Trzecie czyste konto z rzędu i kolejne zwycięstwo! Wolves 0-2 Arsenal

Trzecie czyste konto z rzędu i kolejne zwycięstwo! Wolves 0-2 Arsenal 04.07.2020, 19:22, Bartek Romanowski 952 komentarzy

O godzinie 18:30 Michael Oliver rozpoczął mecz pomiędzy Wolverhampton Wanderers oraz Arsenalem na Molineux Stadium. W takich oto składach wyszły na boisko obie drużyny:

Wolves: Patricio, Saiss, Coady, Bolu, Otto, Neves, Moutinho, Dendonker, Doherty, Raul, Adama
Ławka rezerwowych: Ruddy, Gibbs-White, Campana, Jordao, Jota, Kilman, Neto, Vinagre, Buur

Arsenal: Martinez, Mustafi, Luiz, Kolasinac, Soares, Ceballos, Xhaka, Tierney, Saka, Nketiah, Aubameyang.
Ławka rezerwowych: Macey, Bellerin, Holding, Sokratis, Maitland-Niles, Torreira, Willock, Nelson, Lacazette

Wolves zaczęło dość szybko i już w pierwszej minucie do dogodnej sytuacji doszedł Adama Traore, który trafił w Emiliano Martineza. Oprócz tej akcji, w pierwszym kwadransie nie działo się nic konkretnego. Arsenal dłużej utrzymywał się przy piłce, kontrolując grę, jednak brakowało jakichkolwiek konkretów, zarówno ze strony gości, jak i gospodarzy.

W następnych minutach tempo spotkania było spokojne. Arsenal cały czas utrzymywał się dłużej przy piłce, jednak nie potrafił w żaden sposób zagrozić bramce Patricio. Obie drużyny robiły wszystko, żeby nie stracić bramki. W 25 minucie Arsenal wykonał pierwszy rzut rożny w tym meczu. Po zamieszaniu w polu karnym, Aubameyang zdołał oddać strzał w światło bramki, jednak pewnie bronił portugalski bramkarz. Poza tą sytuacją, w pierwszych dwóch kwadransach nie działo się nic godnego uwagi.

W 34. minucie bliski szczęścia był Eddie Nketiah, który pierwszy dopadł do bezpańskiej piłki i oddał kąśliwy, mocny strzał w prawy dolny róg bramki Wolves. Bramkarz gospodarzy zdołał sparować piłkę na słupek. W 41. minucie Sead Kolasinac faulował Adamę Traore kilka metrów przed polem karnym. Rzut wolny został wykonany w niekonwencjonalny sposób. 3 zawodnikówWilków podeszło do piłki. Po wymianie krótkich podań między nimi ostatecznie strzał oddał Saiss, jednak został zablokowany.

2 minuty później mamy pierwszą bramkę w tym meczu. Z prawej strony boiska Cedric zagrał długą piłkę do Aubameyanga, który na pamięć przedłużył do niepilnowanego Tierneya na lewym skrzydle. Ten bez namysłu dośrodkował piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze po drodze od Doherty'ego i trafiła wprost na lewą nogę Saki, który uderzył ją z woleja i trafił tuż przy prawym słupku bramki Patricio. Na nic zdały się reklamacje Szkota, który dopatrzył się zagrania ręką przez Matta Doherty'ego, nie były bowiem w tym momencie istotne. Wolves 0:1 Arsenal!

Sędzia doliczył jeszcze 2 minuty, jednak do końca pierwszej połowy nie działo się już nic więcej. Arsenal schodzi na przerwę z 1-bramkowym prowadzeniem. Gola strzela Bukayo Saka, który nie mógł sobie wymarzyć lepszego meczu po podpisaniu nowego, długoterminowego kontraktu. Strzelił bowiem swoją debiutancką bramkę w Premier League.

Na drugą połowę zespoły wyszły w takich samych składach, jakie zostały desygnowane przez trenerów od początku spotkania. Od gwizdka sędziego, wznawiającego drugą odsłonę meczu zaatakowała drużyna Wolves, sprawiając niemałe problemy obronie Arsenalu. Nie wystarczyło to jednak, aby zadowolić Nuno Espirito Santo, który zdecydował się w 55. minucie na pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Za Dendonckera wszedł Diogo Jota, zmieniając tym samym ustawienie zespołu. Na zmianę w ekipie Arsenalu nie trzeba było długo czekać - w 56. minucie za Kierana Tierneya wszedł Ainsley Maitland-Niles.

W ciągu pierwszych 15 minut przy piłce częściej była ekipa Nuno Espirito Santo, jednak piłkarze Arsenalu odpierali ataki podopiecznych Portugalczyka. W 64. minucie poważnie zagrozili jednak bramce Emiliano Martineza. Diogo Jota wypuścił Traore na czystą pozycję, a ten wyszedł sam na sam z bramkarzem. Jego lob nie znalazł jednak drogi do bramki. Druga połowa odbywała się pod dyktando gospodarzy. Piłkarze Arsenalu próbowali odgryzać się z kontrataków, jednak nie potrafili oni przebić się pod bramkę Patricio.

W 72. minucie doszło do zmiany w drużynie Wolves - Neto wszedł za Doherty'ego. 4 minuty później doszło do podwójnej zmiany w Arsenalu. Bellerin zmienił Cedrica, Willock Sakę. W 83. minucie Arteta wykorzystał swój limit zmian, wprowadzając na boisko Lacazette'a oraz Lucasa Torreirę. Urugwajczyk wrócił zatem do gry po kontuzji, której doznał w marcowym meczu z Portsmouth w FA Cup.

Kolejna bramka Arsenalu! Alexandre Lacazette strzela swojego pierwszego wyjazdowego gola w Premier League w tym sezonie po dwójkowej akcji z Willockiem. Młody Anglik dograł do francuskiego napastnika z prawego skrzydła, a ten dobrym przyjęciem minął obrońcę Wolves. Jedyne co mu pozostało to wykończyć akcję i to właśnie zrobił, strzelając po ziemi w długi róg. Piłka odbiła się jeszcze od słupka. Wolves 0:2 Arsenal!

Chwilę potem Willock mógł podwyższyć na 3:0, po tym jak otrzymał futbolówkę, odebraną podczas pressingu założonego przez napastników Arsenalu. Jego strzał sprzed linii bramkowej został jednak wybity na rzut rożny. Do końca meczu Kanonierzy kontrolowali przebieg gry, utrzymując piłkę z dala od swojego pola karnego. Sędzia doliczył jeszcze 5 minut do tego spotkania.

Arsenal wygrywa 3. mecz z rzędu w Premier League od porażki z Brightonem, zmniejszając tym samym dystans do szóstego Wolverhamtonu na 3 punkty. Kanonierzy zachowali również 3. kolejne czyste konto w lidze po raz pierwszy od listopada 2017. Arsenal pozostaje w walce o europejskie puchary, zasłużenie pokonując Wolves 2:0.

Premier LeagueRaport pomeczowyWolverhampton Wanderers autor: Bartek Romanowski źrodło:
super_frog komentarzy: 47805.07.2020, 19:19

Masakra drugi raz pod rząd Inter psuje mi kupon. Nie zgarnąć pełniej puli w wygranych meczach. Patałachy :D

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52405.07.2020, 19:18

@kwiatinho napisał: "Choćby w młodzieżowej reprezentacji Francji?"

Akurat to nie powinno być wyznacznikiem, bo Arsenal ma w składzie już zawodnika, który błyszczał w młodzieżówce na tle swoich kolegów.
I żeby było jasne - nie oceniam Francuza. Tak naprawdę nie widziałem go nigdy w grze. Odnoszę się jedynie do tego jednego zdania.

mallen komentarzy: 2123905.07.2020, 19:15

Partey zaklepany, kto następny?

Rafson95 komentarzy: 1056505.07.2020, 18:57

@Traitor: W dalszym ciągu nikt o nim nie pisał, że jest najlepszy przed Twoim komentarzem

kamo99111 komentarzy: 692505.07.2020, 18:55

Ja uważam, że powinniśmy wrócić do korzeni, które dały nam największe sukcesy. Eksperymenty ze ściąganiem ukształtowanych już zawodników nie wyszedł. A tala szansa z młkdymi jak teraz może się nie powtorzyć. Mamy Sake, Nketiaha, Martinellego, Tierneya, Salibe. Do tego jeżeli potwierdzi się kunszt Artety w kwestii szkolenia młodzierzy to może wyciągnie coś z takich asów jak Willock, Nelson, Maitland Niles, Smith Rowe itd. Do tego dołożyć kilku bardziej doświadczonych jak Pepe, Auba itd.
Co do Guendo to boje się tego, że to będzie taki nasz Balotelli. Umiejętności na top class a głowa na b klase albo jeszcze gorzej. Jeżeli ktoś dałby rozsądną cenę to bym zastanowił się jednak nad jego sprzedażą

