Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal

Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 11.04.2015, 19:30, Łukasz Wandzel 4389 komentarzy

Wyjazdowe spotkanie, rozgrywane dziś na Turf Moor miało klimat sielankowego spotkania przy grillu. Zawodnicy Arsenalu grając przeciwko drużynie z dołu tabeli wyglądali na co najmniej oszczędzających siły. Szybko zdobyte prowadzenie zamienili na usypiającą grę, która tylko momentami potrafiła przebudzić widza. Podopieczni Wengera w pełni kontrolowali pierwszą część spotkania. Zdobyli zaledwie jedną bramkę, choć wydawało się, że po przerwie szybko dobiją rywala i z pewnością, że zdobędą trzy punkty, dobrną do ostatniego gwizdka sędziego. Niestety dla widowiska, ale tak się nie stało. Zespoły stające dzisiaj w szranki w ogóle nie zmieniły obrazu gry w drugiej połowie.

Nawet takie, niezachwycające widowisko ma jednak dobre strony. Nasz ulubiony Arsenal po raz kolejny zdobył trzy punkty. Nie przypominał co prawda dominatora z meczu przeciwko piłkarzom z Liverpoolu, ale znowu zwyciężył a liczba oczek ma przecież taką samą wartość.

Składy obu ekip:

Arsenal: Ospina - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin, Cazorla - Ramsey, Özil, Alexis (90+3. Chambers) - Giroud (81. Welbeck)

Burnley: Heaton - Trippier, Duff, Shackell, Mee - Boyd, Arfield, Jones (90+3. Taylor), Barnes - Vokes, Ings

Tuż po rozpoczęciu meczu doszło do podyktowania rzutu wolnego dla Kanonierów. Swoich sił, z okolicy dwudziestego metra, spróbował Alexis, lecz piłka wylądowała w rękach golkipera. Kilka minut później, już w polu karnym przeciwnika, Sanchez doszedł do okazji, która również nie zakończyła się golem.

Już w 12. minucie Arsenal prowadził 1-0! Najgłodniejszym gola zawodnikiem był nie kto inny jak Alexis, ale jego strzał po udanym dryblingu został zablokowany. Po nim starał się poprawić Monreal, lecz całe zamieszanie rozstrzygnął dopiero Ramsey!

Pierwszy kwadrans w pełni kontrolowała drużyna The Gunners. Zespół z Londynu nie dawał się zaskoczyć i szybko wyjaśniał nieliczne sytuacje stworzone przez gospodarzy.

W 23. minucie do interwencji zmuszony został David Ospina. A to za sprawą rzutu wolnego, do którego podszedł Trippier. Zawodnik drużyny z Lancashire mierzonym uderzeniem sprzed szesnastki poważnie zagroził bramce Arsenalu. Zaledwie 2. minuty później podobną szansę miał Cazorla. Jednak Hiszpanowi nie udało się trafić w światło bramki.

Do końca pierwszej połowy goście kontrolowali wydarzenia na boisku. Jednocześnie żadna z drużyn nie kwapiła się, by zmienić rezultat.

Sędzia Mike Dean postanowił gwizdkiem zaprosić wszystkich na przerwę. Druga część meczu rozpoczęła się w tym samym, ociężale spokojnym tonie.

Początkowe minuty wyróżniały się jedynie niepotrzebnymi faulami w środku pola.

W 58. minucie niespodziewanym strzałem z dystansu popisał się Alexis, jednakże futbolówkę wędrującą po ziemi pewnie wyłapał Heaton.

Niewiele ponad 10 minut po tym wydarzeniu to gospodarze byli bliscy zdobycia bramki. Gracze Burnley zdołali uśpić Arsenal, dzięki czemu Mee zdołał dośrodkować. Jednak Boyd minął się z zaadresowaną przez partnera piłką. Chwilę później następną, groźną sytuacje stworzył swoim uderzeniem Ings. Na szczęście kolumbijski bramkarz Kanonierów był tam, gdzie być powinien i zażegnał niebezpieczeństwo.

Piłkarze Arsenalu zrozumieli, że jeśli będą nieostrożni, gracze Burnley są w stanie odebrać im punkty. Wzięli się, więc do roboty i w następnych minutach trochę częściej - choć nieskutecznie - zagrażali bramce rywali.

Pierwsza zmiana w całym spotkaniu miała miejsce dopiero w 81. minucie. Danny Welbeck zastąpił Oliviera Girouda.

Koniec spotkania poprzedziły zmiany z obu stron. Za Jonesa wszedł Taylor, z kolei Alexisa zmienił Chambers.

Po kilkudziesięciu sekundach sędzia zakończył mecz.

BurnleyPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 116.04.2015, 19:47

Maniekx, po co chcesz ściągać filmy jak możesz wejść na stronę z filmami i obejrzeć legalnie?

