Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0

Pewne zwycięstwo Arsenalu nad Watfordem 4-0 02.04.2016, 17:03, Sebastian Czarnecki 3252 komentarzy

Zgodnie z przewidywaniami Kanonierzy pewnie uporali się z beniaminkiem z Watfordu i zdobyli kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Podopieczni Arsene'a Wengera powoli wracają do swojej najwyższej dyspozycji i zaczynają grać tak, jak przyzwyczaili do tego kibiców, jednak wciąż pozostaje rozczarowanie, że powrót zaczął się w tak późnej fazie sezonu, kiedy szanse na mistrzostwo są już niewielkie.

Arsenal: Ospina - Bellerin, Koscielny, Gabriel, Monreal - Coquelin, Elneny - Iwobi (73. Walcott), Özil, Alexis (79. Campbell) - Welbeck (69. Giroud)

Watford: Gomes - Nyom, Prödl, Cathcart, Ake - Capoue (41. Anya), Watson, Suarez - Abdi (69. Guedioura) - Deeney, Ighalo (46' Amrabat)

Londyńczycy bardzo dobrze weszli w spotkanie i już od pierwszych minut zaczęli naciskać na swojego przeciwnika. Od samego początku zepchnęli go do defensywy i zamknęli na jego własnego połowie.

Już w 4. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie! Iwobi świetnym dośrodkowaniem uruchomił wybiegającego Alexisa Sancheza, który uderzył głową prosto w interweniującego Gomesa, jednak Brazylijczyk wybił piłkę prosto przed siebie, co technicznym strzałem wykorzystał chilijski skrzydłowy. 1-0!

W 7. minucie kibice Arsenalu oddali hołd zmarłemu 15 lat Davidowi Rocastle'owi, który bronił barw The Gunners z numerem 7 na plecach. Na trybunach zagrzmiało donośne Oh, Rocky, Rocky!

Podopieczni Arsene'a Wengera dalej byli stroną dominującą i nawet na moment nie oddawali inicjatywy swojemu rywalowi. Przed upływem pierwszego kwadransa do siatki mógł trafić Alex Iwobi, ale dobrą interwencją popisał się Heurelho Gomes, który przerzucił piłkę ponad poprzeczką.

Zaledwie minutę później były bramkarz Tottenhamu mógł kolejny raz wyciągać piłkę z bramki. Składna akcja Kanonierów zakończyła się podaniem Özila do Welbecka i strzałem Anglika z pierwszej piłki. Jego uderzenie zostało jednak w porę zablokowane.

Dopiero w 19. minucie Szerszenie przeprowadziły pierwszą akcję, która na dodatek nie sprawiła Ospinie żadnego problemu. Kolumbijczyk pewnie złapał piłkę posłaną przez Deeneya, który otrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła od Nyoma.

W 24. minucie Kanonierzy otrzymali rzut wolny z dogodnej pozycji. Do piłki podszedł Alexis Sanchez, który oddał bardzo dobre uderzenie, jednak Heurelho Gomes skutecznie interweniował.

W kolejnych minutach nie działo się nic godnego uwagi. Kanonierzy uspokoili tempo meczu i kontrolowali grę w środkowej części boiska. Szerszenie bardzo rzadko dochodziły do głosu, a nawet jeśli już zdecydowali się ruszyć z jakimś atakiem, zostawał on zduszany w zarodku. Arsenal za to spokojnie budował swoje akcje.

W 38. Arsenal podwyższa prowadzenie! Z prawego skrzydła do środka zszedł Alexis Sanchez, który wycofał futbolówkę do wybiegającego Iwobiego, a ten pewnym strzałem pokonał Gomesa. 2-0!

W 41. minucie Quique Flores został zmuszony do przeprowadzenia pierwszej zmiany. W miejsce Capoue, który odniósł jakiś uraz, wszedł Ikechi Anya.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Arsenal zszedł do szatni z dwubramkowym prowadzeniem.

Szerszenie przystąpiły do drugiej części meczu bez Odiona Ighalo, którego zastąpił Nordin Amrabat.

W 48. minucie Arsenal podwyższa prowadzenie! Strzał Hectora Bellerina odbił się od nogi Allana Nyoma, zmylił Gomesa i znalazł drogę do bramki. 3-0!

Trzy minuty później londyńczycy mogli zdobyć kolejnego gola. Rozgrywający świetne spotkanie Alex Iwobi znalazł sobie drogę do bramki Gomesa i huknął w poprzeczkę. Nigeryjczykowi zabrakło naprawdę niewiele do ponownego wpisania się na listę strzelców.