kwiatinho komentarzy: 1313105.07.2020, 18:54

@czarnykruk:
Widziałeś Lyon jak grał w LM? Widziałeś choć kilka meczów Aouara? Choćby w młodzieżowej reprezentacji Francji?
Ma 22 lata i jest uznawany za jednego z największych talentów na świecie

kwiatinho komentarzy: 1313105.07.2020, 18:49

@lordoftheboard:
21 kolego.
Możesz mieć 17 i zachowywać się odpowiedzialnie albo mieć 30 i uruchamiać fajerwerki w łazience nowej posiadłości.
Pesel to tylko cyferki. To co masz pod włosami to zupełnie co innego. Zarabiasz jak dorosły prezentujesz barwy klubowe więc przestrzegaj jego wartości i zachowuj się jak dorosły

lordoftheboard komentarzy: 822905.07.2020, 18:33

@kwiatinho: gość ma ile? 19lat? Nie porównuj do cebuli który ma chyba 24

czarnykruk komentarzy: 69905.07.2020, 18:33

Myślę, że Aouar jest za słaby na Arsenal... Ściągnięcie go to naplucie w twarz kibicom. W niczym szczególnie się nie wyróżnia

QnLeo (redaktor) komentarzy: 31405.07.2020, 18:33

@ELAdzik: Ja Guendouzigo zapamiętam, jak złapał w stylu rugby wychodzącego na czystą pozycję Zahe, czym uratował nam remis w meczu z Crystal Palace. Szkoda chłopaka, ale sam jest sobie winien.

thegunner4life komentarzy: 900605.07.2020, 18:30

A może sprzedać kogoś do Barcy? Oni teraz kupują emerytów wymieniają na kogoś z 1 składu i jeszcze dopłacają. Może im dać Xhake Luiza za Griezmanna

El_Artillero komentarzy: 108305.07.2020, 18:28

@Simao12: Mam nadzieję, że młody Francuz zostanie z nami na następny sezon. Powinniśmy przedłużyć z nim kontrakt i dać mu szanse na okiełznanie charakteru podczas kolejnego sezonu. Guendo najlepiej czuje się, kiedy odbiera piłkę od obrońców i rozgrywa, a gdy to rywal jest w posiadaniu piłki, wychodzi nieco wyżej do agresywnego pressingu. Typowa ósemka. Tyle że, żeby to działało, musi mieć obok siebie prawdziwego kozaka na szóstce. To mógłby być Partey. Niestety nie osiągniemy tego wymieniając Guendo na czarnego byczka. Według mnie do natychmiastowej sprzedaży nadaje się Xhaka. Nie potrafi on odebrać piłkę od obrońców i rozdzielać ją, tak jak robi to Matteo, a gdy rywal ma piłkę to aż oczy mi krwawią, gdy widzę jak Szwajcar się ustawia. Jeśli jednak w kolejnym sezonie Guendo dalej będzie odwalał tarło przez swój charakter, to wystawić go na sprzedaż, a z tak długim kontraktem jego wartość nie zmaleje nagle. Jestem jednak pewien, że jeśli Guendo występowałby w środku obok Parteya i jakiegoś dobrego kreatora typu Szoboszlai to będziemy mieli z niego mega dużo pożytku.

QnLeo (redaktor) komentarzy: 31405.07.2020, 18:27

@kwiatinho: Dużo będzie zależało od tego, kogo nam się uda sprzedać i za ile.

ELAdzik komentarzy: 250905.07.2020, 18:24

Mnie Guendo nie przekonuje itd. Ale nie skreślam go jest jeszcze młody może dużo się nauczyć. Może to co robi ostatnio Arteta z nim czegoś go nauczy. Jeśli nie to musimy go sprzedać. Jeśli go sprzedamy zapamiętam go tylko z tego momentu jak w zeszłym sezonie nie udolnie biegł za gościem jakby mu się nie chciało i miał kompletnie wyj.. Ale jak to się mówi człowiek uczy się na błędach i pora żeby zrozumiał, że to nie jest 2 liga francuska tylko PL.

Simao12 komentarzy: 775205.07.2020, 18:23

Biorąc pod uwagę słowa Ornsteina, myślicie, że to ostatnia próba naprawienia Guendo przez Artete czy raczej już ostateczne papa?

