Najważniejszy mecz od lat: Arsenal vs Man City!

Najważniejszy mecz od lat: Arsenal vs Man City! 14.02.2023, 20:51, Dawid Wieczorek 2432 komentarzy

Kibice Kanonierów mogą poczuć namiastkę powrotu Ligi Mistrzów na Emirates Stadium. Już jutro mecz, który swoim poziomem mógłby aspirować do miana hitu tych powracających właśnie elitarnych rozgrywek. To spotkanie, które można zakwalifikować do tych z kategorii "o sześć punktów". Starcie mistrza z uczniem, pojedynek lidera w wiceliderem, czyli po prostu Arsenal kontra Manchester City! Let's get ready to rumble! Początek już o 20:30!

Dla całego Arsenalu jutrzejszy mecz to najważniejszy sprawdzian w tym sezonie. Oczywiście, Kanonierzy mieli już kilka takich sprawdzianów w tej kampanii, z których w większości wychodzili perfekcyjnie. Przewaga Arsenalu w tabeli zaczyna się jednak kurczyć i po małym spadku formy i stratach punktów w spotkaniach z Evertonem oraz Brentfordem, zmalała ona do zaledwie trzech "oczek". The Gunners mimo porażki będą mieli jeden mecz do rozegrania więcej, lecz na taki scenariusz raczej nie jest brany pod uwagę. Wszyscy kibice liczą, iż Arsenal rozegra jutro kolejne perfekcyjne spotkanie i pokona lekko faworyzowanego rywala.

Obywatele w ostatnim czasie też zaliczyli kilka wpadek. Mikel Arteta na pewno zwróci swoim zawodnikom uwagę, że ostatnie dwie porażki podopiecznych Pepa Guardioli przypadły na wyjazdowe mecze z Manchesterem United oraz Tottenhamem, czyli de facto w meczach na szczycie tabeli. Rodak Artety znany jest jednak z tego, że na mecze o wysokim ciśnieniu jest w stanie niesamowicie zmotywować swoich piłkarzy, więc przed Kanonierami niezwykle ciężki mecz.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową obu zespołów, w ekipie Arsenalu nie wypada ani nie wraca żaden z zawodników. Poza grą dalej są Gabriel Jesus, Mohamed Elneny, Emile Smith Rowe oraz Reiss Nelson. Najbliższej powrotu do gry wydaje się być dwóch ostatnich, lecz nie należy oczekiwać, że pojawią się jutro na ławce. Sytuacja w kadrze Guardioli ma się jeszcze lepiej. De facto do gry niedostępny jest tylko John Stones. Co prawda, w przerwie ostatniego meczu z powodu lekkiego urazu boisko opuścił Erling Haaland, lecz wszystkie media zgodnie donoszą, że była to tylko zapobiegawcza zmiana.

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco i chyba każdy z kibiców Arsenalu nie umie doczekać się jutrzejszego wieczoru. Jutrzejsza ewentualna wygrana dodałaby zawodnikom niesamowitego kopa w walce o mistrzostwo i pokazała, że kryzys był tylko chwilowy. Come on Gunners!

Skład Kanonierzy.com: Ramsdale - Tomiyasu, Saliba, Gabriel, Zinczenko - Xhaka, Partey, odegaard - Saka, Nketiah, Martinelli.
Typ Kanonierzy.com: Arsenal 2:1 Manchester City

Manchester CityPremier LeagueZapowiedź autor: Dawid Wieczorek źrodło: własne
AR14 komentarzy: 131515.02.2023, 22:12

@Er4s: @Er4s napisał: "ja bym ryzykował Kiwiorem w następnych meczach. Gabriel to elektro"

Gryzek komentarzy: 379715.02.2023, 22:12

Remis będzie w tym meczu osiągnięciem z taką grą.

mlodykanonier komentarzy: 150215.02.2023, 22:11

Spokojnie dopiero 80min, jeszcze czas na zmiany XDD

Barney (zawieszony) komentarzy: 2102015.02.2023, 22:11

Edek do zmiany każdy zagra lepeij

enrique komentarzy: 1932415.02.2023, 22:11

Jeśli Martinelli jest bezproduktywny, to nie wiem jak nazwać to co robi Nketiah przy kontaktach z piłką.

MuodyWenger komentarzy: 1588 newsów: 1215.02.2023, 22:11

Z taką gra przy rewanżu będziemy na 3. miejscu

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698215.02.2023, 22:11

Obrona kryminał niestety, wszyscy z obrony na ławce powinni wylądować! Tak nie można grać! Takie klepanie przy własnej bramce, przecież to kryminał!

Garfield_pl komentarzy: 2830315.02.2023, 22:11

Dawać Vieire i Nelsona

schnor25 komentarzy: 1854615.02.2023, 22:11

Niech się biorą do roboty, bo na własnym stadionie tak grać nawet z City, to nie przystoi.