Kanonierzy całkowicie zdominowali swojego przeciwnika w pierwszych dziesięciu minutach drugiej połowy. Chwilę po akcji Iwobiego podopieczni Arsene'a Wengera ruszyli z kolejną akcją, która zmusiła Gomesa do interwencji. Brazylijczyk najpierw sparował strzał Sancheza, a po chwili złapał dobitkę Welbecka.

Dopiero w 58. minucie Szerszenie zdołały odpowiedzieć na agresję swojego przeciwnika, jednak strzały Akego i Amrabata minęły się z bramka Ospiny.

W 69. minucie zmiany o obu stronach. Giroud zastąpił Welbecka, a Guedioura wszedł za Abdiego.

Chwilę później piłkarze z Watfordu stworzyli sobie pierwszą naprawdę groźną akcję w tym meczu, która zakończyła się mocnym strzałem Troya Deeneya. Fantastyczną interwencją popisał się jednak David Ospina.

W 73. minucie Theo Walcott wszedł na boisko za Aleksa Iwobiego, który opuścił murawę przy owacji na stojąco. Sześć minut później Joel Campbell zastąpił Alexisa Sancheza.

Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry Kanonierzy zadali ostateczny cios! Świetna akcja zmienników; Joel Campbell przeprowadził rajd lewą stroną boiska i podał piłkę prosto do dobrze ustawionego Walcotta, który jedynie dostawił nogę i pokonał Gomesa. 4-0!

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Arsenal pokonał Watford 4-0 i zdobył kolejne ważne 3 punkty.

0 take-ons

Kolejny "obrońca" który nie potrafi bronić.

DzejCoop komentarzy: 326407.04.2016, 00:23

Dziekuje

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747407.04.2016, 00:21

fullmatchesandshows.com

DzejCoop komentarzy: 326407.04.2016, 00:17

Da ktoś stronkę gdzie można obejrzeć CAŁE mecze dzisiejsze w LM? :)

Gerwciu komentarzy: 372206.04.2016, 23:53

TEż stawiam na BVB. 3-1 w pierwszym meczu. Liczę również na Villareal. Mam nadzieję, że zajdą wysoko

Hubertus888 komentarzy: 367406.04.2016, 23:51

A ja się spodziewam małej ilości goli. Być może nawet 0-0

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.04.2016, 23:49

po tym co bvb zrobilo z tottkami, stawiam na bvb. Ciekawy jestem czy w dwumeczxu moze byc potezny pogrom.

Hubertus888 komentarzy: 367406.04.2016, 23:39

Za takie coś warna? Podczas meczu są takie epitety czasami że tutaj nie byłoby komu pisać posty :)

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.04.2016, 23:38

Real juz z roma na SB mogl miec mokro, do dzis nie wiem jak Roma skonczyla tam z 0 na koncie, ile tam było setek.

Fanatic komentarzy: 599106.04.2016, 23:36

Ja tez che mieć warna:

Chelsea to gówno.

Rafson95 komentarzy: 1059706.04.2016, 23:35

Czeczenia
Ten twój warn jest akurat genialny. Jeden raz napisałeś, że Tottenham to G, a teraz każdorazowo jak ktokolwiek wchodzi na Twój profil to to widać. Administrator pisząc tego warna dał wieczne życie temu pięknemu zdaniu :D

kaman17 komentarzy: 499006.04.2016, 23:33

kolejny do listy "mógł być nasz, ale coś nie pykło"

Fanatic komentarzy: 599106.04.2016, 23:33

Na chwile obecną to w polfinalach widze Bayern, Barcelonę, Wolfsburg i MC ale tak naprawdę każdy może być w 1/2 naprawdę jak na razie emocjonująco LM się układa, po prostu nudów nie ma.

kaman17 komentarzy: 499006.04.2016, 23:32

"He was the best in his team with (Christoph) Knasmüllner. However, David will say no twice to Bayern Munich, a team he didn't like. He preferred Arsenal, where his idol, Patrick Vieira, played."

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52406.04.2016, 23:32

Im więcej niespodzianek tym lepiej.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.04.2016, 23:31

Te mecze 1/4 tak sie ulozyly ze w rewanzach wszystko mozliwe, najwieksze szanse daje Bayernowi, bo Bayern strzeli 1 gola i benfica bedzie musiała strzelic 3. Słabo to widze.