Traitor komentarzy: 10309 newsów: 2405.07.2020, 18:22

@Rafson95:

Nie odnosiłem się do Twojej wypowiedzi, tylko całokształtu dyskusji nt. guendo

El_Artillero komentarzy: 108305.07.2020, 18:21

Pany, obecnie panującą zasada dotycząca możliwości przeprowadzenia aż pięciu zmian podczas trzech "okienek" została wprowadzona na stałe? Nie ukrywam, że bardzo mi się ten pomysł podoba. Daje to spore możliwości do rotowania założeniami taktycznymi w trakcie meczu, a także pomaga zespołom w sytuacji, gdy nieszczęśliwie wypada więcej niż jeden gracz w trakcie meczu z powodu kontuzji.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36205.07.2020, 18:21

Sprzedawac Guendo, ktory ma wieksze umiejetnosci od wszystkich srodkowych pomocnikow, moze oprocz Torreiry , a zostawic Xhake i innych parodystow XD To jest logika. My nigdy nie zbudujemy dobrego zespolu. Sprzedaz Guendo bylaby tylko uzasadniona, gdyby w zespole byli lepsi od niego gracze, a w tej kadrze to nie ma zadnego porzadnego srodkowego pomocnika. Bedzie analogiczna sytuacja co z Gnabrym, roznica jest taka ze utalentowany i zdrowo myslacy zawodnik nigdy nie wybierze Arsenal biorac pod uwage nasza sytuacje.

kwiatinho komentarzy: 1313105.07.2020, 18:19

@thegunner4life:
Crystal Palace

@QnLeo:
Lyon ma mega poważne kłopoty finansowe a przez to że sezon w Ligue 1 zakończył się przedwcześnie stracili szansę na zakwalifikowanie się do przyszłorocznej edycji LM.

Muszą się wyprzedać, za Depaya dużo nie dostaną bo jest po ciężkiej kontuzji i został mu tylko rok kontraktu.

Aouar to ich największa gwiazda ale ze względu na sytuację w klubie cena będzie adekwatna do umiejętności. Stawiam 45 + 10 w jakichś bonusach. Wyląduje w jakimś Juventusie czy Dortmundzie ale wciąż wierzę że Raul i Edu postarają się o niego bo gość ma mega papiery na granie

thegunner4life komentarzy: 900605.07.2020, 18:19

Aston Villa ma fajne koszulki podobają mi się. A Wam jakie się koszulki jeszcze w PL podobają?

Garfield_pl komentarzy: 2820105.07.2020, 18:15

@ljungberg77: jak to dobrze że pewnie wkrótce wyłapiesz kolejnego bana, bo większego pajaca chyba nie ma tutaj...

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333005.07.2020, 18:07

Zapindol barana w sciane, amen.

@ljungberg77

QnLeo (redaktor) komentarzy: 31405.07.2020, 18:07

@kwiatinho: Guendouzi przez to, że jest bardzo młody, a pokazał się już z dobrej strony w kilku meczach w Premier League i dostał powołanie do pierwszej reprezentacji Francji, jest sporo wart na rynku transferowym i jestem przekonany, że znajdzie się na niego wielu chętnych. Moim zdaniem Matteo idealnie pasował by do Atletico Madryt i Simeone mógłby z niego zrobić naprawdę dobrego piłkarza. Wymiana na Parteya byłaby idealna. Masz rację w tym, że potrzebujemy ofensywnego pomocnika i Aouar byłby świetnym wyborem. Obawiam się jednak, że Lyon zawoła za niego 60-70 mln, a nas na to po prostu nie stać. Mam przeczucie, że w przyszłym sezonie Arteta będzie chciał zrobic z Saki 10, a na lewym skrzydle będzie szalał Martinelli albo Tierney na wahadle, w zależności od ustawienia. Priorytetem w tym oknie będzie pomocnik box to box, mam nadzieję, że Partey i może jeszcze jeden obrońca. Jeżeli kupimy kogoś ofensywnego, to raczej młodego obiecującego, ale za umiarkowaną kwotę.

