50. gol Aubameyanga i żenujący rezultat: Arsenal 1-1 Wolves

50. gol Aubameyanga i żenujący rezultat: Arsenal 1-1 Wolves 02.11.2019, 16:52, Łukasz Wandzel 3015 komentarzy

W to sobotnie popołudnie chciało się ziewać nie tylko przez pochmurną pogodę. Powodem tego był także mecz 11. kolejki Premier League pomiędzy Arsenalem a Wolverhamptonem. Ekipa Unaia Emery'ego względnie wcześnie objęła prowadzenie w tym spotkaniu, ale poza 20. i 76. minutą, w której padły gole dla obu drużyn, nie wydarzyło się nic interesujące. Przyjezdne Wilki nie były wystarczająco wygłodniałe, by zagrozić londyńczykom, a mimo to wywiozły z The Emirates punkt. Kanonierzy zagrali bardzo słaby mecz, osiągnęli koszmarny rezultat i w takiej sytuacji kibicom nie poprawi humoru nawet 50. bramka Pierre'a-Emericka Aubameyanga w barwach Arsenalu.

Arsenal: Leno - Chambers, Luiz, Sokratis, Tierney (87' Kolasinac) - Guendouzi, Torreira (73' Saka), Ceballos - Özil - Lacazette (60' Martinelli), Aubameyang.

Wolves: Patricio - Dendoncker, Coady, Saiss - Doherty (71' Ruben Vinagre), Moutinho, Neves, Jonny - Traore, Jimenez, Jota (90+1' Neto).

Po pierwszym gwizdku arbitra Wilki błyskawicznie przejęły kontrolę nad spotkaniem i przez pierwsze kilka minut utrzymywały się przy piłce na połowie Arsenalu. Kanonierzy w ślimaczym tempie odzyskiwali przewagę i dość niespodziewanie otworzyli wynik meczu w 20. minucie. David Luiz z prawej strony dograł do Alexandre'a Lacazette'a w pole karne, a ten po obrocie z piłką wystawił futbolówkę ulubionemu partnerowi z zespołu. Pierre-Emerick Aubameyang musiał jedynie dołożyć nogę. Po strzelonej bramce w pierwszej połowie działo się niewiele. Najważniejsze, że londyńczycy po objęciu prowadzenia zaczęli na dobre przeważać i niemrawo szukali drugiego gola. Sytuacje tworzone przez Kanonierów polegały na wrzutkach, które nie docierały do adresatów, oraz na anemicznych strzałach w kierunku golkipera Wolverhamptonu - Rui Patricio.

Bernd Leno za to wykazał się udaną interwencją przed przerwą przy mocnym strzale wbiegającego w szesnastkę Doherty'ego. W tamtym momencie niemiecki bramkarz uratował dzięki temu prowadzenie swojego zespołu. Przyjezdni zaliczyli dobry początek i końcówkę pierwszej połowy, przy czym przez resztę czasu Arsenal dominował w posiadaniu piłki, nie narzucając wysokiego tempa.

Druga połowa była jeszcze nudniejsza niż poprzedniczka, a najgorsze jest to, że Kanonierzy niespodziewanie stracili gola w 76. minucie po dośrodkowaniu do Jimeneza, którego na spółkę nie upilnowali Chambers i Sokratis. Piłkarz z Meksyku wykorzystał sytuację i uderzył piłkę głową, a ta po koźle wpadła do bramki. Unai Emery poruszał się szybciej przy linii bocznej niż niektórzy piłkarze na murawie. Arsenal w dodatku o mało nie przegrał po rajdzie Joty w 90. minucie, który minął najpierw Davida Luiza, a później nie przeszkadzała obecność Sokratisa. Jedynie Bernd Leno w nerwowy sposób zdołał wyłuskać piłkę.

Gry nie ożywili zmiennicy. Murawę opuścił dość wcześnie Alexandre Lacazette, a w jego miejsce pojawił się dużo biegający Gabriel Martinelli. U Brazylijczyka jak zwykle widać było wielki talent, ale jego koledzy nie poruszali się po boisku z podobną intensywnością. Jeszcze mniej wnieśli Bukayo Saka i Sead Kolasinac. Najbardziej boli fakt, że Wolverhampton grał w tym meczu słabo i prawie nie zagrażał bramce Kanonierów. Arsenal zmarnował cały kwadrans, doliczony czas gry i po raz kolejny nie utrzymał korzystnego rezultatu w meczu, w którym jako pierwszy objął prowadzenie.

Premier LeagueRaport pomeczowyWolverhampton Wanderers autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Mihex komentarzy: 2360404.11.2019, 21:01

Wenger wymieniany wśród kandydatów do objęcia Bayernu, ale jako opcja "tymczasowa", by po sezonie się na ten Haga rzucić :P

Jacek1s komentarzy: 764604.11.2019, 20:58

@enrique napisał: "czasem flirt, czasem ręka w majtkach a czasem szybki lodzik w toalecie."