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.04.2015, 19:35

W żadnej z 20 najsilniejszy lig Starego Kontynentu nie broni młodszy bramkarz od Bartłomieja Drągowskiego (rocznik 1997).

Qarol komentarzy: 1450216.04.2015, 19:34

Film z zatoki bez napisów, a same napisy przez napiprojekt. Dopasuje Ci samo do filmu, ekstra sprawa.

praptak komentarzy: 883816.04.2015, 19:32

Kanonier204
np na skidrow jest crack+update, ale dużo waży i działa tylko na win7. Dziś zrobili drugi, działający na win8,, ale bez update. Teraz nie wiem czy czy ściągać obydwa czy tylko ten pod mój system, bo ten drugi jest bez apdejt.

TomHen1990 komentarzy: 67716.04.2015, 19:30

Qarol sadze ze pokona, Fiorentina bez formy a dynamo jak zagra tak jak z evertonem to wygra. Ukraina to ciezki teren ;-)

Maniekx komentarzy: 35116.04.2015, 19:30

na piratebayu będą po polsku?

Bj1886 komentarzy: 19816.04.2015, 19:29

@maniekx
Polecam piratebay + napiprojekt

lays komentarzy: 3987116.04.2015, 19:28

Alexis Sanchez został nominowany do tytułu piłkarza roku Anglii!

Panowie!
Skąd mogę ściągnąć filmy z lektorem/napisami?

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.04.2015, 19:26

Kolega mlody13 miał wczoraj wątpliwości co do handicapu na mecz Oklahomy...

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.04.2015, 19:24

Praptak
Ja to zanim pobiore to hoho. I tak jak ty chce przetestowac jak mi ta gra bedzie dzialac. Pojsc mi pojdzie ale sam jestem ciekawy jak z plynnoscia i detalami.

Wojtek
Ja kupowalem 1gb w play i bylem zadowolony. Na kilka dobrych dni mialem transferu wiec 5gb to super.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.04.2015, 19:23

wojtek1256
zalezy na jaki okres czasu i dla kogo.Przykladowo 5gb to spokojnie na 6 miesięcy by mi starczyło ;)

mercol7 komentarzy: 270416.04.2015, 19:22

ale lipa z tą Fifa World
dobrze ,że nie włożyłem w to więcej niż 2 smski
bo teraz bym sie srał :)

wojtek1256 komentarzy: 298616.04.2015, 19:13

Jak działa Internet w telefonie na karte? Przykładowo dostane 5GB, to duzo czy mało?

praptak komentarzy: 883816.04.2015, 19:11

Pirace z muzyką jak większość, ale gry muszą być oryginalne bo pozostaje niesmak i mniejsze możliwości. Muszę tylko sprawdzić czy mi pójdzie i myślałem że może ktoś sobie już z tym poradził i pomoże z instalacją.

Qarol komentarzy: 1450216.04.2015, 19:09

Dynamo nie ogra Fiorentiny raczej.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.04.2015, 19:07

JanikK
Bateria jest bardzo mocna strona tego telefonu. Z tego co wiem dwa dni spokojnie.

Qarol komentarzy: 1450216.04.2015, 19:06

Jeśli pobierasz pirata to wiadomo, że mogą być bugi. Nijak ma się porównanie tego do oryginału, więc nie za bardzo można określić.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.04.2015, 19:04

Kanonier204
Dla porównania, IP5s- 1560mAh G2-3000mAh
Co oni tam włożyli ;) Ciekawe jak długo Ci będzie trzymał.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.04.2015, 19:00

JanikK
No spoko dam znac. Poki co jeszcze poczekam az cena spadnie troche. Ewentualnie jeszcze poszukam cenowo ile kosztuje bo jestem w sklepie ale tu same Samsungi..

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.04.2015, 18:59

wojt3q
Lumie z 2013-14 są niezłe i tanie;) W moim domu praktycznie funkcjonują wszystkie systemy dostępne na rynku, łącznie z blackberry, który też jest dość fajny.
Lumie to typowo dla człowieka, który chce dzwonic, pisac, miec gps, przeglądarke, nieźle wyglądać, oraz nie bawić się w jakieś grubsze gierki. Robią/robili dobre i "swoje" telefony.

praptak komentarzy: 883816.04.2015, 18:58

pobierał ktoś juz GTA ze skidrow? Ja pobrałem bo wole miec pewność że kiedy kupie (szacunek dla rockstars no i online musi być) to bedzie smigac. Odpaliło Wam? Podobno jest sporo problemów s social club i jakieś bugi. Ugibugi

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.04.2015, 18:52

Marcin
Szczerze mówiąc miałem kiedyś go kupować[4s] jak jeszcze kosztował 2k, ale jeden z użytkowników mnie nakierował na cos innego i chyba dobrze, ze tak wyszło. To byla dobra decyzja. Nie mam złej opinii dzięki temu o Applu.