PtoOk komentarzy: 220005.07.2020, 18:04

@ljungberg77: dobrze, że ty masz pojęcie o piłce i o tym co się dzieje w klubie. Żałosny jesteś ...

kraku96 komentarzy: 36005.07.2020, 17:58

błąd w rubryce następny mecz, gramy 07.07 o 21:15

kwiatinho komentarzy: 1313105.07.2020, 17:50

@QnLeo:
Gdyby udało się wymienić pieniądze ze sprzedaży Guendo na Aouara to moment byśmy zapomnieli o Guendo.

kwiatinho komentarzy: 1313105.07.2020, 17:47

@ljungberg77:
Odstaw to co bierzesz i ratuj nogi

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202305.07.2020, 17:42

@mikowhy:
man o czym ty piszesz? ;)
jakie wartości przecież oni grają dla kasy i lepszych kontraktów w lepszych klubach?
kojarzysz Anelke, Petita, Overmarsa i stu innych gigantów sukinkotów co tu wpadli zdobyć tytuł i szli dalej?
wywalanie mega ambitnego talenciaka Guendo z klubu gdzie jest tragiczna pomoc, kiepski manager i w większości przepłacani marni kolesie od Mustafiego przez Xhake do Lacazetta to przecież samobójstwo, kto wie czy to nie będzie najlepszy nasz gość od czasów Songa na tej pozycji - jak Arteta da go sobie podebrać to znaczy że ma pojęcie o piłce jak spora część ekspertów tutaj. Już teraz ten młody chłopak jak gra to daje drużynie więcej niż dawał sam Arteta który, przypomnę, był na boisku głównym hamulcowym w swoich ostatnich sezonach u nas.

mikowhy komentarzy: 3216 newsów: 1005.07.2020, 17:22

W klubie takim jak Arsenal, gdzie bardzo ważne jest podzielanie pewnych wartości, nie ma miejsca na nieokrzesanego Guendouziego. Wystarczy spojrzeć na resztę młodzieżowców - Bukayo, Gabi, Willock, Nketiah. Pokazują nie tylko dobry poziom sportowy (zwłaszcza pierwsza dwójka), ale też dobrze się prowadzą. Arteta w prawie każdym z wywiadów podkreśla te aspekty, jak ważne jest nastawienie, jak ważny jest szacunek. Guendouzi nie podziela tego i zrobi pewnie wylot.

QnLeo (redaktor) komentarzy: 31405.07.2020, 17:20

Panowie, z Guendouzim sprawa jest prosta. Ma dwa lata do końca kontraktu i albo podpisuje nowy, albo go sprzedajemy, bo za rok jego wartość znacznie spadnie, a po jego ostatnich wybrykach na to się nie zanosi. Arteta jest młodym trenerem i jak chce wprowadzać nową kulturę pracy w klubie, to nie może sobie pozwolić, na takie zachowania jak z Guendouzim. Jestem przekonany, że gdyby smarkacz przeprosił i wziął się do roboty, to by nie było problem. Tymczasem po tym, co Arteta komunikuje na konferencjach prasowych, nic takiego nie miało miejsca. W dodatku potrzebujemy kasy na przebudowę składu, więc jego los w moim przekonaniu jest przesadzony. Mówię to z bólem serca, bo jestem zwolennikiem jego talentu, ale chyba rzeczywiście sodówka młodemu uderzyła do głowy.

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11705.07.2020, 17:17

@karmel567: Myślałem że jestem tutaj jedyny co uważa, że Rashford jest przereklamowany.

kwiatinho komentarzy: 1313105.07.2020, 17:01

To tak jak byś napisał żeby obejrzeć mecz Ceballosa z Burnley.... puszesz że dał radę kilka miesięcy temu z Totkami a Ja Ci napiszę obejrzyj z Brighton sprzed 2 tygodni.

Stara piłkarska prawda mówi jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.

Wiem że ludzie tutaj wspominają mecz Wilshere'a z Barceloną ale to nie te czasy i nie ten Arsenal

kwiatinho komentarzy: 1313105.07.2020, 16:58

Póki co to Guendouzi jest talentem. Sporym ale wciąż tylko talentem. Na jego niekorzyść działa słaba głowa. Nawet nie chodzi o wybryk przeciwko Brighton ale to nie pierwszy raz kiedy podpadł Artecie.
Pewne standardy muszą zostać zachowane i bez znaczenia jak masz na nazwisko. To jest Arsenal a nie Szombierki Bytom.
Przyszedł za drobne z Ligue2 i przebił się z miejsca do pierwszego zespołu. Gdyby trenował jak należy gdyby był bardziej pokorny i pracowity to na pewno dostał by jeszcze kilka szans. Niestety sytuacja w klubie jest trudna i trzeba poczynić pewne kroki żeby móc później funkcjonować. Może zostać odstrzelony i nie chodzi o aspekt sportowy tylko pozasportowy. Źle to o nim świadczy bo większe nazwiska potrafią się dostosować.
Prawda jest taka że nie ma.wiekszego piłkarza niż klub a historia pokazała wielokrotnie że piłkarze którzy odeszli z Arsenalu szybko tego żałowali.
Arteta wdraża nowy projekt i każdemu piłkarzowi powinno zależeć żeby brać w nim udział.
Jeżeli Arteta przed spotkaniem mówi że u Guendouziego nic się nie zmieniło przez 2 tygodnie to znaczy że sam się wyklucza z tego projektu.