Wszystko zrozumiem, ale jeść w toalecie? Uhh... gdzie wy takie kobiety znajdujecie? Na śmietniku?

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 204.11.2019, 20:57

@kamilo_oo: Myślę o niej w większych pozytywach niż o sytuacji, której byłem ostatnio świadkiem mianowicie dwójki gości zakładających się kto pierwszy "zrobi" dziewczynę X na imprezie.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492504.11.2019, 20:57

Jak dziewczyna pisze z innymi to jest w gównianym związku po prostu, nie ma co demonizować

enrique komentarzy: 1916204.11.2019, 20:50

Jeśli taka pisze sobie praktycznie z każdym to znaczy że szuka nowych wrażeń, i prędzej czy później u kogoś je znajdzie. Spotkałem się z takimi sytuacjami u znajomych wiele razy - czasem flirt, czasem ręka w majtkach a czasem szybki lodzik w toalecie.

Jacek1s komentarzy: 764604.11.2019, 20:49

@Gunerxxx napisał: "Prosty i inteligentny? to nie są przypadkiem antagonizmy?"

Skąd? Inteligencja wcale nie świadczy o rozmaitych zainteresowaniach czy pełnieniu wielu funkcji. On jest taki mądry, a przy tym taki skromny i cichutki. Cały mój filo :)

kamilo_oo komentarzy: 2356704.11.2019, 20:47

@enrique:

Odważna teza :P

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492504.11.2019, 20:44

@platinium

Jest możliwe. IMO prędzej spuchnie Chelsea niż Lester. Czy taki Mount-znikąd może zagrać cały świetny sezon na tym poziomie? Może, ale duża szansa na zawiechę

enrique komentarzy: 1916204.11.2019, 20:41

@kamilo_oo: a to już zwykły lachociąg.

platinium komentarzy: 139304.11.2019, 20:41

@ChatCrapGetBanged napisał: "Wymieniłem też Liski w top 6 w oficjalnym typowaniu przedsezonowym. Wstyd przyznać tylko, że wywaliłem Chelsea :D"
Spokojnie spokojnie, jeszcze Lamparda dopadnie syndrom "wielkiego Ole" :D

DavidSilva21 komentarzy: 338104.11.2019, 20:41

@kamilo_oo napisał: "Tak przy okazji, co myślicie o dziewczynie, która jest zajęta, a pisze sobie z innym gościem, który wyznał jej miłość?"
Że Cię zfriendzonuje.

kamilo_oo komentarzy: 2356704.11.2019, 20:41

A i gdy pojawił się kolejny wielbiciel, to z nim również utrzymuje jakiś tam kontakt ;)

enrique komentarzy: 1916204.11.2019, 20:40

@kamilo_oo: przedsiębiorcza kobieta.

kamilo_oo komentarzy: 2356704.11.2019, 20:39

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492504.11.2019, 20:39

Ja nie mówię, że jako jedyny promowałem Lester, ale to ja byłem twarzą tego ruchu i to ja przyjmowałem ciosy w ich stronę.

Gunerxxx komentarzy: 236304.11.2019, 20:36

@Jacek1s: Prosty i inteligentny? to nie są przypadkiem antagonizmy? :) Chyba, że chodziło, że niegarbaty.

kwiatinho komentarzy: 1312804.11.2019, 20:35

@tomek_13:
Nie pomogę. Od NLD kiedy żona przez przypadek weszła w posiadanie starych kuponów to już nie gram.

Miałem jazde jak Amerykanie w Wietnamie

Jacek1s komentarzy: 764604.11.2019, 20:34

@ZielonyLisc: A dziękuję :)

ZielonyLisc komentarzy: 2028504.11.2019, 20:31

@Jacek1s: życzę szczęścia oraz czule i trwałej miłości.

Jacek1s komentarzy: 764604.11.2019, 20:30

@ZielonyLisc napisał: "Najlepsze są lachony na fejsie co wrzucają milion fotek ,,ten jedyny, kocham mocno", a za miesiąc/dwa: samotna kobieta pragnie miłości."

Dlatego wybrałem sobie za moją prawdziwą miłość filo94, prosty, inteligentny, miły chłopak z poczuciem humoru, a nie jakiś blond lachon z przepalonymi stykami. Z kimś takim to można konie kraść, a nie być wiecznym bankomatem i non stop wymówki, narzekanie i krzyki.

Gunner18AFC komentarzy: 3435 newsów: 304.11.2019, 20:30

@FabsFAN: Teraz dendrologia?

ZielonyLisc komentarzy: 2028504.11.2019, 20:30

@FabsFAN: tak wiem, teraz interesujesz się chłopcami.