Hubertus888 komentarzy: 367406.04.2016, 23:31

Draxler w lidze gra w kratkę

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40006.04.2016, 23:31

ciekawe kto awansuje do polfinalow. Bardzo by mnie cieszylo gdyby awansowala Benfica, Atletico, Wolfsburg i PSG/City. Nikt by sie czegos takiego nie spodziewal

Traitor komentarzy: 10331 newsów: 2406.04.2016, 23:29

Draxler jaki kocur

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52406.04.2016, 23:26

Może i mają dużo ale i tak migają się przed urzędem skarbowym czy nie płacą swoim agentom.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747406.04.2016, 23:26

1 gol wolfsburga na SB i Real musi strzelic 4 gole by awansowac. Roma na luzie powinna tam strzelic 2-3 bramki, wiec chyba wilki dadza rade.

Hubertus888 komentarzy: 367406.04.2016, 23:22

Fanatic

Wg mnie karny. Z kolei w meczu PSG bym nie zagwizdał

Fanatic komentarzy: 599106.04.2016, 23:20

Jak myslicie karny dla Wolfsburga zasłuzony czy nie? Wg mnie nie należał się karny "wilkom".

Hubertus888 komentarzy: 367406.04.2016, 23:16

Za symulki powinny być kary meczowe, bo kasy wszyscy mają dużo

Czeczenia komentarzy: 1249806.04.2016, 23:12

.... połączenie obu meczów LM. Sorry, nie dla mnie. Wolę rąbankę. Angielską, Polską, albo krzyżówki rozwiązywać.

Gerwciu komentarzy: 372206.04.2016, 23:11

te symulki to jedna z gorszych chorób współczesnego futbolu.

Czeczenia komentarzy: 1249806.04.2016, 23:11

Ja od zawsze we frakcji "Fuck Barca & Real", ale nigdy Bayern czy też PSG nie były mi bliskie.

A ja głupi chciałem dać tej LM szansę.

Dostałem kiedyś warna za nazwanie jakiegoś klubu gównem. Cóż, zostając przy słownictwie mamy przynajmniej do czynienia z regularnym stolcem. Natomiast zachowania takie jak Marcelo to "rzadka sprawa".

A naprawdę, byłem dobrze nastawiony. Wczoraj leżakowanie, dziś pajacowanie. W shiper-mega El Klasyko uper ekstra-

Trequartista komentarzy: 536606.04.2016, 23:09

Chociaż trzeba mu przyznać, że jest w ścisłej czołówce bocznych obrońców na świecie (tym bardziej mu nie wypada)

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 306.04.2016, 23:06

Alba to lamus i kwadrat do szescianu.

Trequartista komentarzy: 536606.04.2016, 23:05

Gunnerrsaurus
Z zachowania Alby należy się śmiać. Takie pajacowanie trzeba wyplenić z futbolu

Hubertus888 komentarzy: 367406.04.2016, 23:04

Marcelo nie udawał po prostu sam się skrzywdził :)

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190906.04.2016, 23:01

Marcelo żałosny człowiek. A śmieją się z Alby

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 306.04.2016, 23:00

Marcelo mi przypomnial to ;D

youtube.com/watch?v=4-6Zh3y_5fk

arsenallord komentarzy: 29757 newsów: 11706.04.2016, 22:58

Barca i Real to naprawdę żałosne kluby. O ile ci pierwsi są najlepsi na świecie to ich zachowanie jest jednak karygodne. Bardzo się cieszę, że jestem za Arsenalem.

Chciałem, żeby Real dzisiaj wygrał, ale po tym co zobaczyłem jestem za Wolfsburgiem.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 306.04.2016, 22:58

Swoja droga Wolfsburg z pilka jest troche slaby, ale cos tam im wpadlo ;D

Hazardzista, entuzjasta nutelli w 10 minut zagral lepiej niz Schurrle przez 80.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190906.04.2016, 22:58

Chodzą głosy, że Bendtner sterował dzisiaj Wolfsburgiem na ps4

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 306.04.2016, 22:57

fabregas
Jest, ale tentwoj strasznie niskich lotow.

fabregas1987 komentarzy: 2582706.04.2016, 22:56

FabsFAN

czy sarkazm jest naprawdę sztuką nie do pojęcia ? ;)

mistiqueAFC komentarzy: 2676906.04.2016, 22:56

Ja i tak stawiam na awans Realu.Na Bernabeu będą bombardować Wilki od pierwszej minuty i idę o zakład, że po kwadransie będzie już 1-0 :)

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 306.04.2016, 22:55

Benzema chyba cos powaznego, bo po kopniaku nie mogl nawet biec.

Szkoda, to akurat zawodnik, ktore wysoko sobie cenie.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52406.04.2016, 22:53