Qarol komentarzy: 1450216.04.2015, 18:51

350, bo używany. Ten Iphone to telefon z 2010 roku. Dokładasz nieco i masz telefon nowy i z lepszymi podzespołami.

MarcinMotyl komentarzy: 163716.04.2015, 18:50

czesc wszystkim jak dzisiaj typujecie LE ?

mitmichael komentarzy: 4924316.04.2015, 18:49

Po czterech latach może w końcu zagrać dla Arsenalu - Wellington Silva
zzapolowy.com/po-czterech-latach-moze-w-koncu-zagrac-dla-arsenalu/

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.04.2015, 18:49

K204
To super, jakbyś upolował to daj znać jak sie trzyma ;)

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.04.2015, 18:48

4s podobno nieraz zamula..z tego co znajome mówią.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.04.2015, 18:46

JanikK
Owszem. Ewentualnie w rezerwie Lenovo K900 / k910.

Jednak na pierwszym g2 w wersji 32 GB. Chyba ze bedzie ciezko z promocja to zostaje HOT 16-stka.

12MARCIN05 komentarzy: 68116.04.2015, 18:46

Wieszcz
Ale na dobrego samsunga to pewnie trzeba sypnąć groszem? Bo iphona 4 ma koleżanka w całkiem dobrym stanie i chce 3 i pól stówy, opłaca się?

Qarol komentarzy: 1450216.04.2015, 18:45

Nie opłaca się brać. Technologicznie nic jakiegoś wow, a płacisz chore pieniądze. Chyba, że chcesz poszpanować no to można, ale szkoda kasy tyle.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.04.2015, 18:43

Kanonier
Czyli jednak w g2? ;)

Koroniarz
Ja właśnie go juz użytkuje. Pro jest :D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.04.2015, 18:42

Czy ja wiem ? Ostatnio znajomy kupil chyba 4s i sobie chwalil. Ja to poluje na LG / Lenovo ze wskazaniem na LG

WieszczFutbolu komentarzy: 2616.04.2015, 18:41

Nie kupuj Iphone'a 4. Lepiej kup samsunga jakiegos. O niebo lepsze telefony. Iphone to tylko marka.

12MARCIN05 komentarzy: 68116.04.2015, 18:38

Widzę że temat o telefonacch :D sam nie znam się zbytnio na nich dobrze, dlatego proszę o pomoc. Zastanawiam sie nad iphonem 4, ktoś posiada? Co o tym sądzicie? i jaka jest cena za używanego?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1516.04.2015, 18:36

PFA nadal nie uczy się na błędach. Po pierwsze, nie wiem dlaczego znów jesteśmy świadkami podwójnej nominacji do Young POTY oraz do POTY. Kolejna sprawa to piłkarz LFC, Philippe Coutinho. Ja rozumiem, że złapał formę, gra bardzo ciekawie i w ogóle, ale jego statystyki są wręcz mizerne. 4 gole i 4 asysty to jest wynik średni, jak na pozycję CAM'a. Dla porównania Cazorla, ma rozegranych 3 spotkania mniej, ale za to 7 goli i 8 asyst, do tego znacznie większy % podań.

Znając życie podwójna korona poleci do Kane'a. Anglik, młody, strzela gole, pewne jest, że zgarnie statuetkę chociaż jedną.

A Team of the year? Pewnie będą jedne, wielkie jaja.

Koroniarz komentarzy: 1023016.04.2015, 18:28

JanikK

Hehe u mnie to jak coś tam robie na tel i ktoś dzwoni to czuje, ze telefon wibruje ale nie widze ekranu do odbioru połączenia :)
Zastanawiam sie nad iphonem, ale czekam ze 5s stanieje xD

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.04.2015, 18:26

JanikK
No ja jeszcze musze sie uzbroic w cierpliwosc ze swoim nowym tel. Mam nadzieje ze uda mi sie wylapac okazje.

Alonso komentarzy: 1282416.04.2015, 18:25

weszlo.com/2015/04/16/siedem-powodow-ktore-nie-pozwalaja-olac-dzis-ligi-europy/

Lord :D

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.04.2015, 18:22

Koroniarz
iOS
Posiadałem S2+, nawet troche pociągnął, dwa lata jak na moje standardy to długo ;P
Zwieszki były częste, ale jakoś sie żyło. Na szczescie juz mam to powiedzmy za sobą. Tam to najgorsza chwila była, gdy przychodził SMS podczas pisania swojego. Zawieszka na 5minut :D
Ale cos mi sie wydaje, ze mój obecny potrzyma bardzo długo no i dokupilem jeszcze panzerglassa;)

TheInvincibles komentarzy: 130416.04.2015, 18:22