@michal192837465
Dzięki za odpowiedź. Nie wiem w takim razie, dlaczego u mnie nie można, bo już na Microsoft Edge żadnych problemów z tym nie ma.

Elastico07 komentarzy: 1255504.11.2019, 20:26

@pierre_afc napisał: "Zostało 39 dni do zniknięcia mojego ostrzeżenia. Więc to jest deadline dla Arsenalu na zwolnienie Emery'ego. Jeśli się nie uda to poproszę o 5/5 ostrzeżeń i bana."
Dostał miesiąc na poprawę,masz szanse się utrzymać.

ZielonyLisc komentarzy: 2028504.11.2019, 20:25

Gunner18AFC komentarzy: 3435 newsów: 304.11.2019, 20:23

@gabilondo: Każdy ma swoje priorytety i motywacje.

pierre_afc komentarzy: 1207104.11.2019, 20:23

Cześć kanonierska społeczności!

Z wyrazami szacunku,
pierre_afc

Alonso komentarzy: 1282404.11.2019, 20:22

@Gunner18AFC napisał: "Z kobietą tworzysz związek na całe życie, na dobre i na złe"

gabilondo komentarzy: 102204.11.2019, 20:21

@Gunner18AFC: nie mogę się z Tobą zgodzić, dużo bliżej mi do wersji hota, temu jedynemu klubowi nie kibicuje się dla rozrywki, to inna para kaloszy. Idź do kina bądź cyrku jeśli chcesz płacić artysta.

tomek_13 komentarzy: 243204.11.2019, 20:15

jakieś typy na LM?
@kwiatinho:

Elastico07 komentarzy: 1255504.11.2019, 20:13

Haha a D14 znowu bana złapał.Dajcie już spokój chłopakowi bo ewidentnie potrzebujemy pomocy i ma problemy ze sobą.Jak ktoś może wypisywać w necie że cholernie gardzi innym użytkownikiem mimo,że go nie zna osobiście tylko ocenia to na podstawie tego co piszę.Jakim trzeba być bukietem,żeby tak łatwo dać się wyprowadzać z równowagi tylko dlatego,że nie potrafi poprowadzić rozmowy na poziomie :D

Gunner18AFC komentarzy: 3435 newsów: 304.11.2019, 20:11

@hot995: złe spojrzenie na sprawę. Obraźliwe dla kobiet, moim zdaniem. Z kobietą tworzysz związek na całe życie, na dobre i na złe. Z klubem podobnie. Jeśli ją zostawisz to prawdopodobnie będzie cierpieć. Jeśli nie obejrzysz meczu Arsenalu na streamie to raczej klub z tego powodu nie ucierpi. No i to ma nam dawac rozrywkę. Kibice chodzą na mecze dla rozrywki a nie po to, żeby zrzucić się na pensje dla pracowników klubu, piłkarzy i właściciela. Chodzą zobaczyć spektakl. Za to się płaci. Kobiety dają zdecydowanie więcej niz rozrywkę. Chyba, że miałeś na myśli prostytuki to sie zgodzę.

kwiatinho komentarzy: 1312804.11.2019, 20:11

Jeśli było to sorki...
Xhaka nie będzie już kapitanem Arsenalu. Nowym kapitanem będzie Aubameyang.

Elastico07 komentarzy: 1255504.11.2019, 20:10

@erykgunner napisał: "żeby życzyć mojemu klubowi porażki. To nie mieści się w moim pojęciu bycia kibicem."
Jeżeli ta porażka ma oznaczać początek sukcesu to jest w takim podejściu sens.Najważniejsze jest dobra klubu,a żeby w klubie zaczęło być dobrze trzeba zatrudnić odpowiedniego trenera a w tym momencie takim nie dysponujemy bardzo delikatnie mówiąc.

Siller komentarzy: 174704.11.2019, 20:09

@Slaviola: Klątwa opaski

Slaviola komentarzy: 1237704.11.2019, 20:07

@lucasnoline:

Nie rozumiem nic z tego co Napisałeś.

Czyli Aubameyang zostanie nowym kapitanem i przez to odejdzie czy co? Bo nie rozumiem :/

Siller komentarzy: 174704.11.2019, 20:07

@ChatCrapGetBanged:
@Siller napisał: "Paradoksalnie bardziej boję się zespołów pokroju Wolves czy Leicester niż naszych bezpośrednich rywali o top4."
Może nie nie jest to powiedziane dość jasno, ale uważałem, że skład top6 się w tym sezonie zmieni, a Leicester za najlepszy zespół z grupy pościgowej, choć nie sądziłem, że będą aż TAK mocni. W każdym razie nie byłeś jedynym, który spodziewał mocnego Leicester ;)

ZielonyLisc komentarzy: 2028504.11.2019, 20:06