Lista użytkowników

W serwisie zarejestrowanych jest 31644 użytkowników.

przesuń tabelę
NickImię i nazwiskoMiastoWiekDni na stroniePW
-LOLO-Paweł Toruń313411
000Adrian Strzałek?lesund12181
007matiMateusz WojciechowskiS.k303760
00JohnsonOODaniel StacherczakRakowiec231412
00kajoKajetan JaroszekNowe miasto lubawskie192955
00MegiMargaret --2058
00MrD00Damian --1248
014Bartek SobierajGrodzisk Mazowiecki273957
01Machut001Rafał -25124
0304---2331
04Fabregas04-Warszawa283434
04xFabregas25Przemeysław KaczorowskiŚmiłów404070
05Marcin12Marcin Czerwińsk nad Wisłą-2789
08kamil80--292691
0909AZPaweł KubalaKąśna dolna142005
09azPatryk CichockiLondyn203804
09az09Jarosław MatwiejczykWojcieszów213586
09kostekKosteK:) Kostkowice/Cieszyn284013
09ZAPatryk PiechaczekKrępna182859
0Barca0---2505
0danio0Daniel World Village292856
0Konrad0Konrad Trojan--2124
100czek---2858
100kgarmataA BA-2156
100lam---2661
10mario---3051
10RobinKamil -273233
10rooney10Robert Janowice-3702
10RvP10Arek SłotaKatowice232707
10vPersie10Kamil Groble222588
10wazzar10Rafał KaniaBrzostek33972
10Wilshere10---2339
11111arsenal11111Filip GrodzickiPlewki171971
1123456---3046
11MarcoKibic KanonierówŻnin363697
11michu5Michał IwickiToruń182284
11sebolek11Sebastian WZagórze253430
11sebolek11seb11Sebastian WZagórze253430
123Marek Gdańsk302498
123123Grzegorz KrólDębszczyzna 20293310
123321Przemo NapierałaKościan273983
12345Inter MediolanMediolan282681
123456---4147
12345678---4004
123456789Andrzej SzwejkPułtusk-3698
12345alexAlex SmithToruń393409
123afcMariusz --3514
123frytki---4145
123persi---3349
123yoyoyo--1093111
1245041695KajteK -221689
1291094--253638
12faithfullJakub ZSwinoujscie302294
12GiroudMaks Tczew-2505
12kml12Kamil JędrzejewskiOpoczno253247
12MARCIN05Marcin Z--2160
12Titi14Maciej Szymkowiak-222416
13Kanonier1886Kuba Pstragowa?Rzeszow233580
13lukas---1411
13michal13Michał IwickiToruń181676
13OlaG13Ola GKielce212448
13roman13Michał RomanowskiWarszawa211973
13Szczesny13Wojciech SzczęsnyLondyn292805
13szczesny53Kinia PrzyłuckaKlin202539
14141414--323930
1415afcDawid SpyraWisła Wielka232589
14DamianAFC-Poznań/Grodzisk Wlkp282658
14henry14Maciej --3222
14kobus---3630
14peter14---2762
14TH14Dominik Przyrów232793
14TheGunner14Darek MajkowskiKraków243399
14theowalcott14Kacper KubickiWrocław202121
14THIERRY14Kamil --2765
14titi14Łukasz Katowice323813
14tomek---2499
15Chamberlain15Dariusz --2691
16michu16Michał RosłaniecToruń233797
17Giroud17Damian Lędziny232552
17MichalMichał Klimkówka261851
17tomek13Tomek OżógRzeszów253378
17tomek1313Tomek OżóhRzeszów253154
17_siata--223093
1878---1991
1886Remik --2482
1886gunner1886Krzysiek GroszekRzeszów221965
1886_arsenal--363167
1899---2862
18afc86---3490
18arab86Łukasz Bydgoszcz263226
18Arsenal86Damian Majewskiłódź223713
18dawid86---3115
18Fabregas86łukasz CwiertniaMikołów-3333
18GOONER86---2736
18Patryk86Patryk Łódź222856
18pawlusza86Pawel DrozdekKatowice264078
18SzYmOn86Szymon PośpiechMikołów-3801
1919---2652
1923593Damian Jawor223458
1926bronPawel SobotaRadom,Krakow423751
poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.5
Gracz maja wybór użytkowników Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna