :D

GKS_AFC komentarzy: 872013.08.2012, 10:15

As.com mówi o tym że Real i koguty doszły do porozumienia w sprawie Modrica, Real ma czekać na sprowadzenie przez totenham następcy Modrica i do transferu dojdzie za 32 mln euro + 6 mln zmiennych , a wtedy Sahin ma zielone światło na wypozyczenie do Anglii

LoveTheGunners komentarzy: 914013.08.2012, 10:15

ja mam zamiar w przyszlosci isc na medycyne , takze zbiore szlify i jade na London COlney :DD

kanonier12212 komentarzy: 183313.08.2012, 10:14

Miał ktoś te buty?
Kupiłem je sobie na w-f i nie wiem co po nich moge się spodziewać.

cesc69 komentarzy: 35813.08.2012, 10:11

Głosujcie na mecz Arsenalu na Canal+ i namawiajcie znajomych do głosowania bo przegrywamy.

szymonst komentarzy: 158913.08.2012, 10:06

Bezsensowne to głosowanie. Jakieś proszenie się połowy świata, który meczu i tak nie zobaczy, wielokrotne oddawanie głosów przez jednego użytkownika itd itp. Nawet jak pousuwają trefne głosy to i tak każda ze stron będzie mogła stwierdzić, że zrobili to tak żeby puścić z góry zaplanowany mecz.

LoveTheGunners komentarzy: 914013.08.2012, 10:06

anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=228764

slyszeliscie? :D

szkoda ze plota moglby sie rpzydac na lawe

aguero10 komentarzy: 861213.08.2012, 10:06

Z Milanu to chciałbym tylko Pato nawet oddałbym RvP i dopłaciłbym jeszcze aby go ściągnąć do Londynu

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 113.08.2012, 10:06

VdW byłbyy naprawdę fajną opcją :)

GKS_AFC komentarzy: 872013.08.2012, 10:05

Kolejny*

Mexes, kurtyny metersacker nie dziękuję vdw nikt więcej!

GKS_AFC komentarzy: 872013.08.2012, 09:57

Modrić o krok od Realu...po raz kolejny...tym razem jednak kluby osiągnęły porozumienie,kwota transferu wyniesie 32mln zmienne za osiągnięcia chorwata. Tottenham czeka z ogłoszeniem transferu aż zakupi następcę Luki.Na jego miejsce zostanie sprowadzony najprawdopodobniej M'Vila cała operacja ma zakończyć się przed pierwszym ligowym meczem kogutó

Ktoś to na stronie Realu napisał

Cinak komentarzy: 19113.08.2012, 09:56

a C+ nie miało czasu usunąć głosów? czy już to zrobili?

Qarol komentarzy: 1450213.08.2012, 09:54

@Robizg1

Odpal sobie jakieś 10 min przed startem właściwiej transmisji, wtedy jest mało ludzi jeszcze na streamie. I nie powinno ciąć w trakcie.

Mi to pomaga. Albo wydaje mi się, że pomaga - w każdym razie nie tnie zazwyczaj.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 113.08.2012, 09:53

Big week coming up for Arsenal. Places up for grabs. Club still after 1-2 more players. Expect some movement on players out, too.