Lista użytkowników

W serwisie zarejestrowanych jest 31428 użytkowników.

przesuń tabelę
NickImię i nazwiskoMiastoWiekDni na stroniePW
-LOLO-Paweł Toruń313294
000Adrian Strzałek?lesund1264
007matiMateusz WojciechowskiS.k303643
00JohnsonOODaniel StacherczakRakowiec231295
00kajoKajetan JaroszekNowe miasto lubawskie192838
00MegiMargaret --1941
00MrD00Damian --1131
014Bartek SobierajGrodzisk Mazowiecki273840
01Machut001Rafał -257
0304---2214
04Fabregas04-Warszawa283317
04xFabregas25Przemeysław KaczorowskiŚmiłów403953
05Marcin12Marcin Czerwińsk nad Wisłą-2672
08kamil80--292574
0909AZPaweł KubalaKąśna dolna141888
09azPatryk CichockiLondyn203687
09az09Jarosław MatwiejczykWojcieszów213469
09kostekKosteK:) Kostkowice/Cieszyn283896
09ZAPatryk PiechaczekKrępna182742
0Barca0---2388
0danio0Daniel World Village292739
0Konrad0Konrad Trojan--2007
100czek---2741
100kgarmataA BA-2039
100lam---2544
10mario---2934
10RobinKamil -273116
10rooney10Robert Janowice-3585
10RvP10Arek SłotaKatowice232590
10vPersie10Kamil Groble222471
10wazzar10Rafał KaniaBrzostek33855
10Wilshere10---2222
11111arsenal11111Filip GrodzickiPlewki171854
1123456---2929
11MarcoKibic KanonierówŻnin363580
11michu5Michał IwickiToruń182167
11sebolek11Sebastian WZagórze253313
11sebolek11seb11Sebastian WZagórze253313
123Marek Gdańsk302381
123123Grzegorz KrólDębszczyzna 20293193
123321Przemo NapierałaKościan273866
12345Inter MediolanMediolan282564
123456---4030
12345678---3887
123456789Andrzej SzwejkPułtusk-3581
12345alexAlex SmithToruń393292
123afcMariusz --3397
123frytki---4028
123persi---3232
123yoyoyo--1092994
1245041695KajteK -221572
1291094--253521
12faithfullJakub ZSwinoujscie302177
12GiroudMaks Tczew-2388
12kml12Kamil JędrzejewskiOpoczno253130
12MARCIN05Marcin Z--2043
12Titi14Maciej Szymkowiak-222299
13Kanonier1886Kuba Pstragowa?Rzeszow233463
13lukas---1294
13michal13Michał IwickiToruń181559
13OlaG13Ola GKielce212331
13roman13Michał RomanowskiWarszawa211856
13Szczesny13Wojciech SzczęsnyLondyn292688
13szczesny53Kinia PrzyłuckaKlin202422
14141414--323813
1415afcDawid SpyraWisła Wielka232472
14DamianAFC-Poznań/Grodzisk Wlkp282541
14henry14Maciej --3105
14kobus---3513
14peter14---2645
14TH14Dominik Przyrów232676
14TheGunner14Darek MajkowskiKraków243282
14theowalcott14Kacper KubickiWrocław202004
14THIERRY14Kamil --2648
14titi14Łukasz Katowice323696
14tomek---2382
15Chamberlain15Dariusz --2574
16michu16Michał RosłaniecToruń233680
17Giroud17Damian Lędziny232435
17MichalMichał Klimkówka261734
17tomek13Tomek OżógRzeszów253261
17tomek1313Tomek OżóhRzeszów253037
17_siata--222976
1878---1874
1886Remik --2365
1886gunner1886Krzysiek GroszekRzeszów221848
1886_arsenal--363050
1899---2745
18afc86---3373
18arab86Łukasz Bydgoszcz263109
18Arsenal86Damian Majewskiłódź223596
18dawid86---2998
18Fabregas86łukasz CwiertniaMikołów-3216
18GOONER86---2619
18Patryk86Patryk Łódź222739
18pawlusza86Pawel DrozdekKatowice263961
18SzYmOn86Szymon PośpiechMikołów-3684
1919---2535
1923593Damian Jawor223341
1926bronPawel SobotaRadom,Krakow423634
poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 24.02.2019 - godzina 15:05
? : ?
Huddersfield Town - Arsenal 9.02.2019 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City27212465
2. Liverpool26205165
3. Tottenham26200660
4. Man United26156551
5. Arsenal26155650
6. Chelsea26155650
7. Wolves26116939
8. Watford26107937
9. Everton27961233
10. West Ham26961133
11. Bournemouth261031333
12. Leicester26951232
13. Crystal Palace26761327
14. Brighton26761327
15. Burnley26761327
16. Newcastle26671325
17. Cardiff26741525
18. Southampton26591224
19. Fulham26451717
20. Huddersfield Town26251911
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah177
Sergio Agüero176
Pierre-Emerick Aubameyang154
Harry Kane144
Eden Hazard1210
Raheem Sterling129
Sadio Mané121
Paul Pogba118
Son Heung-Min115
Alexandre Lacazette105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.22
Gracz stycznia wybór redaktorów Laurent Koscielny
Laurent Koscielny
7.48
Gracz stycznia wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna