Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26!

Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 19.05.2026, 22:26, Mateusz Kolebuk 2142 komentarzy

Arsenal w końcu sięgnął po tytuł mistrza Anglii! Po 22 latach oczekiwania, Kanonierzy zdobyli upragnione trofeum, a wszystko dzięki remisowi Manchesteru City z Bournemouth. Spotkanie na Vitality Stadium zakończyło się wynikiem 1:1, co oznacza, że podopieczni Mikela Artety mogą świętować mistrzostwo już przed ostatnią kolejką sezonu.

Triumf po latach starań

Droga Arsenalu do tego sukcesu była długa i pełna wyzwań. Przez ostatnie trzy sezony Kanonierzy kończyli rozgrywki na drugim miejscu, ustępując najpierw Manchesterowi City, a potem Liverpoolowi. W tym roku jednak wszystko zagrało idealnie - 25 zwycięstw i 7 remisów w 37 meczach ligowych mówi samo za siebie.

Obrona kluczem do sukcesu

Choć Arsenal zdobył aż 69 bramek, to właśnie defensywa była ich największym atutem. Zaledwie 26 straconych goli i aż 19 czystych kont to wynik, który budzi respekt. Bramkarz David Raya już teraz może cieszyć się Złotą Rękawicą, a w walce o tytuł Piłkarza Sezonu towarzyszą mu Declan Rice i Gabriel Magalhaes.

Decydujące momenty

Ostatnie tygodnie były dla Arsenalu kluczowe. Wygrana 1:0 z Burnley, które już wcześniej pożegnało się z ligą, dała im pięciopunktową przewagę nad City. Choć Kanonierzy byli gotowi walczyć do końca i pokonać Crystal Palace w ostatniej kolejce, Bournemouth oszczędziło im nerwów, zapewniając tytuł już teraz.

Teraz pozostaje tylko czekać na niedzielne spotkanie z Crystal Palace, po którym Arsenal oficjalnie uniesie trofeum nad głowami swoich kibiców. To będzie wyjątkowy moment dla wszystkich związanych z klubem z północnego Londynu.

Premier League autor: Mateusz Kolebuk źrodło:
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
ozzy95 komentarzy: 3816 newsów: 120.05.2026, 09:58

@ozzy95 napisał: "można go oceniać od momentu przejęcia pakietu"

* większościowego

mistrzu973 komentarzy: 157620.05.2026, 09:57

@Gunnerrsaurus napisał: "Szkoda że tak późno uznał, że jak chce zarobić to musi wydawać, bo zmarnowane zostały lata złotych pokoleń. Oglądanie naszych najlepszych piłkarzy w barwach innych klubów, często naszych najgorszych rywali to po prostu koszmar kibica na który byliśmy skazani przez wiele lat."
Tylko ze no tak jak było pisane, nie byl jedyny, po co mial inwestowac jakby byl tez np taki usmanov. To by podbijalo tylko cene. Kroenke w koncu przejal calkowicie arsenal w 2018 i nie mozna powiedziec zeby od tego czasu skąpil grosza

ozzy95 komentarzy: 3816 newsów: 120.05.2026, 09:56

@Gunnerrsaurus napisał: "Szkoda że tak późno uznał, że jak chce zarobić to musi wydawać, bo zmarnowane zostały lata złotych pokoleń. Oglądanie naszych najlepszych piłkarzy w barwach innych klubów, często naszych najgorszych rywali to po prostu koszmar kibica na który byliśmy skazani przez wiele lat."

można go oceniać od momentu przejęcia pakietu od roku 2011, a to nie były złote pokolenia. Zdecydowanie nie. Plus spłacany dalej stadion. A też nie udawajmy, że pieniądze większe ostatnio wydaliśmy latem 2025, bo to pierdoły. Inwestycje w skład były robione od dłuższego czasu, nawet za Papy pod koniec w tej materii było dużo lepiej. Błędem Kroenke było trzymanie Papcia zbyt długo, mimo mojej sympatii jemu peron odjechał dużo wcześniej. Skład mimo wydanych pieniędzy nie był konkurencyjny, było sporo słabych ogniw, ananasów do odpalenia, młodzieży. Kroenke zaufał Artecie i dał mu środki od początku, więc proszę nie zakłamujmy rzeczywistości, że dopiero teraz mu się lampka zaświeciła. Na mistrzostwo musi się złożyć wiele czynników i to się w końcu udało - również dzięki właścicielowi.

Moczyknur komentarzy: 244420.05.2026, 09:56

@djmacius: Ja będę :D

djmacius komentarzy: 565220.05.2026, 09:49

Czy potwierdzone jest info z paradą 31.05? Ktoś się wybiera, żeby było raźniej?

Be4Again komentarzy: 657720.05.2026, 09:48

Ależ to ciążyło... to były ciężkie 22 lata kibica Arsenalu. Kibicuje tej drużynie od sezonu 98/99. Od momentu kiedy od cioci z Londynu dostałem w paczce koszulkę Arsenalu z logiem JVC na piersi. W tamtych latach najpopularniejsze były Włoskie i Hiszpańskie kluby. Z Anglii kojarzyło się ManU i LFC. Z dzieciaków na podwórku nikt za bardzo nie kojarzył Arsenalu, dlatego w tej koszulce wyróżniałem się i to bardzo. W tamtych czasach oryginalna koszulka to był niesamowity prestiż, praktycznie wszyscy chodzili w podróbkach z bazaru, które pruły się po pierwszym praniu (sam miałem takich kilka). Wtedy najważniejsze dla mnie było to, że był na niej emblemat nike :) Chodziłem w niej praktycznie codziennie. Chyba żadna inna materialna rzecz nie sprawiła mi takiej radości w życiu jak ta koszulka wtedy. Tak to się zaczęło. Jak miłość do koszulki przerodziła się w miłość do klubu to dopiero się zaczęło szaleństwo. Na mecze chodziłem do wujka, który miał "satelitę" i był kibicem LFC, ale pozwalał mi u siebie oglądać Arsenal. Jak nie było takiej możliwości to sprawdzanie wyników na telegazecie. Obowiązkowo prenumerata w kiosku Bravo Sport gdzie o angielskiej piłce było zazwyczaj zdawkowo... Prowadziłem zeszyt z statystykami Arsenalu i całej ligi. Ranking strzelców, asyst itd. Byłem świadkiem "rewolucji" Wengera. W 2005 r dzięki cioci miałem okazje być na Highbury na meczu FA Cup z Evertonem, który nasi wygrali 3:0. Potem już jako dorosły byłem jeszcze na dwóch meczach na ES.

Także śledzę losy tej drużyny od 27 lat. Widziałem jak Arsene tworzył "niezwyciężoną" ekipę i rewolucjonizował całą ligę. Jak ta drużyna z niezwyciężonych mężczyzn przekształciła się w "dzieci Wengera". Jak młodzi, którzy urośli pod Bossem odchodzili bo nie wierzyli, że Wenger jest w stanie jeszcze coś wygrać (RVP, Nasri, Hleb, Song, Sagna). Jak w schyłkowym okresie pojawiła się znowu nadzieja dzięki Ozilowi, Cazorli i Sanchezowi. Jednak zawsze czegoś brakowało, zawsze wiał nam wiatr w oczy bardziej niż innym...

Dlatego wiem ile waży do mistrzostwo. Ten sukces zrzucił olbrzymi ciężar z serc wszystkich kibiców Arsenalu. Teraz możemy oddychać pełną piersią z głową podniesioną do góry. Ta klątwa została zdjęta...

Dużo mówi się o Mikelu jako autorze tego sukcesu. Jego rola jest niepodważalna, ale jako kibic który jest z tą drużyną od prawie 30 lat wiem, że olbrzymi wkład w ten sukces ma rodzina Kroenke. Przez lata musieliśmy znosić wyższość finansową ManU, Chelsea czy później City. Przy każdym transferze drżeliśmy czy do gry nie wkroczy, któryś z nich i nie przelicytuje nas lub nie złoży oferty nie do odrzucenia dla któregoś z naszych graczy. Jak się później okazało to wcale nie było tak, że nie mieliśmy środków tylko ówczesne zarządy po prostu nie chciały inwestować w kadrę, w głośne nazwiska i dla nich liczył się sukces finansowy i podzielenie się kasą z dochodu. Strategia była taka, że kupujemy młodych i tanich zawodników, którzy pod Wengerem mają się rozwinąć. Z takim podejściem ciężko było walczyć o najwyższe cele. Jakby Wenger, już po spłaceniu ES, dostał wsparcie finansowe na takim poziomie jak Mikel uważam, że dołożyłby min 2 mistrzostwa więcej. Zresztą kto czytał biografię Wengera ten wie jacy piłkarze swego czasu byli "blisko" Arsenalu, ale ostatecznie wybrali inne opcje z wiadomych względów. Kroenke postanowili zainwestować w sukces sportowy i marketingowy. To jak zmieniły się oprawy na ES, promocja w SM klubu jest po prostu nieporównywalne z tym co było wcześniej. Mikel na transfery wydał chyba ponad miliard euro... średnio po 200mln na rok. Bez tego Mikel by tego nie osiągnął. Wierzyli w niego i dali mu olbrzymi kredyt zaufania, który teraz zaczyna się spłacać.

Mam wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami :) Dzięki za wszystko. Za tą drogę, za społeczność k.com, za te wszystkie dyskusje i głupie kłótnie o pietruszkę. Bez tego by to teraz tak nie smakowało jak smakuje.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1336220.05.2026, 09:47

@ozzy95:

Szkoda że tak późno uznał, że jak chce zarobić to musi wydawać, bo zmarnowane zostały lata złotych pokoleń. Oglądanie naszych najlepszych piłkarzy w barwach innych klubów, często naszych najgorszych rywali to po prostu koszmar kibica na który byliśmy skazani przez wiele lat.

Traitor komentarzy: 10698 newsów: 2420.05.2026, 09:45

Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze przed nami jeszcze FINAL LIGI MISTRZOW

polishbrigadesx komentarzy: 1122820.05.2026, 09:44

Kurcze ale elegancko jesteśmy mistrzami aż trudno mi w to uwierzyć po tylu latach oczekiwania

ozzy95 komentarzy: 3816 newsów: 120.05.2026, 09:44

@Joker_224 napisał: "Talizman Stan Kroenke znowu to zrobił! Teraz już każdy klub, który posiada zdobył trofeum w czasie jego „panowania”."

a pamiętam, ile się na niego wylało. No i argumentem było na początku, gdy nas przejął, że właśnie jego kluby nie zdobywają laurów. Oczywiście od tego czasu sporo minęło, ale widać w końcu, że dla nich dźwignia finansowa i zarobek ma mieć swoje źródło w sukcesie sportowym. Chwała im za to, szczególnie chyba dla Josha należą się podziękowania i gratulacje, to on wziął w swoje ręce ten projekt z perspektywy właścicielskiej. Letnie okienko to była ta ostatnia brakująca cegiełka.

ArsenalChampion komentarzy: 961020.05.2026, 09:44

No Eze to wygrał los na loterii trafiając do Arsenalu, a nie ostatecznie do tottenhamu który moze polecieć z ligi

Gunnerrsaurus komentarzy: 1336220.05.2026, 09:44

Nie wiem czy to dlatego, że treści w internecie są spersonalizowane i wyskakuje mi dużo o Arsenalu, czy po prostu to mistrzostwo wywołuje tak duże emocje na świecie. Myślałem że Arsenal jest odbierany dosyć neutralnie, że ciężko nienawidzić tego klubu, jednak mocnych postów po mistrzostwie jest bardzo dużo. Większość chyba pozytywna, ale też spora część to hejt i to z klubów które nawet nie grały z nami w lidze. Oczywiście ****ć to, ale po prostu jakoś się nie spodziewałem.
Błagam wygrajmy jeszcze to UCL. Niech hejterki się zesrają, w niedzielę idę do kościoła się o to modlić.

Dziadyga komentarzy: 1312420.05.2026, 09:44

@alexis1908 napisał: "Vitold jaki miał nick ten od zakładu ze mną ? Bo tu to Dokumentowałeś :)"
Na banie jest xD

alexis1908 komentarzy: 1185620.05.2026, 09:43

Vitold jaki miał nick ten od zakładu ze mną ? Bo tu to Dokumentowałeś :)

Joker_224 komentarzy: 569820.05.2026, 09:41

Talizman Stan Kroenke znowu to zrobił! Teraz już każdy klub, który posiada zdobył trofeum w czasie jego „panowania”.

ZielonyLisc komentarzy: 2196120.05.2026, 09:41

@Dziadyga: No homo sorry

losnumeros komentarzy: 1745820.05.2026, 09:39

@darek250s: Może być, https://www.facebook.com/reel/3300946153408354/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Dziadyga komentarzy: 1312420.05.2026, 09:39

Wiecie co? Wszystkich was kocham! :] xD

darek250s komentarzy: 13393 newsów: 520.05.2026, 09:38

@losnumeros napisał: "Zajebist** latają fragmenty w necie z nami, City i wisienkami. https://www.facebook.com/reel/1657988345435198/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v"

Zdecydowanie widziałem dużo lepsze xd

Kowal96 komentarzy: 1764020.05.2026, 09:38

@szyszak:

Tak, też takie mam odczucie. Fajnie, miło z ich strony. Jak zdobedą majstra to też pogratuluje Junajted, bo ich kibice już też długo czekają na majstra.

losnumeros komentarzy: 1745820.05.2026, 09:36

Zajebist** latają fragmenty w necie z nami, City i wisienkami. https://www.facebook.com/reel/1657988345435198/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

izrael komentarzy: 67220.05.2026, 09:33

Arsenal nauczył mnie cierpliwości, jak wielu z Was nie zwątpiłem. Jesteśmy na szczycie i szybko z niego nie zejdziemy. Teraz pora na nowy rozdział, podbój Europy, a właściwie potwierdzenie, że Arsenal jest najlepszym klubem na świecie.

ozzy95 komentarzy: 3816 newsów: 120.05.2026, 09:32

@Adamarsenal1 napisał: "Thierry Henry ze wzruszającą przemową po zdobyciu przez Arsenal mistrzostwa Anglii:

"22 lata… 22 długie lata czekania, marzeń, cierpienia, nadziei i wiary. Pomyślcie o tym przez chwilę. Dziś Arsenal w końcu znów jest mistrzem Premier League i szczerze… ten tytuł jest inny. Ten jest emocjonalny".

"Wiem, co ten klub piłkarski znaczy dla ludzi. Wiem, przez co przeszli kibice. Ludzie śmiali się z Arsenalu, wyśmiewali klub, podważali zawodników, podważali cały proces, zastanawiali się, czy ta drużyna kiedykolwiek wróci na szczyt. Ale oni trzymali się razem. Kibice nigdy nie przestali wierzyć".

"I muszę to powiedzieć… bez Mikela Artety to nie byłoby możliwe. To, co zrobił dla tego klubu, jest niesamowite. Przywrócił tożsamość, dyscyplinę, więź z kibicami, a co najważniejsze — wiarę. Cierpiał, uczył się, pozostawał silny pod presją i dziś zasługuje na całe uznanie świata".

"Szacunek również dla Josha Kroenke i Stana Kroenke, ponieważ zaufali trenerowi, gdy wielu ludzi chciało zmian. Wspierali projekt, zachowali cierpliwość i dziś widzą nagrodę za to zaufanie".

"Do zawodników… dziękuję. Daliście wszystko dla tej odznaki. Walczyliście za siebie nawzajem, za kibiców i za historię tego klubu".

"A do kibiców Arsenalu na całym świecie… cieszcie się tą chwilą. Świętujcie ją z rodzinami, przyjaciółmi i wszystkimi, którzy pozostali wierni w trudnych latach. Bo dziś wieczorem Arsenal wrócił tam, gdzie jego miejsce".

"Mistrzowie Anglii ponownie"."


K***a Henry jak Nikoś, jak pierdzielnie przemowę to można się popłakać... Campeones!Campeones! Arteta kocham Ciebie. Dzisiaj dorosłe chłopy płaczą, Mrzag i Zielony Liść w objęciach, papa Wenger pewnie gdzieś tam gdzie jest myśli sobie, a dobrze że tego Baska łebskiego ściągnąłem w DD roku Pańskiego 2011. Niesamowita historia, odczarowani jesteśmy! W końcu mistrz po tylu latach! Upór, konsekwencja, droga pełna wybojów i przeszkód, ale w końcu jest, mamy to i my!!! Teraz celebracja i libacja a potem postawić kropkę nad i w Budapeszcie. Cóż to byłaby za historia!

Mastec30 komentarzy: 1227320.05.2026, 09:32

No Eze jeszcze ma ten fajny smaczek że na CP zrobią mu szpaler i podniesie puchar. Lepszego scenariusza nie mógł sobie wymyślić

losnumeros komentarzy: 1745820.05.2026, 09:30

@thegunner4life: „ U mnie niestety myślałem, ze końcówka 2025 była zła, ale to co się dzieje teraz to jest tragedia.„

Cytat z bajki: „ Wiesz co sie robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej.”

maniekuw komentarzy: 321020.05.2026, 09:29

Eze historia jak z filmu, odrzucony w akademii przez klub, któremu kibicuje. Przebija się przez niższe ligi, wraca do PL. Daje puchar Palace. Transfer i w ostniej chwili zamiast do największego rywala trafia ponownie do macierzystego klubu i zdobywa z nim majstra.

szyszak komentarzy: 128120.05.2026, 09:26

@Rosomak napisał: "A jaki to był wczoraj wieczór. Nie ma to jak odzyskać mistrzostwo Anglii po tylu latach. I ten trzask o 22:37 kiedy pękły gluteusy Maximusy w polskiej fanbazie lfc i mu"
Z tego co widziałem na dp to raczej gratulacje i ulga że nie city

losnumeros komentarzy: 1745820.05.2026, 09:24

Czołem wszystkim. Coś pięknego, nadal nie mogę uwierzyć że to mamy. Odpalam rano FB a większość info Arsenal mistrzem Angli, coś pięknego dzionek od razu lepszy. Cudownego dnia

Rosomak komentarzy: 298220.05.2026, 09:24

A jaki to był wczoraj wieczór. Nie ma to jak odzyskać mistrzostwo Anglii po tylu latach. I ten trzask o 22:37 kiedy pękły gluteusy Maximusy w polskiej fanbazie lfc i mu

SoulStorm komentarzy: 832920.05.2026, 09:23

"I hope they're celebrating hard now"

Nothing but love from Danny Welbeck on his former side winning the Premier League

Marzag komentarzy: 51201 newsów: 120.05.2026, 09:21

@thegunner4life napisał: "Mażaku w dniu mistrzostwa z Tobą też bym chciał już żyć w zgodzie i przyjaźni."
Niech się stanie! Miłego dnia :)

Bart1313 komentarzy: 30220.05.2026, 09:20

Ciekawostka:
Max Dowman pobił rekord Premier League. Został najmłodszym mistrzem Anglii w wieku:16 lat i 139 dni.

Gratulacje dla nas wszystkich, za te czasy wyrzeczeń i dogryzań innych kibiców z innych klubów. Wierzymy w kolejne sukcesy naszej ukochanej drużyny. To jest dopiero początek...

ZielonyLisc komentarzy: 2196120.05.2026, 09:19

A
R
S
E
N
A
L

Kowal96 komentarzy: 1764020.05.2026, 09:17

@Alffik:

A witam serdecznie :)

Alffik komentarzy: 149220.05.2026, 09:15

Witam mistrzów Anglii ^^

Mario145 komentarzy: 51320.05.2026, 09:12

Mistrzostwo, kaska z LM no to może być gruby hajs na letnie okienko;)

Mastec30 komentarzy: 1227320.05.2026, 09:10

to co, 60 baniek na Kroupiego ?

ZielonyLisc komentarzy: 2196120.05.2026, 09:09

Kocham Życie

Mastec30 komentarzy: 1227320.05.2026, 09:08

No to Arteta dowiózł. Gratuluje i chwała mu za to. Każdemu zawodnikowi też. Trzeba odłożyć trochę dukatów na nową koszulkę ze złotym Bagde i chyba na koszulke Bournemouth bo wypada myślę dorzucić się im do budżetu za to co dla nas wczoraj zrobili.

thegunner4life komentarzy: 1149620.05.2026, 09:06

@Marzag:
Mażaku w dniu mistrzostwa z Tobą też bym chciał już żyć w zgodzie i przyjaźni.

darek250s komentarzy: 13393 newsów: 520.05.2026, 09:06

@MadMax14 napisał: "To teraz tylko czekać aż będzie dostępny złoty badge PL na domówce 26/27 i można zamawiać :D"