karmel567 komentarzy: 346605.07.2020, 16:54

Ogladalem sobie skróty z wczoraj i uważam, że o ile Rashford jest przehajpowany, to ten młody Greenwood to talent na miarę Rooneya.

lordoftheboard komentarzy: 822905.07.2020, 16:53

@patryksz: obejrzyj mecz z Tottenhamem to będziesz wiedzieć co Guendo pokazał

Paul77 komentarzy: 985105.07.2020, 16:26

@berno90: ile ten chłopak ma lat? On jest ciągle perspektywiczny.
Co nie którzy z Was mają takie myślenie że jak tu ktoś inny przyjdzie, to na pewno będzie lepszy. Jest takie stare powiedzenie że lepsze jest wrogiem dobrego.

enrique komentarzy: 1918905.07.2020, 16:23

Ale Barcelona dała d po tym koronawirusie.
Mieli mistrzostwo we własnych rękach, zrobili fatalną serię i teraz to Real od mistrza dzielą 2 zwycięstwa przy ewentualnych dzisiejszym remisie Barcy.

KapitanJack10 komentarzy: 5410 newsów: 405.07.2020, 16:15

@berno90: A no tak. To nie De Bruyne ani Pogba, więc słaby. Zastanów się jakie są jego zadania jako głęboko grającego pomocnika. Nie zawsze potrzebne są fajerwerki.

FaxingBerlin komentarzy: 94105.07.2020, 16:11

@Ech0z napisał: ": lewy wychowywał się w biednym miasteczku Krystyna też pochodzi z biedoty"

No tak i mimo gigantycznego sukcesu na każdym polu im nie odbija

berno90 komentarzy: 72905.07.2020, 16:05

@KapitanJack10: a z ciekawości sobie obejrzałem te kompilacje Mioteusza i co?
Ja tam widzę dużo przypadku + mijanie ogórków w środku pola wypuszczając piłkę na 15m.

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11705.07.2020, 16:04

Może jest najlepszym młodym środkowym pomocnikiem u nas, ale to żaden wyznacznik. Jego największym konkurentem o to miano jest Willock więc wiecie

Ech0z komentarzy: 1042205.07.2020, 16:01

Mam nadzieję że chociaż jednego wychowanka będziemy mieli który przebije poziom Walcotta i Chamberlaina

Rafson95 komentarzy: 1056505.07.2020, 15:56

@Ech0z napisał: "lewy wychowywał się w biednym miasteczku"

W warszawie

Rafson95 komentarzy: 1056505.07.2020, 15:54

@Traitor:

A umiesz czytać?

BizoNxd6 komentarzy: 288005.07.2020, 15:52

Na pewno jest jedynym z lepszych pomocników na chwilę obecną, już widzę płacz jak go sprzedamy i odpali jak Gnabry, ludzie proszę was każdy potrzebuje czasu pod wodzą Artety grał mało a możemy mieć z niego bardzo dużo pożytku.

Traitor komentarzy: 10309 newsów: 2405.07.2020, 15:51

Guendo to nasz najlepszy pomocnik? W czym niby? Nie odjezdzacie troche?

Ech0z komentarzy: 1042205.07.2020, 15:50

@FaxingBerlin: lewy wychowywał się w biednym miasteczku Krystyna też pochodzi z biedoty.

FaxingBerlin komentarzy: 94105.07.2020, 15:46

@Ech0z napisał: "no chodzi mi mniej więcej o to że zamiast skupić się na treningach to w głowie będa balety itp"

A myślisz że taki Lewy w Monachium czy Krystyna w Turynie albo jakikolwiek inny topowy zawodnik nie ma możliwości imprezować aż sie porzyga jasne że ma ale jest sprawa indywidualna jak się kto prowadzi

Ech0z komentarzy: 1042205.07.2020, 15:38

@FaxingBerlin: no chodzi mi mniej więcej o to że zamiast skupić się na treningach to w głowie będa balety itp