Luki342 komentarzy: 275615.02.2023, 22:11

78 min przegrywamy a oni truchtaja no *****

Elastico07 komentarzy: 1256715.02.2023, 22:11

City nas zamknęło w 2 połowie

Er4s komentarzy: 320415.02.2023, 22:11

@Marzag:
Bardzo dobry, wszystko co mu wyszło to przypadkowe przebitki

gunner1990 komentarzy: 372615.02.2023, 22:10

Martinelli już 3 kolejki temu powinien usiąść a on wciąż gra 75-80 min i jest totalnie bezproduktywny

bobslej22 komentarzy: 836215.02.2023, 22:10

@tomash473: ja już widziałem w pierwszej połowie z United że coś się działo ale później publiczność ich poniosła mocno

Strzeliliśmy dzisiaj 3 bramki szkoda że dwie do swojej

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190915.02.2023, 22:10

Ale jestem wymęczony tym meczem... Co oni odwalają czasami, nie da się na to patrzeć, stresuję się każdym kontaktem obrońcy z piłką.

Barney (zawieszony) komentarzy: 2102015.02.2023, 22:10

Niestety mecz na konto artety.

Jednak to nie jest jeszcze top skoro on nie reaguje na ta katastrofę

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 115.02.2023, 22:09

@Er4s napisał: "Arteta musi wziąć na siebie odpowiedzialność za to ze na boisku jest Martinelli"
Dobry mecz grał, ale niestety osamotniony

Er4s komentarzy: 320415.02.2023, 22:09

Gabriel gra słabo od dawna, ja bym ryzykował Kiwiorem w następnych meczach. Gabriel to elektro

DyktatorArsene komentarzy: 220515.02.2023, 22:09

Dawać tego vieire już xhaka w****ia za mocno :/ jak nie Vieira to miałem nadzieję że go trossard zmieni on daje radę tez na lewej pomocy już nie raz grał tak

bobslej22 komentarzy: 836215.02.2023, 22:09

No niestety obrona ostatnio elektryczna. Ostatnio Saliba dziś Wszyscy oprócz Saliby.

tomash473 komentarzy: 211515.02.2023, 22:09

No, to byłoby na tyle. Po meczu z United gramy taką ujnie, że szkoda gadać. Dzisiaj to kabaret w obronie. Nie idzie na to patrzeć

timiiiii komentarzy: 198015.02.2023, 22:09

@patryksz napisał: "Tak, tak, bo tam siedzą laureaci kangurka, obliczają kąty i rysują od linijki XD"

Ćwierćinteligent pisze, debile plasują. Wróć się do podstawówki na fizykę i przerób jeszcze raz dział optyki, może wtedy Ci się rozjaśni. To że sam masz braki i mierzysz innych swoją miarka nie znaczy że cały świat tak działa. A od mierzenia maja zaawansowane programy komputerowe, nie potrzebują nic obliczac

amiapsycho komentarzy: 78815.02.2023, 22:09

Martinelli gra piach 70 minut 3 czy 4 raz pod razu, i GRA 70 MINUT 3 CZY 4 RAZ POD RZĄD LOL

polishbrigadesx komentarzy: 1022415.02.2023, 22:09

Nie ma nas w 2 połowie kurde nie jest dobrze

Oldgunner3 komentarzy: 982415.02.2023, 22:09

Straszna bieda na ławce skoro w 75` przy niekorzystnym wyniku nie ma zmiany.

patryksz komentarzy: 365115.02.2023, 22:09

@Castillo: Vieira > Xhaka

Chrapek596 komentarzy: 65615.02.2023, 22:09

Nie oglądam szkoda nerwów czemu Xhaka nie strzelał ?????

Przestaje wierzyc w to że rodzice Xhaki zostawiali mu klucze

Cysiowo komentarzy: 193115.02.2023, 22:09

btw Xhaka po mundialu wrócił na swój poziom :)

BizoNxd6 komentarzy: 288215.02.2023, 22:09

Dostali Gole za darmo.

mlodykanonier komentarzy: 150215.02.2023, 22:09

Arteta i jego umiejętność reagowania na problemy.

Arteta musi wziąć na siebie odpowiedzialność za to ze na boisku jest Martinelli

Ech0z komentarzy: 1043115.02.2023, 22:09

City nic nie gra ale my musimy sobie dwa gole strzelic.

Adamarsenal1 komentarzy: 321615.02.2023, 22:09

Na własne życzenie to przegrywamy oj Xhaka parę podań lepiej byś dograł

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698215.02.2023, 22:09

City już słabsze nie będzie niestety

enrique komentarzy: 1932415.02.2023, 22:09

A Nketiah zostaje ? Super, nadal gramy w 10-tkę. Rewelacja.

Koroniarz komentarzy: 1023015.02.2023, 22:09

Paycha znowu im siadła, nie rozumiem tego

Elastico07 komentarzy: 1256715.02.2023, 22:08

Szkoda ze najlepsze sytuacje przeciwnika kreujemy my sami.2 połowa jest fatalna,Xhaka,Gabriel kryminal