Właśnie ciekawe kiedy będą dostępne te koszulki. Wczoraj widziałem, że wrzucili już z napisami Champions 26.

bizooon komentarzy: 963620.05.2026, 08:59

Xhaka też nie zapomniał pogratulować - szacun. Grał dla nas w mrocznych czasach i dowiózł wóz z węglem do czasów kiedy mógł przekazać brudną robotę Declanowi

ZielonyLisc komentarzy: 2196120.05.2026, 08:58

Chat gpt o konflikcie ZielonyLisc vs mażak

Status konfliktu:

Dla społeczności portalu ich potyczki słowne stały się niemal stałym elementem rozrywki. Inni użytkownicy często z góry przewidywali, że pod artykułem analitycznym lub po przegranym meczu w sekcji komentarzy nieuchronnie pojawi się gigantyczna wymiana zdań między tą dwójką.

bizooon komentarzy: 963620.05.2026, 08:57

@MadMax14 napisał: "To teraz tylko czekać aż będzie dostępny złoty badge PL na domówce 26/27 i można zamawiać :D"
otototo, idę stawiać meczyki żeby byo mi nie było szkoda kupić meczowej wersji :)

pawulon komentarzy: 78820.05.2026, 08:56

https://x.com/i/status/2056945039784493359 to tez dobre ta 4 Rice Saka Eze Timber XDDD

bizooon komentarzy: 963620.05.2026, 08:55

@pawulon napisał: "https://x.com/i/status/2056958180320579851 patrzcie to XDDD"
Co oni metrem przyjechali od kogoś z imprezy w nocy?

Adamarsenal1 komentarzy: 460920.05.2026, 08:54

Thierry Henry ze wzruszającą przemową po zdobyciu przez Arsenal mistrzostwa Anglii:

"22 lata… 22 długie lata czekania, marzeń, cierpienia, nadziei i wiary. Pomyślcie o tym przez chwilę. Dziś Arsenal w końcu znów jest mistrzem Premier League i szczerze… ten tytuł jest inny. Ten jest emocjonalny".

"Wiem, co ten klub piłkarski znaczy dla ludzi. Wiem, przez co przeszli kibice. Ludzie śmiali się z Arsenalu, wyśmiewali klub, podważali zawodników, podważali cały proces, zastanawiali się, czy ta drużyna kiedykolwiek wróci na szczyt. Ale oni trzymali się razem. Kibice nigdy nie przestali wierzyć".

"I muszę to powiedzieć… bez Mikela Artety to nie byłoby możliwe. To, co zrobił dla tego klubu, jest niesamowite. Przywrócił tożsamość, dyscyplinę, więź z kibicami, a co najważniejsze — wiarę. Cierpiał, uczył się, pozostawał silny pod presją i dziś zasługuje na całe uznanie świata".

"Szacunek również dla Josha Kroenke i Stana Kroenke, ponieważ zaufali trenerowi, gdy wielu ludzi chciało zmian. Wspierali projekt, zachowali cierpliwość i dziś widzą nagrodę za to zaufanie".

"Do zawodników… dziękuję. Daliście wszystko dla tej odznaki. Walczyliście za siebie nawzajem, za kibiców i za historię tego klubu".

"A do kibiców Arsenalu na całym świecie… cieszcie się tą chwilą. Świętujcie ją z rodzinami, przyjaciółmi i wszystkimi, którzy pozostali wierni w trudnych latach. Bo dziś wieczorem Arsenal wrócił tam, gdzie jego miejsce".

"Mistrzowie Anglii ponownie".

bizooon komentarzy: 963620.05.2026, 08:54

Ciekawe czy to wpływ Heinze spowodował zmianę taktyki i koniec ze stawianiem na pupilków niezależnie od ich formy. Może tylko zaczął lepiej wnioski wyciągać

pawulon komentarzy: 78820.05.2026, 08:52

https://x.com/i/status/2056958180320579851 patrzcie to XDDD

Zdygany komentarzy: 137520.05.2026, 08:51

Piękny dzień - Co za ulga. W niedziele może pogra troche Jesus, Dowman, Norgaard i kilku młodzików. Mnóstwo czasu na regeneracje przed finałem LM.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady